проба мефедрону від Kaws

drunkpunk69

Сектант
Реєстрація
09.04.24
Повідомлення
32
Репутація
81
Вподобайки
44
Бали
32
драстє драстє🖤

Побачив я, що селлер KAWS роздає проби на мєф і подумав, а хулі б не отримати безкоштовно те, за що зазвичай платиш. оце написав увечері KAWS Support, а зранку вже мав координати. після виконання планів на день, вирушив вивчати ґрунт у ліс.


дослідник та обʼєкт дослідження:

• чоловік, 184/67+ 1 дівчина
• речовина — мефедрон (4ммс)
• заявлена вага — 1г
• спосіб вживання — дорога сніфер ніздря (інтерназально)
• дозування — 150+200+100+50
• толерантність — вище середнього
• кростолер — трохи алкоголю та 150 мдма за день до проби


магазин — KAWS
• лінк — https://labrc.name/forums/kaws-vip-...pravki-mefedron-kristall-rabota-ot-200grn.66/
• фактична вага — 1 грам
• спосіб отримання — археологічні розкопки
• спілкування з оператором/сапортом — мінімальне
Від прохання до тестування:
діалог між мною та людиною, котра видає проби, усього на чотири повідомлення

- «вітаю, можна пробу?» (скорочено)
- ок, завтра видам
- дякую
- фото місця та координати
отримавши все потрібне та закінчивши зі справами, ми з моєю супутницею вирушили у пошуках чорненького згортка ізоленти із потрібним вмістом.
чалапати довелось до місцевого лісу. я був здивований, коли зрозумів, що прикоп знаходиться не в людній і давно перекопаній частині лісу, а трохи далі. фотографія була досить чітка, тому майже без мапи було знайдене потрібне місце.
єдине що, фотографія була зроблена досить давно, коли дерева були голими, а не обросли хуєвою тучею прекрасної зелені, проте це не завадило і згорток був знайдений за одне касаніє.


розпаковка та драгчек:

вдома пакетик із мєфом було розгорнуто та швиденько відкрито.

IMG_1483.jpeg
IMG_1485.jpeg
заявлена вага мала бути 1 грам, що було перевірено і підтверджено, рівно 1 грам.
взагалі, я бачив, що видавали проби на два грами, і також просив два. повідомив, що куштуватиму не один та що буде другий тріп-репорт, окрім мого. на жаль, отримав 1, але і це добре


запах був того, на що я розраховував: хімозний, але не сильно виражений, сморід мефедрона з котячими сцяками.
треба ж оцінити вигляд — біла білюсінька мука з великою кількістю маленьких та трошки крупніших кристалів. давненько не куштував чисто білого, попадався молочного або темнуватого кольорів і гіршої якості. через це я став приємно заінтригований


IMG_1489.jpeg
IMG_1490.jpeg

оскільки це проба від нового мені магазину, я вирішив перевірити, що насправді отримав у чекеті

IMG_1488.jpegIMG_1487.jpeg


як показав драгчек, це дійсно мефедрон, але з невеличкою кількістю домішку, що картину не похуйовлює.

я запевнився у продукті та приступив до креслення та проби на смак разом зі своєю судженою

IMG_1492.jpeg

IMG_1494.jpeg

00:00

доріжка приблизно 150 мл залетіла як рідна, трохи опаливши слизову носу та потім горло. трохи пекло, але швидко відпустило та ми почали чекати, коли нарешті настане той самий стан

00:05

майже одразу змінилося сприйняття звуків та почало тиснути в голові

00:07

час початку легкого входу у майбутній тріп

00:11

накрило. вхід виявився дуже плавним та легким. абсолютно не пиздувало, а ніжно перенесло із одного стану в інший. тепло розлилося по моєму лежачому тілу. вуха відчувались гарячими, як срака хейтера. очі трошки розбігались, трошки тремтіли, але фокусувати погляд було не складно. у цей же момент відчулось серце, яке помітно прискорилось та посилило удари в грудях


00:15

за якоюсь традицією, ми сіли залипати в освітні квізи, але цей стаф якось притупив мислення, а не стимульнув. квізи відгадувались з напрягом, але відгадувались. зуби заскреготіли та стислись, як очко, коли впускаєш мило в спільному душі. очі ще сильніше забігали і тепер стало важкувато читати

00:22

вхід остаточно пройшов і залишились приємне відчуття тепла та легкості у тілі, слабенький тупняк та думка, що нарешті непоганий кристал потрапив до мого організму

00:29

нічого не змінилось. нагрібати більше не стало, тримався рівний приємний стан

1:15

захотілось догнатися ще 15 хвилин тому, але ми чекали та терпіли, щоб на довше розтягнути тріп.
полетіла друга дорога.
буквально через чотири хвилини стан покращився, нагребло сильніше і більш пиздуюче, чому я зрадів.
увімкнув лайв deep purple — child in time та насолоджувався завиваннями


1:30

тупняк попустив, голова розтуманилась, але концентруватись так само важко, очі тремтять, через що я розумію, наскільки смішно виглядаю

2:10

пиздячка вивітрилася. взагалі було відчуття, що ефект повністю вивітрився. тут мені стало сумно, бо усвідомив, що пиздуватиме мене слабенько, але тут камінь не в бік стафу, а до мого толєру, який останнім часом зміцнів та натякає на підвищення дозувань для кайфьожу

2:40

треба похоботитись по дому. став на кухню готувати мʼяско, щоб було що зʼїсти після. відчувалась втома та бажання догнатись

3:15

третя дорога запилисосилась у ніс. апять помутніло в голові. захотілось чимось займатись, але так впадло. просто лежав та дуплив у нікуди

IMG_1502.jpeg

котик, дивлячись зневажливим поглядом, показував як він вже заєбався від нас


IMG_1496.jpeg

4:00

знову спустило, але так-то навіть і не взяло майже. настрій на спілкування або заняття чимось не сильно піднявся, тепер ще й стало сумно, що хуярити не буде

4:13


IMG_1501.jpeg
остання маленька доріжка відправилась у подорож. чють чють вирівняло та покращило стан. бруксизм не відпускав, почали тремтіти руки

4:33

руки так і тремтять, тріп підійшов до закінчення. дія речовини вирішила піти від мене на хуй, тому це стало завершенням сьогоднішньої подорожі до світу наркотиків та зміненої свідомості

пішов покурив трішки сативи та оце сів букви друкувати. якось не пре на вийобисте написання, на емпатію не пробило


висновок:

селлера KAWS рекомендую, все було чітко швидко та не складно. чистота кристалу досить гідна, сама речовина приємна, уходів після немає, можна брати без остраху
окремо виділю в позитивному ключі KAWS Support, який швиденько відреагував та оперативно видав, хоч і менше, ніж просив

оцінка:

• дурь — 7/10
• ейфор — 4/10
• стім — 4/10
• спілкування з сапортом — 10/10
• оперативність — 10/10
• клад — 10/10
• стан після вживання — 8/10

запевнився, що таки треба збивати толер, бо так діла не буде. щось вигадаю, зроблю, а потім захуярюсь до закотившихся очей
і ще раз рекомендую цього продавця, я задоволений якістю та сервісом, а більше нічого і не треба


дякую, якщо дочитали до цього моменту та за приділений час

подивіться ще на кішку, а я пішов баночку опускати IMG_9602.jpeg

 

Вкладення

  • IMG_1492.jpeg
    IMG_1492.jpeg
    899.9 КБ · Перегляди: 2
  • IMG_1494.jpeg
    IMG_1494.jpeg
    1 MБ · Перегляди: 2
  • IMG_1494.jpeg
    IMG_1494.jpeg
    1 MБ · Перегляди: 1
То есть вы под мефом с подругой втыкали.
Я думал под ним интереснее другими делами заниматься, ну понятно.
 
Не верю это не проба от КаВс там нету 25 г
 
То есть вы под мефом с подругой втыкали.
Я думал под ним интереснее другими делами заниматься, ну понятно.
Всё правильно ты думал, именно так, это ваш визави, скорее всего, максимально далёк от истины в данном вопросе
 
Всё правильно ты думал, именно так, это ваш визави, скорее всего, максимально далёк от истины в данном вопросе
Возможно автор трипа просто глубоко религиозный человек, и не занимается плотскими утехами с женщиной до свадьбы, даже под мефедроном.

В таком случае я его уважаю и даже пожал бы руку.
 
Возможно автор трипа просто глубоко религиозный человек, и не занимается плотскими утехами с женщиной до свадьбы, даже под мефедроном.

В таком случае я его уважаю и даже пожал бы руку.
Возможно вполне и такое
 
То есть вы под мефом с подругой втыкали.
Я думал под ним интереснее другими делами заниматься, ну понятно.
написав же, що на ейфор і піздьож абсолютно не пробило. не обовʼязково їбатися, якщо до того немає потягу в моменті
Не верю это не проба от КаВс там нету 25 г
я 25 і не отримував. чекни лінк шопу, там у темах проби
Хорошая робота бро)
дякую
 
Возможно автор трипа просто глубоко религиозный человек, и не занимается плотскими утехами с женщиной до свадьбы, даже под мефедроном.

В таком случае я его уважаю и даже пожал бы руку.
Просто секс переоценён
 
Грамотный репорт
 
вибач, але на фото доріжки ну ніяк не 150
але коти на фото - топ
 
Назад
Зверху