Раздача Проб

Лига Скорости

Команда Секти
VIP Seller
Реєстрація
29.03.24
Повідомлення
5
Репутація
30
Вподобайки
46
Бали
3
Депозит
2000 $
3 пробы на Амф по 1г
2 пробы Шишки 1г
2 пробы Альфа 1г
Условия после получения пробы написать трип репорт !
 
Альфа выбераю тебя , записуй но бро , отправлять надо сегодня, крайняк завтра , будет сэксуальный репортаж про Соли, атвечаю
 
Запишите на альфу или амф отправкой
 
Гайс, раскурите еловека в теме шишкой. Трипы я умею писать.
 
Та да. Токо недавно его мыла и чистила, а уже опять такие маслА шо курить невозможно будет скоро
Ясно , все таки юзаєш наркотики … я в тобі розчарувався ((( добрий ранок , бажаю гарного дня!

p.s бажаю гарних та щедрих проб сектантам!
 
Ясно , все таки юзаєш наркотики … я в тобі розчарувався ((( добрий ранок , бажаю гарного дня!

p.s бажаю гарних та щедрих проб сектантам!
Добрий ранок. Так а я десь казала що не юзаю? Я казала що витратила виграш НЕ на наркотики...

А так шишки я обожнюю. Це прям моє кохання вже років 5...Єшки також їм раз на місяць приблизно. І мдма кристали дуже хочу і планую спробувати.
Зрідка кетамін вживаю, також норм тема)
 
Добрий ранок. Так а я десь казала що не юзаю? Я казала що витратила виграш НЕ на наркотики...

А так шишки я обожнюю. Це прям моє кохання вже років 5...Єшки також їм раз на місяць приблизно. І мдма кристали дуже хочу і планую спробувати.
Зрідка кетамін вживаю, також норм тема)
Зроз
 
Добрий ранок. Так а я десь казала що не юзаю? Я казала що витратила виграш НЕ на наркотики...

А так шишки я обожнюю. Це прям моє кохання вже років 5...Єшки також їм раз на місяць приблизно. І мдма кристали дуже хочу і планую спробувати.
Зрідка кетамін вживаю, також норм тема)
Да тот Васек ко всем доеьуется не по делу. Там шляпа малолетняя гавно метает . У меня он уже в игноре. Советую не реагировать. Твоё дело шо ты юзаеш
 
Ясно , все таки юзаєш наркотики … я в тобі розчарувався ((( добрий ранок , бажаю гарного дня!

p.s бажаю гарних та щедрих проб сектантам!
Ну це можна й назвати тепер як не вживаю.
Бо раніш я вживала стимулятори на постійній основі! Знаєш як я кололася? Оооооо...ржавими голками...так що живого місця на руках не було.

Ото було вживання.. а зараз ніочем.дитячі пустощі а не вживання
 
Ну це можна й назвати тепер як не вживаю.
Бо раніш я вживала стимулятори на постійній основі! Знаєш як я кололася? Оооооо...ржавими голками...так що живого місця на руках не було.

Ото було вживання.. а зараз ніочем.дитячі пустощі а не вживання
Я тоже не одну сотню грам снюхал фена. Такое, потом уже не прёт, как надо
 
Да тот Васек ко всем доеьуется не по делу. Там шляпа малолетняя гавно метает . У меня он уже в игноре. Советую не реагировать. Твоё дело шо ты юзаеш
Залишайте свою думку при собі! Якщо у вас якісь претензії випишіть мені їх в лс! Плакатися по іншим темам не потрібно! Всім все одно на вас , я вас начеб то не чим не ображав , навчіться робити нормальні тріп репорти і оформляти їх як підлягає! Гарного дня! Я так розумію ви поважаєте тільки людей з вищою освітою? Куди мені « Васькові » до вас елітного високосвіченого чоловіка… бажаю всього найкращого! Поводьте себе так як це підлягає освіченій людині , на вашому фоні мені здається я більше інтелектуал , чим ви! Ваші темі буду також ігнорувати!)
 
Шо вы ругаетесь,у вас шо кулаков нету?😄
 
ку!
"+" на альфу Киев (клад)
 

Схожі теми

Назад
Зверху