Поделитесь на терапевтический трип

Можно лития вм попробовать (обязательно проконсультироваться с врачом)
 
Мені здається, після психозу тривожка переросла у якісь катастрофічні масштаби. І можливо на цьому фоні з'явилась м'язова напруга.
Да, весьма возможно.
Я дуже довго вчилась розслаблятись, щоб заснути. Бо кожну ніч судоми в ногах, шиї та навіть у шлунку. От чорт, то дуже неприємне відчуття. Також від судомної активності м'язів потрібно вітаміни b жрать та магній.
Понял. А как ты училась расслабляться? Какие техники помогали?

Нейролептики я майже одразу викреслила зі свого диття - бо вони мене робили овочем. Спать, жрать, не думать. Смотрєть ковйьор. Нахуя так жить. А жить мені дуже хотілось.
От какие ты пила, и какик дозировки, чтобы такой эффект был?
 
Да, весьма возможно.

Понял. А как ты училась расслабляться? Какие техники помогали?


От какие ты пила, и какик дозировки, чтобы такой эффект был?
Для розслаблення спочатку треба дуже постаратись та відчути м'язи тіла. тобто ти маєш навчитись самостійно напрягати та примусово розслабляти м'язи, які зараз тобі не піддаються. То пісец складно. я цим займалась по кілька годин вечорами у підлітковому віці. і кожен день перед сном ванна. можна з лавандою (лаванда додатково розслаблює нервову систему) та сіллю якоюсь. Масаж. Ноги, руки та шию можна масажувати самостійно, а от спину - можна просити маму, наприклад. Мені мама масажувала. І я ходила додатково на масажі в поліклініку - невролог направила. Можна купити колючий коврик - та лежати на ньому. Аплікатор Кузнецова називається. Дуже допомагає розслабити зажаті м'язи.


От зараз не пам'ятаю, які нейролептики мені назначали. Бо це було близько 15 років тому. Фіг зна коли. І тут треба усе одно робити приміточку, що біохімія мозку у всіх відрізняється. Ніби усе однакове - але ні. треба підбирати препарати індивідуально завжди. Навіть якщо то психоделіки)
 
Назад
Зверху