Абсолютне щастя ( екстезі ) від Kiss My Acid

HappyNow

Посвященный
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
3 021
Репутація
1 773
Вподобайки
3 558
Бали
1 484
Речовина - XTC Golden Tiger
Продавець/сапорт - kiss my acid , kiss my sup
Гілка продавця - https://labrc.name/forums/kiss-my-acid.94/
Тестер - 93кг
Толер - мдма 8 днів до тесту, кростолер - не вживав пав днів 5 до тесту
Спосіб - перорально
Дозування - 150+100 мг
Таймінг
00-00 - половину таблетки запив водою, натщесерце, 00 - 15 - почалося знайомство - забурчав живіт, запотіли долоні

00- 22 - вхід, по рукам тепло пішло, появилась посмішка , стимуляція, тіло витягується як струна, починає танцювати

25 - по ногам тепло пішло, кольора стали яскравіше, стимуляція посилюється, пливе зір, загострюється слух, музика поглинає, очі закриваються, прилив тепла по всьому тілу.

28 - пік. Щастя безмежне. Я перестав існувати , розчинивсь у всесвіті.

01-50 - пік спав, але ефект чудовий, стимуляція така, що встояти не можна на місці, ноги самі танцюють, координація порушена, взяв жувачку, бо щелепа напружена

02-30 - веселий гарний стан, стимуляція присутня. Вирішую добавити, десь 2/3 від половини табли. Ділив ножем, з зусиллям, таблетка тверда, покришилась трохи.

02 - 58 - пішло тепло по ногам, посилюється стимуляція, тіло танцює, знову політ, прилив ейфорії, але не тому рівні, який був на піку.

04 - 00 - спад ефекту, але стан дуже веселий , радісний, присутні тактильність, говірливість, стимуляція

05 - 00 - спад ефекту, появився туман в голові, приємна розслабленність в тілі

05 - 20 - покур сативи дав прилив ейфорії

06-00 - знову покурив, але вже прилива ейфорії не було.

На протязі наступних годин 10 - радість, співчуття, тактильність зберігалися.

Підсумок - в таблетці має бути заявлені 300 мг мдма. Стелс пригодиться , але трохи дивний, доставка швидка. Дія дуже кайфова, відходів як таких не було, лиш туман невеликий в голові. Побічна дія - напружена верхня щелепа, потіли руки, порушена координація.

Для терапевтичних цілей не варто доганятися та мішати з травою, це можна буде зробити наступного разу.

Основний ефект - 80 хвилин абсолютного щастя, воно просто прийшло, появилось, поглинуло

Дав знайомій таку саму порцію, вона також виділила глибокий пік. Світилася двоє діб, по її словам

Шопу подяка та успіхів.

Читачам можу рекомендувати речовину та співпрацю з продавцем
 

Вкладення

  • 20240414_162058.jpg
    20240414_162058.jpg
    152.8 КБ · Перегляди: 14
  • 20240414_072942.jpg
    20240414_072942.jpg
    60.2 КБ · Перегляди: 11
  • 20240414_110245.jpg
    20240414_110245.jpg
    321.8 КБ · Перегляди: 12
  • 20240414_072916.jpg
    20240414_072916.jpg
    31.9 КБ · Перегляди: 15
  • 20240414_162019.jpg
    20240414_162019.jpg
    108.3 КБ · Перегляди: 16
  • 20240414_070715.jpg
    20240414_070715.jpg
    46.1 КБ · Перегляди: 17
Останнє редагування:
крутяк!
 
Благодарю за репорт!
 
  • Вподобайка
Реакції: Moshe та HappyNow

    HappyNow

    Балів: 5
    Класна єшка, політ найдовший з усіх, що я пробував
Речовина - XTC Golden Tiger
Продавець/сапорт - kiss my acid , kiss my sup
Гілка продавця - https://labrc.name/forums/kiss-my-acid.94/
Тестер - 93кг
Толер - мдма 8 днів до тесту, кростолер - не вживав пав днів 5 до тесту
Спосіб - перорально
Дозування - 150+100 мг
Таймінг
00-00 - половину таблетки запив водою, натщесерце, 00 - 15 - почалося знайомство - забурчав живіт, запотіли долоні

00- 22 - вхід, по рукам тепло пішло, появилась посмішка , стимуляція, тіло витягується як струна, починає танцювати

25 - по ногам тепло пішло, кольора стали яскравіше, стимуляція посилюється, пливе зір, загострюється слух, музика поглинає, очі закриваються, прилив тепла по всьому тілу.

28 - пік. Щастя безмежне. Я перестав існувати , розчинивсь у всесвіті.

01-50 - пік спав, але ефект чудовий, стимуляція така, що встояти не можна на місці, ноги самі танцюють, координація порушена, взяв жувачку, бо щелепа напружена

02-30 - веселий гарний стан, стимуляція присутня. Вирішую добавити, десь 2/3 від половини табли. Ділив ножем, з зусиллям, таблетка тверда, покришилась трохи.

02 - 58 - пішло тепло по ногам, посилюється стимуляція, тіло танцює, знову політ, прилив ейфорії, але не тому рівні, який був на піку.

04 - 00 - спад ефекту, але стан дуже веселий , радісний, присутні тактильність, говірливість, стимуляція

05 - 00 - спад ефекту, появився туман в голові, приємна розслабленність в тілі

05 - 20 - покур сативи дав прилив ейфорії

06-00 - знову покурив, але вже прилива ейфорії не було.

На протязі наступних годин 10 - радість, співчуття, тактильність зберігалися.

Підсумок - в таблетці має бути заявлені 300 мг мдма. Стелс пригодиться , але трохи дивний, доставка швидка. Дія дуже кайфова, відходів як таких не було, лиш туман невеликий в голові. Побічна дія - напружена верхня щелепа, потіли руки, порушена координація.

Для терапевтичних цілей не варто доганятися та мішати з травою, це можна буде зробити наступного разу.

Основний ефект - 80 хвилин абсолютного щастя, воно просто прийшло, появилось, поглинуло

Дав знайомій таку саму порцію, вона також виділила глибокий пік

Шопу подяка та успіхів.

Читачам можу рекомендувати речовину та співпрацю з продавцем
Дякую за фото ! Без води , як я люблю!)
 
Давно наслышан что у них не плохие круглые
 
Четкий, красивый Трип! Лайк!)
 
Така смачна , що самому захотілося, коли написав репорт, то вранці знову з'їв сьогодні, не було того піку, але все одно класно, хороший ефект
Я теж захотів як читав)) Але вже на мене єшки так не діють як колись, дуже швидко дія проходить, я навіть не встигаю зрозуміти.
 
Я теж захотів як читав)) Але вже на мене єшки так не діють як колись, дуже швидко дія проходить, я навіть не встигаю зрозуміти.
Ця єшка дала довший та глибший пік, ніж те, що я раніше пробував. І знайомій давав, то їй також
 
Ну дуже гарний репорт, прочитав із задоволенням до самого кінця 👍
 
Чудове колесо, чудовий репорт
 
  • Вподобайка
Реакції: HappyNow

    HappyNow

    Балів: 5
    Дякую, хороша табла
Третій день постефекти відчутні
Працює мдма терапія
 

Схожі теми

Відповідей
45
Перегляди
676
Назад
Зверху