• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Спасибо

Ну он апеллирует походу к тому что я сам виноват в том что оказался в этой торбе.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Бро я открыл карточку 12 числа, в тот же день и минус зачислили
Загалом так)
Але мені здається що то скоріш проросіянський виїбон
 
Нє, ну я б міг розповісти що то повна хуїта жити в країні, мову якої не знаєш, але мабуть воно того не варте)
Не сприймайте близько)
Да тут и с языком хуево жить) я его +- знаю, просто что ты написал(а) именно в том сообщение - не поняла.
 
Спасибо что заблокировали мне соц выплату по безработице, и наложили арест на карточку. Сразу видно что у нас заботятся о благополучии граждан!!!
Переглянути вкладення 5857
Вова спасибо шо заставляешь таких как я работать не официально, а обычно ещё и депрессивные эпизоды ловить! Я люблю жизнь за то что у меня такая власть которая лишает меня варика пожрать за долги
Доречі, ну хуй зна, може доречно.
Є варік при якому можуть на заблокований рахунок розблокувати якусь суму типу мінімальної зп чи щось таке. Але при яких умовах це можливо, я хз
 
мову якої не знаєш
хахаа
Доречі, ну хуй зна, може доречно.
Є варік при якому можуть на заблокований рахунок розблокувати якусь суму типу мінімальної зп чи щось таке. Але при яких умовах це можливо, я хз
є варік
а немає варіку потім змінити рахунок. якщо я наприклад піду працювати офіційно, то скоріш за все, я відкриватиму новий рахунок для зарплати. і він підлягатиме арешту. 3-4 місяці працювати безкоштовно не маючи навіть 10% з зарплати на видаткові операції - це сюр
тож я вирішив розблокувати вже саме зарплатну карту коли вона з'явиться

а за мову яку я не знаю - ти помиляєшся. я багато чого знаю. але мені не обов'язково тобі це демонструвати

це вже відноситься до категорії мемів ОляUA 🇺🇦🇵🇱
 
Кредиты на шару брать заебись, а
отдавать хуево, правда?
а ти такій вумний бля може знаеш за що виконавче провадження? чи ти може ще щось знаеш? поза контекстом заїбали вже відповідати, то за мову доїбуться то за кредит
 
може ще якийсь хуй скаже чому користуюся самсугном? бо Китай щось з росією підтримує стосунки? або скажете що самсунг то корея і я проплачений ґосдєпом? давайте їбашити крінжові вброси

а як так, то я скажу що мій випадок - порушення прав людини, тут кожен аргумент нівелюється автоматично
 
До сраки твое мнение когда есть закон, надо было сразу жить нормально - сейчас бы не кусал локти
який вумний
Повідомлення об'єднано автоматично:

До сраки твое мнение когда есть закон, надо было сразу жить нормально - сейчас бы не кусал локти
нобелівську премію в студію
 
Тут и так ясно что понабирал и хуй признаешься
якби ти не був нонеймом я би розвалив твої маняаргументи але мені влом
єдине що ти зміг зробити - більше мене розізлити. колись, я сподіваюся, ти мене зрозумієш
 
хахаа

є варік
а немає варіку потім змінити рахунок. якщо я наприклад піду працювати офіційно, то скоріш за все, я відкриватиму новий рахунок для зарплати. і він підлягатиме арешту. 3-4 місяці працювати безкоштовно не маючи навіть 10% з зарплати на видаткові операції - це сюр
тож я вирішив розблокувати вже саме зарплатну карту коли вона з'явиться

а за мову яку я не знаю - ти помиляєшся. я багато чого знаю. але мені не обов'язково тобі це демонструвати

це вже відноситься до категорії мемів ОляUA 🇺🇦🇵🇱
Може й помиляюсь). Але якби я за це нічо не сказав би то й не дізнався що твоєї відповіді)

Upd я про мову не тобі писав, тримаю в курсі
 
Спасибо что заблокировали мне соц выплату по безработице, и наложили арест на карточку. Сразу видно что у нас заботятся о благополучии граждан!!!
Переглянути вкладення 5857
Вова спасибо шо заставляешь таких как я работать не официально, а обычно ещё и депрессивные эпизоды ловить! Я люблю жизнь за то что у меня такая власть которая лишает меня варика пожрать за долги
Микрозаймы ?
 
Комусь за борги знімають половину від усіх надходжень, в когось виконавча вираховує за позовами кредитодавців чи взагалі колектори.
А от в тінь вимагає ситуація з мобілізацією, що роботодавці, що робітники ладні повернутися на конверти, щоб не світитись, не рипатись і не отримувати штрафи.
Служба зайнятості зараз взагалі неактуальна, бажаючих нема на громадські роботи чи на війну.
 
Назад
Зверху