Відгуки

Benetton

Команда Секти
Ветеран RC
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
5
Репутація
76
Вподобайки
46
Бали
3
Депозит
2000 $
Тут можете поділитись враженнями про роботу з нами:
 
Ровный магазин, пользовался услугами и не раз!
 
Очень плохое отношение оператора
 
 
Довай розбиратся
Напишите администратору
Спасибо большое
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!

Blue Cheese by Benetton
Очень даже рабочая,но немного дасушить нужно ещё
Спасибо большое
 
Забирав на Борщагівці клад з шш, дуже пруща, ароматна, валить з 2 вражаюче, але на мій смак, здалося, що сильно пресована. Кладмен сховав гарно, важкувато було знайти, бо нервував, що не встигаю на метро, але вся мутка закінчилась феєрично, накур яскравий, але хочу ще ;)
 
Забирав на Борщагівці клад з шш, дуже пруща, ароматна, валить з 2 вражаюче, але на мій смак, здалося, що сильно пресована. Кладмен сховав гарно, важкувато було знайти, бо нервував, що не встигаю на метро, але вся мутка закінчилась феєрично, накур яскравий, але хочу ще ;)
Спасибо большое
 
Доброго! Нарешті взяв меф у вас на пробу, оплата и видача кординат в течение 10 минут нет создавайте диспут решит незамедлительно , кординати одно фото но в хорошем качестве, меф на ровнепо качеству с файтом неоном тип топом, в боте есть скидка если делаеш много заказов и на каждую 5 покупку скидка 50 % , по поводу не находов бил ненаход дали перезаклад, конечно я думаю что не всегда так но повезло
 
Доброго! Нарешті взяв меф у вас на пробу, оплата и видача кординат в течение 10 минут нет создавайте диспут решит незамедлительно , кординати одно фото но в хорошем качестве, меф на ровнепо качеству с файтом неоном тип топом, в боте есть скидка если делаеш много заказов и на каждую 5 покупку скидка 50 % , по поводу не находов бил ненаход дали перезаклад, конечно я думаю что не всегда так но повезло
Благодарю за отзыв
 
Найс шоп, файний асортимент, відповідна якість, рекомендую!!!
 
Оформил покупку закладки в боте - выслали фото с координатами.

Мало того, что это оказалось на краю мира, (если кто смотрел сериал "Ласт квест") - тот поймёт. ) ровно так, как гг. продирался через чащу леса в поисках клада, похожее было и со мной)
По итогу, добравшись до места, после продолжительных раскопок клада я не обнаружил.
Обратившись к оператору получил ответ, что "ненаходы" первых покупателей они не рассматривают.

Скрины прилагаю:

1.png2.jpg


3.jpg4.jpg5.png
 
Оформил покупку закладки в боте - выслали фото с координатами.

Мало того, что это оказалось на краю мира, (если кто смотрел сериал "Ласт квест") - тот поймёт. ) ровно так, как гг. продирался через чащу леса в поисках клада, похожее было и со мной)
По итогу, добравшись до места, после продолжительных раскопок клада я не обнаружил.
Обратившись к оператору получил ответ, что "ненаходы" первых покупателей они не рассматривают.

Скрины прилагаю:

Переглянути вкладення 8193Переглянути вкладення 8194


Переглянути вкладення 8195Переглянути вкладення 8196Переглянути вкладення 8197
Здравствуйте.
Ну вообще так с ненаходами первых покупок абсолютно везде.
Могу попробовать админу написать
 
Оформил покупку закладки в боте - выслали фото с координатами.

Мало того, что это оказалось на краю мира, (если кто смотрел сериал "Ласт квест") - тот поймёт. ) ровно так, как гг. продирался через чащу леса в поисках клада, похожее было и со мной)
По итогу, добравшись до места, после продолжительных раскопок клада я не обнаружил.
Обратившись к оператору получил ответ, что "ненаходы" первых покупателей они не рассматривают.

Скрины прилагаю:

Переглянути вкладення 8193Переглянути вкладення 8194


Переглянути вкладення 8195Переглянути вкладення 8196Переглянути вкладення 8197
Вперше подібну хйню "про перші ненаходи" чую!!! Кожен поважаючий себе шоп цінить клвєнтів особлиао нових і не мусорських, теж вперше колись ходив ха кладом в стнлсі "щебінь муськи звичайний", але не засцяв виглядати дибілом пояснив все адміну звернувшись через бот в слудбу підтримки, в всевсі зрозуміли в режимв телефонномк ледь не єа руку довіа адмін до місця, балі-сам півдотику зняв. В ІНШОМУ магазі перша покупка-ненаход, але,зателеіонувавши на саппвдтримки,чемно, адекватно, об'єктивнл пояснивши про місцекладу вкпзаних по корах, були наданні курою БЕЗ прив' язки до місцевості, ( капітальної будівлі і т.д.) а зприв, язкою до куща, які влітку абсолютно всі однохуйствєнно зелені і поточені кругом норами, наритими чайками, наче шашлямияки, попаяні стада яких ходятут одні за одними, шоь халяв хапнуть. НАДАВ ФАКТАЖ-фото не відеозапис від виходу щ марша, як пишуть в рекомендаціях(что делать и как получить перезаклад в случаяє ненахода). НАЗАГАЛ БУВ ПОЧУТИЙ КУРА БУВПІЗДЮК, Я КОІЄНТ ЯКИЙ ПОС РАЖДАВ ПОТРАТИАШИ ЧАС ЧЕРЕЗ ПІЗДЮКА і обіцчнку від саппа персонального перезакладу, кори отрииав вранці на тій же локації, але по нових корх з чіткою прив'язкою в півдотику зняв. ТОЖ, АБО ТИ, ЛЕГЕНДАРНИЙ ПИЗДУН І БАЙКАР ЗНЯВ І ТРУСИШ СІЧКУ "НЕНАХОД" БО МАЛО А БАБЛА НІТ, АБО В СЛУЖБІ ПІДТРИМКИ ЗАСЛАНИЙ КОЗАЧОК І ЄБЛАН.... 🤔АЛЕ, ЧОМУСЬ, ВЕРСІЯ ПРО "НЄХВАТА НА УХОДАХ І БЕЗ БАБОК" більш об' єктивна і вірогідна.
Небудьте биками, нєхватами, конченими, читайте уважно рекомендації, їх не от фонаря пишуть🦷, і вчіться спіькуватись по факту виникшого питання відразу, а не хз коли Всі ми раді кожномі кайфаріку,і завжди відкриті до діалогу. Часи,бариг, очікуваннь кидків, бичья, ніг, копитних, крапалів і т.д.- Закінчились. НАСТАЛИ ВЗАЄМОВИГІДНІ ЧЕСНІ РИНКОВІ ВІДНОСИНИ.
харе трусити сєчку уважаємі™


Юзелені вноглвадек
 
Назад
Зверху