Тупеем потихоньку

Planowik

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
215
Репутація
849
Вподобайки
769
Бали
319
🎼 Учёные из Британии, проанализировав 12000 треков выяснили, что за последние 40 лет музыка стала хуже

Больше всего пострадали тексты песен — они стали проще, чаще повторяются и куда более эгоцентричными: авторы злоупотребляют словами «Я», «мой» и «меня»

IMG_20240407_221133_975.jpg
 
Сучасний реп це взагалі треш … одні матюки. Краще вже вінника слухати , трек - молода вовчиця!)
 
я не слушаю музыку со словами
 
ольше всего пострадали тексты песен — они стали проще, чаще повторяются и куда более эгоцентричными
Кожна друга пісня про любов, або там когось люблять, чи любили🤮
Доречі всі нові пісні тримаються в плей-листах тиждень-два, може місяць максимум, а далі йдуть нахуй. Не впевнений що через 20 років будуть слухати сьогоднішні треки так само як зараз слухають треки минулого. Музика без душі і сенсу в текстах.
Сучасний реп це взагалі треш … одні матюки. Краще вже вінника слухати , трек - молода вовчиця!)
Вінник підар, зрадив своїх вовчиці, втік. Деякі вовчиці через це втратили жагу і сенс життя😢
 
Кожна друга пісня про любов, або там когось люблять, чи любили🤮
Доречі всі нові пісні тримаються в плей-листах тиждень-два, може місяць максимум, а далі йдуть нахуй. Не впевнений що через 20 років будуть слухати сьогоднішні треки так само як зараз слухають треки минулого. Музика без душі і сенсу в текстах.

Вінник підар, зрадив своїх вовчиці, втік. Деякі вовчиці через це втратили жагу і сенс життя😢
Бро за Вінника повірю тобі на слово. Я тобі довіряю брате!
 
Бро за Вінника повірю тобі на слово. Я тобі довіряю брате!
Так а тут вся інформація на поверхні. Зібався і записує там інтервʼю, довбойоб, а до цього навішав вовчицям локшини на вуха, зібрав з них гроші на концертах 👂. А тепер що? Хто має взяти на себе відповідальність за фронт 45+? За вовчиць у яких немає грошей стати чиєюсь мамкою, а відчувати себе коханою хочеться і щоб тебе обожнювали. Чоловіків все менше, конкуренція серед жінок буде ще жорстокіша, а це чмо змусив повірити в казку і втік, забравши казку з собою.
 
🎼 Учёные из Британии, проанализировав 12000 треков выяснили, что за последние 40 лет музыка стала хуже

Больше всего пострадали тексты песен — они стали проще, чаще повторяются и куда более эгоцентричными: авторы злоупотребляют словами «Я», «мой» и «меня»

Переглянути вкладення 4263
люди стали хуже
Повідомлення об'єднано автоматично:

Кожна друга пісня про любов, або там когось люблять, чи любили🤮
Доречі всі нові пісні тримаються в плей-листах тиждень-два, може місяць максимум, а далі йдуть нахуй. Не впевнений що через 20 років будуть слухати сьогоднішні треки так само як зараз слухають треки минулого. Музика без душі і сенсу в текстах.

Вінник підар, зрадив своїх вовчиці, втік. Деякі вовчиці через це втратили жагу і сенс життя😢
нарцис галимый пусть опрокинется
 
Хуй его знает шо вы слушаете но то что слушаю я , Никому не покажу , и на ютубе нет этого
 
да и это сильно заметно
 
Назад
Зверху