⌬ Відгуки ⌬ Тріп-репорти ⌬ Побажання

кетамин просто пушка) лучший на рынке!)
У Марло весь ассортимент товара ТОП,а убиваюсь многим! МДМА, ХТС, марки, кокс-вообще зашёл так чётко,только плохо что заканчивается очень быстро,так-же и с амфом и аддералом всё всегда в ёлочку! Спасибо Всей команде Марло за то,что Вы-есть! Всем хорошего настроения и мирного неба нам Всем!
Найкращий шоп в Україні. Ніколи не підводив. Якість завжди на високому рівні. Пробував усе, що є в асортименті)
Работа оператора 10/10
Работа курьера 9/10
Качество товара 9/10
Лучший магазин Украины!
Дякую друзі! Звертайтесь до нас ще! Будемо радувати вас сервісом та гарним стафчиком, адже у Марло на блоці не буває середнього чи поганого, тільки найкраще для вас! Мирного вам неба та гарного дня ;)
 
Отличный шоп и сервис, раньше все время работал с Marlo, рекомендую. По хтс всегда был хороший выбор, наличие и качество.
 
Chris Partlow відновлений грудневий репорт
 
Дякую магазину за грибочки
Ось тріп-репорт:
 
Золотые учителя от сенсея нигера 👏
 
 
Усім привіт)
Як завжди не помиляюся з вибором шопу, адже оновився прайс, та вибір впав на d-met, в спілкуванні з оператором дуже все чітко та прозоро.Замовлення отримав НП на наступний день.Ціную вашу увагу к безпеці отримання.
Подякував Марло🤝
 
Сегодня забрал пробу дмета. Все отлично, стэлс нормальный но вот сам прикол был тупо в зипе одном без вакуума. Это бы стоило доработать. Фото -

IMG_20240401_192809.jpg

Чуть позже Трип, спасибо за доверие и выделенную пробу - не подведу )
 
Вітаю на куті Марло!
Тут будуть опубліковані усі нові тріп-репорти.
Дуже шкода, що втратили все, що встигло накопичілись за всі ці роки... Але я знаю, що мір район підтримає мене та напише цілу купу відгуків про мою роботу!
Давайте, ріднесенькі, зараз ви мені потрібні як ніколи! Я знаю, що разом ми незламна сила та подалаємо ці труднощі разом.


TRIP-REPORTS LIST 2024 NEW

MDMA CRYSTAL:

27/03/2024 | MOPEKNTOB - Шампанское от Marlo

28/03/2024 | HappyNow - Мдма від Марло - політ душі

29/03/2024 | Шоеку - Трип репорт на MDMA “Champagne” от магазина MARLO STANFIELD

01/04/2024 | Паликарп - Трип репорт на МДМА кристаллы от ❚█ MARLO STANFIELD █❚

Гриби:
31/03/2024 |SiriusWhite - Тріп-репорт на Psilocybe Cubensis Golden Teacher від Марло
01/04/2024 |MOPEKNTOB - Кубенсисы GoldenTeacher от Marlo
Амфетамiн:
01/04/2024 | © happy story - Trip amf Marlo
Шишки А.К.А. Марiхуана:
30/03/2024 | Rejoice - Sour Diesel от Marlo Stanfield
спасибо за пробу ешка пушичная у вас)
трип - https://labrc.name/threads/trip-report-na-eshku-ot-marlo-stanfield.963/
 
Сегодня забрал пробу дмета. Все отлично, стэлс нормальный но вот сам прикол был тупо в зипе одном без вакуума. Это бы стоило доработать. Фото -

Переглянути вкладення 2399

Чуть позже Трип, спасибо за доверие и выделенную пробу - не подведу )
Опа.. а вот это интересно, скажи потом пару слов как попробуешь, чтоб не ждать полноценный репортаж
 
 
Дякую магазину за кетамін
Ось тріп-репорт:
 
Хороший кет, благодарю за пробу

 
заказывал у Марло ешки и дмет отправкой, порадовала оперативность ( отправили в день заказа).
На вид все шикарно, пока еще не юзал) Рекомендую)
 

Восстановил свой трип-репорт на ваш кокаин. Повторюсь снова: спасибо за столь щедрую пробу, и за сочетание качественного сервиса и качественного продукта!
 
Назад
Зверху