хорошая попытка ТЦК

  • Автор теми mark
  • Дата створення
Не думаю что девушка такому квитку обрадуется
Кількох знайомих юристок не випустили з країни, без відвідин тцк. Хоча офіційно вони не підпадають під закон про мобілізацію жінок. Але як сказали прикордонники, що є якесь розпорядження....ну коротше кажучи, дівок потім випустили з країни, з другої спроби.
 
А после острочки - пристроят оператором дронов)
 
Кількох знайомих юристок не випустили з країни, без відвідин тцк. Хоча офіційно вони не підпадають під закон про мобілізацію жінок. Але як сказали прикордонники, що є якесь розпорядження....ну коротше кажучи, дівок потім випустили з країни, з другої спроби.
Зато Герой АТО , чуть ли не полковник , еврей АрестовичЬ по исраилям загорать изволит , так что все пиздёжь , что ни кого не выпускают )))
 
Кількох знайомих юристок не випустили з країни, без відвідин тцк. Хоча офіційно вони не підпадають під закон про мобілізацію жінок. Але як сказали прикордонники, що є якесь розпорядження....ну коротше кажучи, дівок потім випустили з країни, з другої спроби.
бля ну это дурость если уже и девочек наших начнут залучати до цієї жопи
 
бля ну это дурость если уже и девочек наших начнут залучати до цієї жопи
вони і самі туди лізуть 🫤🤪🤯
Повідомлення об'єднано автоматично:

Чого я ссикун такій …
 
бля ну это дурость если уже и девочек наших начнут залучати до цієї жопи
Скажу так, що ті хто хотів йти добровільно, вже пішли, як чоловіки, так і жінки. А викрадати людей з вулиці - це взагалі треш. Невже тцк вірять, що така людина буде свідомим "бійцем".
Незрозуміло як і що буде. Якщо в родині є діти, то типу хтось з батьків має лишитися з дітьми. Хоча в росії є така тема, що одиноким чоловікам, які самі виховують дітей без дружини, пропонують віддати дітей в дит будинок і йти на війну. І є такі, які відмовилися від дітей і пішли воювати
 
Скажу так, що ті хто хотів йти добровільно, вже пішли, як чоловіки, так і жінки. А викрадати людей з вулиці - це взагалі треш. Невже тцк вірять, що така людина буде свідомим "бійцем".
Незрозуміло як і що буде. Якщо в родині є діти, то типу хтось з батьків має лишитися з дітьми. Хоча в росії є така тема, що одиноким чоловікам, які самі виховують дітей без дружини, пропонують віддати дітей в дит будинок і йти на війну. І є такі, які відмовилися від дітей і пішли воювати
Росія це взагалі треш , дивився інтерв’ю з полоненими руськими солдатами … вони навіть ніхуя не розуміють чого вони сюди йдуть … це жах просто
 
бля ну это дурость если уже и девочек наших начнут залучати до цієї жопи
жопа будет - когда ты невольно в россии окажешься. Украитна во вр5емя войны - это цветочки того как в россии во время мира
. (НЕ ДАЙ БОГ"!)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Скажу так, що ті хто хотів йти добровільно, вже пішли, як чоловіки, так і жінки. А викрадати людей з вулиці - це взагалі треш. Невже тцк вірять, що така людина буде свідомим "бійцем".
Незрозуміло як і що буде. Якщо в родині є діти, то типу хтось з батьків має лишитися з дітьми. Хоча в росії є така тема, що одиноким чоловікам, які самі виховують дітей без дружини, пропонують віддати дітей в дит будинок і йти на війну. І є такі, які відмовилися від дітей і пішли воювати
специальности - котоьоріе мирно миогут приноситьб пользу ощзутимее счем военній - забронировані будут!)
 
бля ну это дурость если уже и девочек наших начнут залучати до цієї жопи
Вполне логично если в стране война.
Сложно воевать с несколько раз большим противником используя только половину взрослого населения. Во всех крупных войнах участывали все, от старого до малого, без взгляда на гендер.
 
Якби ще за кордон випускали під час відстрочки... То може б повелися.

Взагалі в новому законі передбачена відстрочка для тих, хто підписує контракт, тобто добровільно. Там ще ніштяки, типу авансова грошова виплата та пільгове кредитування придбання авто, наприклад.
 
к моему коришу домой зашли тот не открыл через дверь сказал я занят в следующий раз парни , хорошая попытка
 
Вполне логично если в стране война.
Сложно воевать с несколько раз большим противником используя только половину взрослого населения. Во всех крупных войнах участывали все, от старого до малого, без взгляда на гендер.
и всех детей в детдом)
 
к моему коришу домой зашли тот не открыл через дверь сказал я занят в следующий раз парни , хорошая попытка
А до тебе не приходили ще ? Ти нахуя міст поламав ? Люди тепер клад не можуть забрати … я знаю що це ти зламав його …
 
  • Haha
Реакції: AAA
и всех детей в детдом)
Ну не то чтобы прям так, можно выработать специальные механизмы мобилизации только 1го из родителей к примеру. У нашего общества просто есть одна проблема-мы продолжаем мерять все мерками мирного времени, забывая что оно вообще не мирное.
 
Назад
Зверху