• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Кристалли MDMA від «КИЛИМ ЧУВАКА»

MOPEKNTOB

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
757
Репутація
784
Вподобайки
1 077
Бали
850
Посилання на гілку шопу:
Оператор: Dear_Dude
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
Тестер: М/ 170 см / 60 кіло.
Речовина: МДМА ‘Шампань’ 88% VHQ
Органолептика: кристалли доброї мки.
Вага проби: 300мг
Дозування:
160мг+ 140мг
Толер: понад 3 тижні тому кетамін.
Кростоллер: шиш+гриби 2 дня тому.
Пошта/стелс: МП, стелс бомба, надійний як швейцарський годинник. Нічо ніде і не думало пахнути, собаки не почують.
Спосіб вживання: інтраназально.

Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!

Тріп-репорт:
00:00-00:58
Занюхал назально 150-160 мг, люфти ледве гіркі. Майже зразу відчуваю важкість в носоглотці, від якого відходить приемні ейфоричні хвилі прям у мозок. Соплі гіркуваті, запив водою та майже за 5 хвилин пройшли. Здається я вже пробував таку мку від сусіднього шопа, але не буду рекламувати тут що за шоп, але такий зразок нещодавно в мене зʼявлявся.

Сів на лавку, пече сонечко. Так файно грітися і відчувати наплив ейфорії. До мене підійшов котик, IMG_6349.jpeg починаю йому усміхатися й бавлюсь з його рудого кольору. Виявляю в себе бажання з кимось поспілкуватись, зустрітись, щось робити короче, написала дівчина з проханням домогти з покупками, мені якраз в такому стані хочеться соціального контакту- наодинці самому трохи почувається дискомфорт, тож я виїжджаю до неї на мому залізному коні- лісапеді. Але ж як мене мажить, я їду як неможна їхати по дорогам, ейфорія не те щоб навʼязлива, але відчувається. У вухах грає якась мажуча пісня, от чого в мене їде щелепа.​

00:58-02:13
Тримає доволі сильно, але мені не вистачає простору на тих дозуваннях щоб відчути всю картину ефекту, за що не зовсім розумію оператора, на мій погляд краще видати 1 добру пробу хоча б 0.5, а можна і 1 цілий зразок, як робив той шоп в якого я куштував схожу мку.

Також читав відгук на цей мдма від @Алекса Ліпрола, та вважаю що він помиляється, це справжнє мдма. Я мав досвід с речовиною хлор-мет-катінону (CMC), вона зовсім інша по структурі, ніс забиває та пече так злосно, що в мене утворювались виразки та порожнини в носі, катінони буквально сжеруть усе всередині. Але чому його не вставило від перорального прийому важко відповісти.​

02:13-04:25
Ухода не сильно виразливі, але є, спостерігається утома, запаморочення і бажання відіспатись.​
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
Висновки:
Речовиною задоволений вцілому, але не вагою проби, можливо селлер припускав що я маю вжити той тестер в одної смужці, я поки не наважаюсь до подібного юзу. Цілком можу затвердити що це робочий варіант мдма. Дякую читачеві за увагу.
 
Останнє редагування:
гуд трип бро
 
гуд трип бро
Повідомлення об'єднано автоматично:

ппочему названия мдма а речовина кет
 
Посилання на гілку шопу:
Оператор: Dear_Dude
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
Тестер: М/ 170 см / 60 кіло.
Речовина: Кетамін ізомер ‘S’
Органолептика: кристалічні довгі палички, доволі крихкі. При механічній маніпуляції карткою перетираються в пилок дрібної фракції.
Вага проби: 300мг
Дозування:
160мг+ 140мг
Толер: понад 3 тижні тому кетамін.
Кростоллер: шиш+гриби 2 дня тому.
Пошта/стелс: МП, стелс бомба, надійний як швейцарський годинник. Нічо ніде і не думало пахнути, собаки не почують.
Спосіб вживання: інтраназально.

Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!

Тріп-репорт:
00:00-00:58
Занюхал назально 150-160 мг, люфти ледве гіркі. Майже зразу відчуваю важкість в носоглотці, від якого відходить приемні ейфоричні хвилі прям у мозок. Соплі гіркуваті, запив водою та майже за 5 хвилин пройшли. Здається я вже пробував таку мку від сусіднього шопа, але не буду рекламувати тут що за шоп, але такий зразок нещодавно в мене зʼявлявся.

Сів на лавку, пече сонечко. Так файно грітися і відчувати наплив ейфорії. До мене підійшов котик, Переглянути вкладення 15365 починаю йому усміхатися й бавлюсь з його рудого кольору. Виявляю в себе бажання з кимось поспілкуватись, зустрітись, щось робити короче, написала дівчина з проханням домогти з покупками, мені якраз в такому стані хочеться соціального контакту- наодинці самому трохи почувається дискомфорт, тож я виїжджаю до неї на мому залізному коні- лісапеді. Але ж як мене мажить, я їду як неможна їхати по дорогам, ейфорія не те щоб навʼязлива, але відчувається. У вухах грає якась мажуча пісня, от чого в мене їде щелепа.​

00:58-02:13
Тримає доволі сильно, але мені не вистачає простору на тих дозуваннях щоб відчути всю картину ефекту, за що не зовсім розумію оператора, на мій погляд краще видати 1 добру пробу хоча б 0.5, а можна і 1 цілий зразок, як робив той шоп в якого я куштував схожу мку.

Також читав відгук на цей мдма від @Алекса Ліпрола, та вважаю що він помиляється, це справжнє мдма. Я мав досвід с речовиною хлор-мет-катінону (CMC), вона зовсім інша по структурі, ніс забиває та пече так злосно, що в мене утворювались виразки та порожнини в носі, катінони буквально сжеруть усе всередині. Але чому його не вставило від перорального прийому важко відповісти.​

02:13-04:25
Ухода не сильно виразливі, але є, спостерігається утома, запаморочення і бажання відіспатись.​
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
Висновки:
Речовиною задоволений вцілому, але не вагою проби, можливо селлер припускав що я маю вжити той тестер в одної смужці, я поки не наважаюсь до подібного юзу. Цілком можу затвердити що це робочий варіант мдма. Дякую читачеві за увагу.
Ниче не смущает? )))
 

Вкладення

  • IMG_2764.jpeg
    IMG_2764.jpeg
    1.8 MБ · Перегляди: 15
  • IMG_2763.jpeg
    IMG_2763.jpeg
    108.2 КБ · Перегляди: 15
Речовина: Кетамін ізомер ‘S’

Також читав відгук на цей мдма від @Алекса Ліпрола, та вважаю що він помиляється, це справжнє мдма.​
Цілком можу затвердити що це робочий варіант мдма.
Так все же что это было?? мдма или кет?
 
Ниче не смущает? )))
Та просто я сначала камень разбил в пакетике, а потом дошло что надо сфоткать, проводил тест в полевых условиях и было тяжело, а так там один большой кристаллик был
Повідомлення об'єднано автоматично:

Та мы знаем шо ты прошареный.но в названии напписано трип на мдма а в описании кет))это как понимать.??
Ну скопировал с прошлого репорта, уже исправил для тебя бро)))
 
Назад
Зверху