Биткоин снова выше 70.000$

Начинал с полторы тысячи долларов. Сейчас только в битке около 12 тисяч.
Арбитражем не зарабатываю.

Искать разницу в курсе одной криптовалюты на разных биржах, потом разницу в цене - себе забираешь
Повідомлення об'єднано автоматично:


Отче, не путайте святить машину с прихожанками за 3 минуты на трассе и азартные игры для взрослых.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Я так понял вас интересует больше тема работорговства, а не криптоторгов.
Так поділися, будь- ласка, якщо можеш, чим заробляєш, це актуально для всіх
 
Жигульме , а как там поживает твой "Pi Network"?
Нормально. Я уже скинул скриншоты в этой группе.
Так поділися, будь- ласка, якщо можеш, чим заробляєш, це актуально для всіх
Та особо нічим ділитись. В дні торгів - Я просто дивлюсь новини по двом каналам в тг. по 20 разів в день, звіряю настрої на ринку. Далі дивлюсь на стакани і хто і як торгує (кити, середні, і дрібні холдери валюти). Все це - додатково опираючись на новини від декількох китів з каналами та сигналами. Потім все зважую і торгую. Я торгую лише бітком, ефіром і деякими токенами в яких впевненний в подальшому зрості. Я не так часто торгую, бо навчило не ризикувати підхоплючи ФОМО, але торгую мітко. Ось скріни.1000040746.jpg
1000040748.jpg
 
Нормально. Я уже скинул скриншоты в этой группе.

Та особо нічим ділитись. В дні торгів - Я просто дивлюсь новини по двом каналам в тг. по 20 разів в день, звіряю настрої на ринку. Далі дивлюсь на стакани і хто і як торгує (кити, середні, і дрібні холдери валюти). Все це - додатково опираючись на новини від декількох китів з каналами та сигналами. Потім все зважую і торгую. Я торгую лише бітком, ефіром і деякими токенами в яких впевненний в подальшому зрості. Я не так часто торгую, бо навчило не ризикувати підхоплючи ФОМО, але торгую мітко. Ось скріни.Переглянути вкладення 4447
Переглянути вкладення 4448
Може порадиш якийсь канал на ютубі, де черпати інформацію ?
Дні торгів - які саме дні ?
Треба вникати та також гроші брати з цього ринку
Двіж крипто та Крипто блог - такі канали найшов в тг
 
Може порадиш якийсь канал на ютубі, де черпати інформацію ?
Гаразд, собі на стінку сьогодні додам канали, щоб люди не губили. А з вас лайк, підписка на мене, ну і репку можна. Бо такі знання люди роками здобувають методом спроб і помилок.
Дні торгів - які саме дні ?
Це дні великої волатильності. Коли ціна пляше, або дні які я вираховую по побудованому графіку. В дні по побудованому графіку - простіше всього торгувати бо є стратегія хоч якась і з великою вірогідністю ціну вгадаєш.
 
Гаразд, собі на стінку сьогодні додам канали, щоб люди не губили. А з вас лайк, підписка на мене, ну і репку можна. Бо такі знання люди роками здобувають методом спроб і помилок.

Це дні великої волатильності. Коли ціна пляше, або дні які я вираховую по побудованому графіку. В дні по побудованому графіку - простіше всього торгувати бо є стратегія хоч якась і з великою вірогідністю ціну вгадаєш.
Да, стратегія дає кроки
 
В дні торгів - Я просто дивлюсь новини по двом каналам в тг. по 20 разів в день, звіряю настрої на ринку. Далі дивлюсь на стакани і хто і як торгує (кити, середні, і дрібні холдери валюти). Все це - додатково опираючись на новини від декількох китів з каналами та сигналами. Потім все зважую і торгую. Я торгую лише бітком, ефіром і деякими токенами в яких впевненний в подальшому зрості. Я не так часто торгую, бо навчило не ризикувати підхоплючи ФОМО
А чому тоді не візьмеш гроші в інвесторів в довірче управління і не заробляєш в 10х...100х разів більше? Ризики ж, як і прибутки при такому розкладі мали б бути пропорційними.
 
А чому тоді не візьмеш гроші в інвесторів в довірче управління і не заробляєш в 10х...100х разів більше? Ризики ж, як і прибутки при такому розкладі мали б бути пропорційними.
Типу так просто взяти гроші в інвесторів
Бізнес-ангел не дасть
 
Якщо побачить дохідність то дасть! Два рази! А потім догонить і ще раз дасть!
 
А чому тоді не візьмеш гроші в інвесторів в довірче управління і не заробляєш в 10х...100х разів більше? Ризики ж, як і прибутки при такому розкладі мали б бути пропорційними.
Я не люблю бути боржником комусь. Навіть 100 гривень не дає мені іноді спокою, які я Darkseid винен за пісню яку він знайшов. І цей пункт - найголовніший. 2й пункт - Кому я нафіг треба.... приходить незнайомий чувак і просе сотню тисяч долларів ) Тим паче хто може дозволити собі запозичити таку суму - може і маніпулювати ринком і потім загнати мене в борги і ще й викупити бітки, коли вони на дні були .
 
Я не люблю бути боржником комусь. Навіть 100 гривень не дає мені іноді спокою, які я Darkseid винен за пісню яку він знайшов. І цей пункт - найголовніший. 2й пункт - Кому я нафіг треба.... приходить незнайомий чувак і просе сотню тисяч долларів ) Тим паче хто може дозволити собі запозичити таку суму - може і маніпулювати ринком і потім загнати мене в борги і ще й викупити бітки, коли вони на дні були .
Дай сотню тысяч долларов
 
Я не люблю бути боржником комусь. Навіть 100 гривень не дає мені іноді спокою, які я Darkseid винен за пісню яку він знайшов. І цей пункт - найголовніший. 2й пункт - Кому я нафіг треба.... приходить незнайомий чувак і просе сотню тисяч долларів ) Тим паче хто може дозволити собі запозичити таку суму - може і маніпулювати ринком і потім загнати мене в борги і ще й викупити бітки, коли вони на дні були .
100 тисяч для маніпуляцію ринком достатньо ? Це що за ринок такий ?
 
100 тисяч для маніпуляцію ринком достатньо ? Це що за ринок такий ?
Те кто могут дать сотню тисяч в долг - наверняка имеют миллионы, а то и сотни миллионов) Почитай сколько нужно продать биткоина, чтобы снизить курс на десять тисяч долларов и ты удивишься.
Кстати. Инфу по каналам завтра закину. Уже поздно и я вырубаюсь.
Повідомлення об'єднано автоматично:

72.762 долларов за биток было вчера. Я как раз по 72.000 продал. Ты торгуешь?
 
Вообще у эфира перспектив большечем у биткоина в плане скорости и того, что большенство проэктов выбирают его сеть, как основу.
Есть только два фактора, что меня отталкивает от эфира - это 1. цена комиссий. (В прошлый раз заплатил 120$ за одну транзакцию).
2. И внешнее, и ментальное здоровье Виталика Бутерина. Мне кажется, если он коньки двинет - то 1 эфир в 100 баксов превратиться.
Переживаю за Виталика больше чем за свои отношения!
Ты когда последний раз транзу делал , какие 120$? Апдейт вышел комса упала :D

А тебе жигуляме давали бесплатный BCH и litecoin , чисто из уважения ?:D
 
Якби ж так просто
Продав квартиру, є 100штук. Далі як ?
помимо 100 штук надо иметь хорошую ресурсную, контактную и информационную базу
так просто, конечно, не получится

как и во все тяжелое есть входной билет)
 
Я не люблю бути боржником комусь. Навіть 100 гривень не дає мені іноді спокою, які я @Darkseid винен за пісню яку він знайшов. І цей пункт - найголовніший. 2й пункт - Кому я нафіг треба.... приходить незнайомий чувак і просе сотню тисяч долларів ) Тим паче хто може дозволити собі запозичити таку суму - може і маніпулювати ринком і потім загнати мене в борги і ще й викупити бітки, коли вони на дні були .
Справа в тому, що довірче управління - це не є борг. Я створював бекенд для такої системи, особисто, саме для довірчого управління криптоактивами. Тут лише інвестор несе всі ризики. А брокери, котрі приймають рішення і торгують, мають лише торгувати в плюс. Хто краще торгує - тому більше довіряють та дають гроші в довірче управління.
 
Справа в тому, що довірче управління - це не є борг. Я створював бекенд для такої системи, особисто, саме для довірчого управління криптоактивами. Тут лише інвестор несе всі ризики. А брокери, котрі приймають рішення і торгують, мають лише торгувати в плюс. Хто краще торгує - тому більше довіряють та дають гроші в довірче управління.
Во мне как раз сидит удачливый брокер-наркоман . Куда мне нужно обратиться?я им скрины покажу как торгуют настоящие козаки
Дай сотню тысяч долларов
А вы точно верующий в Христа?
Ты когда последний раз транзу делал , какие 120$? Апдейт вышел комса упала :D

А тебе жигуляме давали бесплатный BCH и litecoin , чисто из уважения ?:D
Вот например нашёл транзакцию за 17.03.24 потому что по ней спор был. Там я отправил всего 0.3 ефира на тысячу зеленых и заплатил 43 бакса. Как бы тоже не мало всего за 0.3 эфира. Были ещё больше переводы на 2эфира 80 долл и 100 долларов комиссии но скриншоты я не делал, ибо спор по переводу не было.
1000040779.jpg
Якби ж так просто
Продав квартиру, є 100штук. Далі як ?
Умные и смелые(рисковые тоже) - пустят такие бабки в оборот. А те, кто такие деньги держит - их сжирает инфляция по 10% в год примерно, в добавок сами начинают брать оттуда бабки. Так что на тебе не легкий груз, если ты не знаешь куда деть деньги с продажи квартиры.
 
Во мне как раз сидит удачливый брокер-наркоман . Куда мне нужно обратиться?я им скрины покажу как торгуют настоящие козаки

А вы точно верующий в Христа?

Вот например нашёл транзакцию за 17.03.24 потому что по ней спор был. Там я отправил всего 0.3 ефира на тысячу зеленых и заплатил 43 бакса. Как бы тоже не мало всего за 0.3 эфира. Были ещё больше переводы на 2эфира 80 долл и 100 долларов комиссии но скриншоты я не делал, ибо спор по переводу не было.
Переглянути вкладення 4661

Умные и смелые(рисковые тоже) - пустят такие бабки в оборот. А те, кто такие деньги держит - их сжирает инфляция по 10% в год примерно, в добавок сами начинают брать оттуда бабки. Так что на тебе не легкий груз, если ты не знаешь куда деть деньги с продажи квартиры.
В мене не має 100 тисяч
 
Назад
Зверху