TRIP репорт на мефедрон от любимого 💎PREMIUM ICE💎

saltsbreakage

Сектант
Реєстрація
23.04.24
Повідомлення
14
Репутація
35
Вподобайки
14
Бали
13
Вага проби: 1г

крос толлер: прегабалін

тип кладу: магніт

місце: чотке

отже приступим до тріпа



00:00 Роблю перші дві дороги вагою +- 120 💎мг. Ці взльотні полоси для мене здавалися дуже великими, але мої пилососи справилися з цією місією і вже через кілька секунд на дзеркалі виднілися поодинокі порошинки, який не пощасливилось потрапити до моєї носоглотки.💎



00:05-00:07 Спускаються противні ліфти💎



За це не дуже великий фанат мефедрону, оскільки, наприклад, від того самого амфу вони менш тошнотні і різкі, але через 10 хв, заливаючись Кока-Колою, вони пройшли.



00:15-00:20 ❤️‍🔥Боже, прийми моє грішне тіло... Це неймовірно. Ейфорія накриває легким ознобом та мандражом і посилюється з кожною секундою. Вмикаю музику, вимикаю світло та запалюю свічки. Кайфффф. Цей прихід був дуже крутим: почалась легка тахікардія, спітніли долоні, зір трохи розфукусувався. Хочеться лежати і просто насолоджуватись цим тлінним, але прекрасним життям. Повсякденні роблеми відходять на другий план і ти просто готовий мяукати щосекунди, як кішечка. Недарма друга назва мефедрону мяу-мяу❤️‍🔥



00:40-00:45 Ефекти виходять на плато, хочеться курити: благо мій пердогенератор IQOS справляється з цією проблемою і насичує мій мозок необхідною кількістю нікотину



1:15-1:20 Ефекти йдуть на спад, проте легка ейфорія не покидає мене і від цього ще прикольніше, адже речовина не кидає різко в депресняк і ти не ахуєваєш від різкої зміни ефекту. Хочеться догнатися, проте я за відповідальний нюх - доженусь, коли ефекти зовсім зникнуть, але мені здається, що протримають вони мене добротну годину то точно.❤️‍🔥

Велике дякую команді PREMIUM ICE за такий падгон і за дуже якісні клади та бомбезний стаф.



Стафф: 11/10

Робота оператора та адміністрації: 10/10

Місце кладу: 9/10(в дворіку там де багато людей але я зняв швидко)
 
хороший репортаж, молодец)
 
А хоч якесь фото Стафу є?
 
А хоч якесь фото Стафу є?
Братан шось не додумався, тріпи пишу другий раз ше ніразу стаф не фоткав, дякую за ідею, буду загружати ше фото стафу👍
Повідомлення об'єднано автоматично:

хороший репортаж, молодец)
Дякую❤️‍🔥
 
Братан шось не додумався, тріпи пишу другий раз ше ніразу стаф не фоткав, дякую за ідею, буду загружати ше фото стафу👍
Повідомлення об'єднано автоматично:


Дякую❤️‍🔥
Чому питаю, шоп з сумнівною репутацією)
І є привід думати, що шоп у тебе просто купив цей тріп
 
Чому питаю, шоп з сумнівною репутацією)
І є привід думати що шоп у тебе просто купив цей тріп
Можу загрузити переписку з оператором, шоб чоткий іноді оператор довго відписує але шоп дійсно норміс
 
Вага проби: 1г

крос толлер: прегабалін

тип кладу: магніт

місце: чотке

отже приступим до тріпа



00:00 Роблю перші дві дороги вагою +- 120 💎мг. Ці взльотні полоси для мене здавалися дуже великими, але мої пилососи справилися з цією місією і вже через кілька секунд на дзеркалі виднілися поодинокі порошинки, який не пощасливилось потрапити до моєї носоглотки.💎



00:05-00:07 Спускаються противні ліфти💎



За це не дуже великий фанат мефедрону, оскільки, наприклад, від того самого амфу вони менш тошнотні і різкі, але через 10 хв, заливаючись Кока-Колою, вони пройшли.



00:15-00:20 ❤️‍🔥Боже, прийми моє грішне тіло... Це неймовірно. Ейфорія накриває легким ознобом та мандражом і посилюється з кожною секундою. Вмикаю музику, вимикаю світло та запалюю свічки. Кайфффф. Цей прихід був дуже крутим: почалась легка тахікардія, спітніли долоні, зір трохи розфукусувався. Хочеться лежати і просто насолоджуватись цим тлінним, але прекрасним життям. Повсякденні роблеми відходять на другий план і ти просто готовий мяукати щосекунди, як кішечка. Недарма друга назва мефедрону мяу-мяу❤️‍🔥



00:40-00:45 Ефекти виходять на плато, хочеться курити: благо мій пердогенератор IQOS справляється з цією проблемою і насичує мій мозок необхідною кількістю нікотину



1:15-1:20 Ефекти йдуть на спад, проте легка ейфорія не покидає мене і від цього ще прикольніше, адже речовина не кидає різко в депресняк і ти не ахуєваєш від різкої зміни ефекту. Хочеться догнатися, проте я за відповідальний нюх - доженусь, коли ефекти зовсім зникнуть, але мені здається, що протримають вони мене добротну годину то точно.❤️‍🔥

Велике дякую команді PREMIUM ICE за такий падгон і за дуже якісні клади та бомбезний стаф.



Стафф: 11/10

Робота оператора та адміністрації: 10/10

Місце кладу: 9/10(в дворіку там де багато людей але я зняв швидко)
Лайк !
 
Можу загрузити переписку з оператором, шоб чоткий іноді оператор довго відписує але шоп дійсно норміс
Як норміс.?, якщо з березня в них в принципі в Львові відсутні продажі.
Щось там по одному з'являлось і то потім більшість писали що це були ненаходи.

Раніше в них дійсно все супер було, але зараз хіба чекати коли почнуть знову працювати.
 
Останнє редагування:
  • Вподобайка
Реакції: samolett

    andrik1488

    Балів: 5
    У Львові Айс загнувся походу, і хуй зна чи вийдуть на норм рівень знову👌
Здесь немного, но суть примерно уловима.

1713849106118.png
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Фотку бы
 
Так солодко пишуть, що аж майже хотілося б у це повірити, аби не мав досвіду...

Переглянути вкладення 9839
Думаю в Києві може бути краща ситуація. Ну якщо там кур'єри працюють так як раніше.

Ну але оператор всеодно той самий для Києва і Львова.
 
Думаю в Києві може бути краща ситуація. Ну якщо там кур'єри працюють так як раніше.
Те ж саме я думав за Львів :D
Якщо кур'єри працюють, як раніше, то це до зими було. А потім вже ніхто не працював, окрім фотографу хіба шо.
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Те ж саме я думав за Львів :D
Якщо кур'єри працюють, як раніше, то це до зими було. А потім вже ніхто не працював, окрім фотографу хіба шо.
Ясно зрозумів))
Я не мав в кого спитати, яка ситуація в Києві була))
 
Як норміс.?, якщо з березня в них в принципі в Львові відсутні продажі.
Щось там по одному з'являлось і то потім більшість писали що це були ненаходи.

Раніше в них дійсно все супер було, але зараз хіба чекати коли почнуть знову працювати.
в них один кура працює чотко а інший так шо йому за таке тре бити єбало
 
в них один кура працює чотко а інший так шо йому за таке тре бити єбало
От власне таких лотарей я не люблю.

Краще почекати поки вернуться в нормальний режим роботи... ну якщо вернуться.
 
Назад
Зверху