ПРИЁМЫ МУСОРСКОЙ ПОЧТЫ

да нп это жуть
 
В тому випадку в мене було все норм, але кур'єра по ходу прийняли після тих магнітів
У нас тут догадки. А як воно насправді, це треба питати в когось в погонах, або хто був в погонах. І пару раз читав, що торгівлю пав організовували бувші правоохоронці , і їх же ловили його бувші колеги
 
У нас тут догадки. А як воно насправді, це треба питати в когось в погонах, або хто був в погонах. І пару раз читав, що торгівлю пав організовували бувші правоохоронці , і їх же ловили його бувші колеги
Та звичайно це все догадки, але стараюсь всі варіанти переглянути
 
Мп лучше не пользоватся
А то меня уже приняли :(
Краще не вживати наркотики взагалі, а то і на вулицях приймають. Мусорські Вулиці (МВ). Ідеш собі, підіймаєш щось з землі, а через секунду вже двоє кремезних чоловіків ведуть тебе з ними.
Сам ты мусор, а я человек
А чого тоді за дєлюгу цікавишся? Щоб який болтун секретиками поділився? Кого там в тебе «всіх масово приймати» почали за останній місяць яро так?
Сколько брал, и всё ок
Лайк 👍, а то тут вже в оману вводять, на лоха
А когда принимали, доставка била на новую сим, ну и на видумание личние данние?
Наскільки мені відомо це людина-мем даного форуму, краще зачепись за когось іншого, обʼєктивної оцінки з цього не зробиш
С чего ты взял что именно сейчас пиздец полный происходит и принимают всех и каждого? Он происходит всегда, МП - наркотрафик. А такие темы - ипсо, не более. Разумные люди и магазины и так работают с другими службами.
Пробиває, закидає удочку на лоха, щоб щелкунчик розвʼязав язичка і чірікав «от так робим, через такі схеми, туди-то ховаєм, в такі дні відправляєм». Достатньо того що з його слів за останній місяць приймають всіх, а не так як раніше, через одного.
Сдаётся мне, тема сканеров ,собак и прочей лабуды ,не более чем пугалки для лохтората...
Магазинам вигідно підтримувати загальний хейт з поштою, так зʼявляється лишній привід без покарання кинути людей. Типу, а то Найкраща Пошта, сам винен дурень що так вирішив купити. Жоден почтовець ще не показав ті сканер , їх фото, або відео їхньої роботи. Де вони стоять, в відділеннях, депо або на терміналах, за стільки часу як мусолять цю тему, жодного підтвердження.
 
Новий керівник, от і треба показати роботу.
Того і пішли масові прийоми. Висновок, на основі новини нижче

Загалом за час роботи реформованого у минулому році Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції його співробітники вилучили вже понад 900 кг наркотичних засобів різних видів та знешкодили 29 масштабних наркобанд.

Проведено 1196 обшуків, знешкоджено 37 нарколабораторій, перекрито 48 каналів постачання наркотиків, з яких 12 міжнародних. Підозру отримали 630 наркоділків. Скеровано до суду обвинувальні акти відносно 36 організованих груп та злочинних організацій.

За словами начальника ДБН Нацполіції Дмитра Торгала, його оновленій за міжнародними стандартами команді вдалося показати рекордний результат у сфері боротьби з наркотикам за відносно короткий проміжок часу.

Нагадаємо, весь підрозділ проходив ретельний відбір за участі міжнародних партнерів.
 
Та простіше може бути, як те, що тут є прокачані червонопузі аки, чи самі шопи, які ніби стартують. Може й бути злиття когось неугодного, якщо торапляється така нагода. Згадайте чвари в снкрінах переписок арбітражів, де шопи іноді погрожують злиттям.
 
Та простіше може бути, як те, що тут є прокачані червонопузі аки, чи самі шопи, які ніби стартують. Може й бути злиття когось неугодного, якщо торапляється така нагода. Згадайте чвари в снкрінах переписок арбітражів, де шопи іноді погрожують злиттям.
Прийшов новий керівник і йому треба показники. Ну і потоки переділити.
Недавно було розслідування про керівника з СБУ по кіберзлочинності, нерухомості на 25 млн грн, точно не пам'ятаю цифри. Хтось же йому дав ті гроші, і не просто так же
 
підарасі,,.
 
Краще не вживати наркотики взагалі, а то і на вулицях приймають. Мусорські Вулиці (МВ). Ідеш собі, підіймаєш щось з землі, а через секунду вже двоє кремезних чоловіків ведуть тебе з ними.

А чого тоді за дєлюгу цікавишся? Щоб який болтун секретиками поділився? Кого там в тебе «всіх масово приймати» почали за останній місяць яро так?

Лайк 👍, а то тут вже в оману вводять, на лоха

Наскільки мені відомо це людина-мем даного форуму, краще зачепись за когось іншого, обʼєктивної оцінки з цього не зробиш

Пробиває, закидає удочку на лоха, щоб щелкунчик розвʼязав язичка і чірікав «от так робим, через такі схеми, туди-то ховаєм, в такі дні відправляєм». Достатньо того що з його слів за останній місяць приймають всіх, а не так як раніше, через одного.

Магазинам вигідно підтримувати загальний хейт з поштою, так зʼявляється лишній привід без покарання кинути людей. Типу, а то Найкраща Пошта, сам винен дурень що так вирішив купити. Жоден почтовець ще не показав ті сканер , їх фото, або відео їхньої роботи. Де вони стоять, в відділеннях, депо або на терміналах, за стільки часу як мусолять цю тему, жодного підтвердження.
Слыш, ты меня не держи за фараона. Я на форуме данном с 22 года. И кучу сделок провел с магазинами)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Слыш, ты меня не держи за фараона. Я на форуме данном с 22 года. И кучу сделок провел с магазинами)
Не там врага ищешь
 
Типо как летом в школе?
да две недели надо отработать,а потом переведут в другой райотдел
Повідомлення об'єднано автоматично:

ебать тут легавых активизировалось,успакаивают народ что типа все нормально,массовых приемов нет ...ага пиздуны
 
да две недели надо отработать,а потом переведут в другой райотдел
Повідомлення об'єднано автоматично:

ебать тут легавых активизировалось,успакаивают народ что типа все нормально,массовых приемов нет ...ага пиздуны
Прийоми є кожний день
 
Пробиває, закидає удочку на лоха, щоб щелкунчик розвʼязав язичка і чірікав «от так робим, через такі схеми, туди-то ховаєм, в такі дні відправляєм». Достатньо того що з його слів за останній місяць приймають всіх, а не так як раніше, через одного.
Я тоже обратил внимание что он зарегистрирован на форуме с дня открытия, но все его сообщения исключительно по теме «сводки приемов» :)
 
АХахахахахах, теперь вас шиза кроет? идиоты...
Повідомлення об'єднано автоматично:

Та идите вы на хуй тогда, тут ищешь для вас новые новости на ютубе, а вы ( не все ) черножопые уроды только и знаете как напиздеть обосрать без фактов, и не зная реальной истины и сказать: ооо оо он мусор ооо. Тупо как обезьяны себя ведете. Одноклеточные инфузории, с вас взять больше нечего как услышать пиздеж. Короче идите на хуй.
P.S : сообщение относится не ко всем, только к очень ( умным ) и с 6 местом чувства которого нихуя на самом деле нет.
Повідомлення об'єднано автоматично:

АХахахахахах, теперь вас шиза кроет? идиоты...
Повідомлення об'єднано автоматично:

Та идите вы на хуй тогда, тут ищешь для вас новые новости на ютубе, а вы ( не все ) черножопые уроды только и знаете как напиздеть обосрать без фактов, и не зная реальной истины и сказать: ооо оо он мусор ооо. Тупо как обезьяны себя ведете. Одноклеточные инфузории, с вас взять больше нечего как услышать пиздеж. Короче идите на хуй.
P.S : сообщение относится не ко всем, только к очень ( умным ) и с 6 местом чувства которого нихуя на самом деле нет.
Сьебали нахуй с этой темы животные
P.S : сообщение относится не ко всем, только к очень ( умным ) и с 6 местом чувства которого нихуя на самом деле нет.
 
Сдаётся мне, тема сканеров ,собак и прочей лабуды ,не более чем пугалки для лохтората... Ради эксперимента , отправил из Львова через МП в другую область ствол . Данные ,номер телефона ,Ф.И.О. , -всё своё . Стелса ноль . Картонная коробка , мятая бумага , что бы не болталась железяка , и усё . Коробка по пути не вскрывалась точно - были наклеены скрытые пломбы . Ствол - полная копия по весу ,виду и всем признакам боевого .Всё пришло в целости и сохранности ,без приключений .Заехал на отделение , забрал . Не буду делать никаких абсолютных выводов, но думаю, варианты приёмов связаны с тем, что периодически проводятся "субботники" ,когда пару сотен посылок шманают сканерами, собаками, лазерами, рентгенами и телепатами .Паленые отправщики , за которыми ведётся постоянный надзор и их не принимают (а нахуя рубить кур, несущих постоянный профит) а периодически ,для плана ,трясут по пару тушек их получателей , Ну и далее оставляю простор для последующих размышлений...
магазинам, чтоб норм работать иногда нужно приносить в жертву кого-то. И этот кто-то - чаще всего клиенты, отправщики и кладмены. Если говорить о сотрудниках, то сливают обычно самых хреново работающих, ну а слитый отправщик = принятые клиенты.
Бывает ещё контрольная закупка. Но именно НП со своими сканерами редко является причиной приёмов покупателей. Разве что если посылка штыняет через коробку наркотой или прекурсорами.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Тут треба взяти інтерв'ю в людини, яка в темі, як приймають з посилками, як отримують інформацію тощо
почему никто не рассказывает, как на Meest Express посылки теряются? У меня так кокаин с мдма спиздили....
 
магазинам, чтоб норм работать иногда нужно приносить в жертву кого-то. И этот кто-то - чаще всего клиенты, отправщики и кладмены. Если говорить о сотрудниках, то сливают обычно самых хреново работающих, ну а слитый отправщик = принятые клиенты.
Бывает ещё контрольная закупка. Но именно НП со своими сканерами редко является причиной приёмов покупателей. Разве что если посылка штыняет через коробку наркотой или прекурсорами.
Повідомлення об'єднано автоматично:


почему никто не рассказывает, как на Meest Express посылки теряются? У меня так кокаин с мдма спиздили....
Маєш на увазі між магазинами і мєнтами є якісь домовленості що вони будуть здавати клієнтів, чи кур'єрів щоб їх не закрили.???
 
Маєш на увазі між магазинами і мєнтами є якісь домовленості що вони будуть здавати клієнтів, чи кур'єрів щоб їх не закрили.???
эти договорённости всегда были и есть, у меня бывший парень так работал 10+лет. И не только он. Или думаешь, что крыша это как охрана, с оплатой ставки?)
Нет, это чуть не так работает)
 
магазинам, чтоб норм работать иногда нужно приносить в жертву кого-то. И этот кто-то - чаще всего клиенты, отправщики и кладмены. Если говорить о сотрудниках, то сливают обычно самых хреново работающих, ну а слитый отправщик = принятые клиенты.
Очень здравое и правдоподобное предположение . Добавляем в копилку причин приёмов.
 
  • Вподобайка
Реакції: mira
Назад
Зверху