Опитування Рейтинг

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 447
Репутація
2 509
Вподобайки
3 714
Бали
1 484
88% опитаних українців упевнені, що Україна зможе перемогти РФ, - опитування Рейтинг

1712645291248.png

1712645320391.png

1712645332619.png

Українці вважають корупцію серйознішою проблемою, ніж війна - опитування Рейтинг

1712645368733.png

Цікаво що скажете з цього приводу? Добрий ранок Україно , Аве Секта , LABRC - Непереможний! Радий вас всіх чути/ бачити , бажаю вам гарного та турбо бадьорого дня!
 
Маніпулятивна хуєта всі ці опитування, які здебільшого не відповідають дійсності. Зе теж малюють +-90% рейтингу довіри серед населення і що?
 
Маніпулятивна хуєта всі ці опитування, які здебільшого не відповідають дійсності. Зе теж малюють +-90% рейтингу довіри серед населення і що?
Дякую за коментар! Я просто поділився) З вашою думкую згоден! Бажаю гарного дня та турбо вдалого настрою!
 
Маніпулятивна хуєта всі ці опитування, які здебільшого не відповідають дійсності. Зе теж малюють +-90% рейтингу довіри серед населення і що?
Думаю по правде цифры намного меньше, особенно те что верят в победу
Зрада зрадная! Вы что позволили себе усомниться в перемоге и в ЗВА??? Ребята, за вами уже выехали..
 
Маніпулятивна хуєта всі ці опитування, які здебільшого не відповідають дійсності. Зе теж малюють +-90% рейтингу довіри серед населення і що?
Опросы показывают настроения в обществе
 
Я кидав карти Таро на ситуацію з війною - є світло в кінці тунелю, все має бути добре для України
 
Я кидав карти Таро на ситуацію з війною - є світло в кінці тунелю, все має бути добре для України
Карти тарро , чи про які ти карти ? )

В мене знайома шарить в тарро , прикольна тема , якось робила мені розклад!
 
вме
88% опитаних українців упевнені, що Україна зможе перемогти РФ, - опитування Рейтинг

Переглянути вкладення 4648

Переглянути вкладення 4649

Переглянути вкладення 4650

Українці вважають корупцію серйознішою проблемою, ніж війна - опитування Рейтинг

Переглянути вкладення 4651

Цікаво що скажете з цього приводу? Добрий ранок Україно , Аве Секта , LABRC - Непереможний! Радий вас всіх чути/ бачити , бажаю вам гарного та турбо бадьорого дня!
все трохи печа
льніше...
 
Дякую за коментар! Будем сподіватись на краще! Бажаю вам гарного настрою та дня!
дяка, навзаєм, але як прямий свідок подій в грудні ще думаа що весною буде срака, але помилився на радість, але ще не літо...
 
При этом служить в армию хотят только 8%, и это тоже по опросам.
Чисто диванные патриоты.
я чесно також боюсь йти в армію , проблеми з зором та спина болить... Це мої оправдання , а так я сикун просто.
 
Назад
Зверху