Хотіла втекти від патрульних: на Кільцевій дорозі затримали жінку з чвертю кілограма наркотиків

White_Doctor

Команда Секти
Представитель
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
133
Репутація
305
Вподобайки
466
Бали
218
Депозит
150 $
На Кільцевій дорозі у Києві правоохоронці затримали жінку, яка мала з собою близько 250 г наркотичних речовин.

snymok-%D1%8Dkrana-2024-04-08-v-12.38.25-800x600.png


Як
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
у патрульній поліції, в поле зору інспекторів потрапила перехожа, яка, побачивши службовий автомобіль, почала тікати.

Інспектори зупинили містянку та провели поверхневу перевірку. Під час обшуку у неї знайшли декілька пакетів із наркотиками.

snymok-%D1%8Dkrana-2024-04-08-v-12.38.40-800x600.png

snymok-%D1%8Dkrana-2024-04-08-v-12.38.33.png


Зловмисницю затримали та викликали на місце події слідчих для подальшого з’ясування усіх обставин.

Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
 
150 амф 100 ск?)
 
На Кільцевій дорозі у Києві правоохоронці затримали жінку, яка мала з собою близько 250 г наркотичних речовин.

snymok-%D1%8Dkrana-2024-04-08-v-12.38.25-800x600.png


Як
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
у патрульній поліції, в поле зору інспекторів потрапила перехожа, яка, побачивши службовий автомобіль, почала тікати.

Інспектори зупинили містянку та провели поверхневу перевірку. Під час обшуку у неї знайшли декілька пакетів із наркотиками.

snymok-%D1%8Dkrana-2024-04-08-v-12.38.40-800x600.png

snymok-%D1%8Dkrana-2024-04-08-v-12.38.33.png


Зловмисницю затримали та викликали на місце події слідчих для подальшого з’ясування усіх обставин.

Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
херово бегала, а даже не использовала все возможности, примером, если прикинуть как этот кусок говна мог ускорится слегка нюхнув товар , хотя....а если там все очень плохо и ноздри ..да их и нет нахуй--воздцух сразу в жопу дует, хотяяяя, не ну давайте оставим бедолаге шанс : кароче бежала она бежала , такая вся ноздри в в чебуреках , и взяла кдлад пио дурке и туцт мусора и она на вйоб и давай на шустром запихивать в себяф ну чисто по крапалю чтоб не передознутть в правое и в левое дупло....бля представил себе те дупла и кароче понял шо поделом ей нахуй, -- надо с мозгнами к дуплам относится
 
так, я щось не зрозумів... а де хоч одне слово в лапках? маю на увазі лапкИ ("")а не лАпки (🐾). я навіть перейшов за лінком на першоджерело, але навіть там не побачив жодного слова взятого в лапки. я настільки звик бачити рандомні слова в лапках у поліцаївських "новинах" про "прийоми" "наркозбувачів", що це вже стало невід"ємною частино ментівського публіцистичного стилю, а також беззаперечною ознакою автентичності тексту.
 
так, я щось не зрозумів... а де хоч одне слово в лапках? маю на увазі лапкИ ("")а не лАпки (🐾). я навіть перейшов за лінком на першоджерело, але навіть там не побачив жодного слова взятого в лапки. я настільки звик бачити рандомні слова в лапках у поліцаївських "новинах" про "прийоми" "наркозбувачів", що це вже стало невід"ємною частино ментівського публіцистичного стилю, а також беззаперечною ознакою автентичності тексту.
Мені більше подобається обільне використання синонімів до слова "наркотик", часто відразу декількох в одному тексті. "Психотроп", "речовина, схожа на наркотичну", "доза", "товар", і моє улюблене "наркозілля".
 
Мені більше подобається обільне використання синонімів до слова "наркотик", часто відразу декількох в одному тексті. "Психотроп", "речовина, схожа на наркотичну", "доза", "товар", і моє улюблене "наркозілля".
Ты шо , шо ты, 'наркозілля' ака "напас" кожен день вбиває тисячі людей по всьому світі. Дуже токсична речовина, паралізує мозг з першої затяжки і потім зразу героїн дають і торба
 
Боже....Яке воно кончане
 
Назад
Зверху