• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Спасибо

Не ний ) завтра на працю вранці )))
 
та нема за шо
 
Спасибо что заблокировали мне соц выплату по безработице, и наложили арест на карточку. Сразу видно что у нас заботятся о благополучии граждан!!!
Переглянути вкладення 5857
Вова спасибо шо заставляешь таких как я работать не официально, а обычно ещё и депрессивные эпизоды ловить! Я люблю жизнь за то что у меня такая власть которая лишает меня варика пожрать за долги
Снюхал выданный мк ?
 
Комусь за борги знімають половину від усіх надходжень, в когось виконавча вираховує за позовами кредитодавців чи взагалі колектори.
А от в тінь вимагає ситуація з мобілізацією, що роботодавці, що робітники ладні повернутися на конверти, щоб не світитись, не рипатись і не отримувати штрафи.
Служба зайнятості зараз взагалі неактуальна, бажаючих нема на громадські роботи чи на війну.
Чесно кажучи я просто намагався бути зразковим громадянином але це не виходить через те що сама держава проти того щоб я таким був
Повідомлення об'єднано автоматично:

Не ний ) завтра на працю вранці )))
Я безробітний офіційно
 
Спасибо что заблокировали мне соц выплату по безработице, и наложили арест на карточку. Сразу видно что у нас заботятся о благополучии граждан!!!
Переглянути вкладення 5857
Вова спасибо шо заставляешь таких как я работать не официально, а обычно ещё и депрессивные эпизоды ловить! Я люблю жизнь за то что у меня такая власть которая лишает меня варика пожрать за долги
скоро запаят
 
Один из, на то время, депутатов ВР давно всё объяснил. Советую послушать минимум три минуты, а дальше ты охуеешь и, скорее всего досмотришь до конца.

Колишній очільник партії "Велика Україна", проросійський пропагандист та письменник.

Поширення проросійської пропаганди, підтримка агресії рф, заперечення державного суверенітету України.

Беркут відомий своїми книгами, де він популяризував путіна та пророкував занепад України, яка стане, на його думку, жертвою у боротьбі Заходу та Росії. Також він пророкував війну України з Туреччиною.
 
такая же хуйня, буду судиться еще!
 
Назад
Зверху