MARSFLORA | Основна тема | Прайс

Будуть знову проби товарів ?
 
Есть клады ? И есть ли шишки за более низкую стоимость? Бро цены кусаються сори
 
цены просто космос
 
Памʼятаю ті прекрасні літні вечори, на пару з Critical Kush, ммм, ляпота була.
 
Останнє редагування:
С открытием )
 
З відкриттям. Що за гашиш дуже цікаво?
 
photo_2024-04-08_10-12-33.jpg

ГАРЯЧА НОВИНКА!

Надпотужний імпортний гашиш. М'який, ароматний та дуже прущий)

—————

Indica

Marocco Hash
Справжній Марокканський гашиш преміальної якості. Чиста індіка, яка вразить навіть самого досвідченого стоунера.

Генетика: Marocco
ТГК: >45%
—————
Маю для вас дві проби по 1г цієї краси. Чекаю на запис відповідальних тестерів, які добре тямлять в канабісі.

Відправляємо проби безпечною та надійною службою доставки Meest.

Умови для запису:

1. Бути про-тестером або мати 15+ тріп-репортів на канна продукцію.
2. Відписка тріп-репорту протягом 48ми годин після отримання посилки.
3. Запис суворо в цій темі, одразу прикріплюйте приклади своїх репортів. В ПМ писати не потрібно.
 
Кароче ни шш ни тем более гаша от Илона так и не попробую)
Все в ваших руках, набирайте репутацію на форумі, пишіть тріп-репорти на куплену продукцію і потім це буде працювати на вас. А якщо лінь цим займатись, то завжди можна просто зробити покупку)
 
Ну 15+ репортами на каннапродукцію тут хіба що Inkognito18 може на данний момент похизуватись)
 
Бля сначало подумал 20 гр - цена за 3 грамма... Облом)т
 
Переглянути вкладення 4642

ГАРЯЧА НОВИНКА!

Надпотужний імпортний гашиш. М'який, ароматний та дуже прущий)

—————

Indica

Marocco Hash
Справжній Марокканський гашиш преміальної якості. Чиста індіка, яка вразить навіть самого досвідченого стоунера.

Генетика: Marocco
ТГК: >45%
—————
Маю для вас дві проби по 1г цієї краси. Чекаю на запис відповідальних тестерів, які добре тямлять в канабісі.

Відправляємо проби безпечною та надійною службою доставки Meest.

Умови для запису:

1. Бути про-тестером або мати 15+ тріп-репортів на канна продукцію.
2. Відписка тріп-репорту протягом 48ми годин після отримання посилки.
3. Запис суворо в цій темі, одразу прикріплюйте приклади своїх репортів. В ПМ писати не потрібно.

Доброго дня!
Писав вам пару репортів на старій Секті, але всі мої репорти знищено, а їх було десь під сотню з 18-го року, в основному по маріхуані :(
Якщо можливо - залюбки затестую ваш продукт за своєчасний тріп-репортаж.
 
Я не хочу тестировать это снотворное..даже не просите ))
 
Всім Привіт хочу розповісти про свою купівлю бомбового гаша у MARS FLORA, так ось лазив я по всім магазинам дивився оновлення іх і так далі, і наткнувся я на нову позицію у MARS FLORA “GASHA”, я як глянув на фото самого гашу то відразу захотілося його замовити, написав оператору, відповідь не стала чекати довго, і через декілька хвилин отримав відповідь, було вирішено взяти 5г гаша, бо таких смаколиків гашу с індики не завжди бувае в наявності, я був впевнений що цей гаш буде добрий, бо завжди коли візьму щось у MARS FLORA то залишаюся дуже задоволений, після того як я в вечері сплатив на 5г гаша то оператор відповів що відправлення буде наступного дня, так як я запізно написав, і я ще я був на-просився на маленьку шш для проби, то оператор сказав що покладе, саме спілкування с оператором дуже сподобалося, він сам ввічливий і говорить по суті(що дуже радує)🔥
Наступного дня оператор відписав і сказав що сьогодні не вийде відправити, тому що стались труднощі, сказав що відправлять через пару днів і він пообіцяв що покладе шш як ми і домовлялися, я звісно погодився, і став очікувати. Через пару днів оператор відписав і відправив ттн як і домовлялися, але оператор сказав що шш закінчилися і на замість шш поклали ще 0,5 гаша що дуже сильно порадувало мене🤩🔥 Наступного дня гаш вже був у мене, я як забрав смаколик то поїхав відразу додому, як приїхав додому і я почав відкривати посилку, стейлс був добрий👍
Як відкрив і пішов робити бутерброди(шш+гаш+шш), відщипнув я 100мг і розділив на дві банки по 50мг, на смак гаш дуже смачно відчувається🤤 Накурює прям дуже сильно що пересуватися було тяжко, вирішив прилягти, і після як приліг то мене размазало по всьому ліжку як желе(крепко)🤩🤤 Хотів би подякувати MARS FLORA та його команді за його професійну співпрацю і за його дуже вкусні смаколики🔥
Спілкування зі оператором:11/10
Гаш:1000/10
Стелс:8/10
Всім мир ✌️🍀🔥😄😁😊☺️🤤
 

Вкладення

  • IMG_2340.jpeg
    IMG_2340.jpeg
    1.3 MБ · Перегляди: 23
  • IMG_2336.jpeg
    IMG_2336.jpeg
    1.4 MБ · Перегляди: 23
Назад
Зверху