KAWS • Отзывы / Трип репорты

KAWS Support

Support Kaws
Команда Секти
VIP Support
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
80
Репутація
168
Вподобайки
108
Бали
138
Депозит
1000 $
IMG_0253.jpeg
Жду ваши отзывы и репорты друзья
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Актуальные контакты :
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!

Главный по всем вопросам :
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
 
Тріп-репорт мефа від магазину KAWS)

Всім привіт) Не судіть суворо. Читайте.

Передісторія: Четверг, я зайшов на наш теплий форум в пошуках спілкування та випадково побачив оголошення про запис на пробу МЕФа, від KAWS! Багато хорошого раніше чув про цього селлера і вирішив що потрібно записатись! Спробувати щось нове так би мовити! Kaws Support відповів дуже швидко та професійно, сервіс 10/10. Я отримав вказівки щодо подальших дій і був готовий спланувати похід на наступний день.

П'ятниця: на роботі короткий день, на вулиці шикарна погода, по переду вихідні а це означає що настав час їхати та забирати клад від KAWS! І так: ліс, координати+фото пара хвилин і знахід (ховаю) ! Перший раз в житті забираю закладкою!!!) Я думав буде довше, буду весь в землі але ні, респект! Ось в моїх руках "синя ізолента" а це означає 9/10 за клад!)
Я вирішив для себе, так як це перший мій раз з МЕФом, розгорнути клад в безпечному (на мою думку) місці, адже раніше з цієї категоріі (стимулятори-ейфоретики) був амф, мет, МДМА в великих кількостях (особливо АААМФ!!!) А як мене розіпре на вулиці від кристалів я не знав, не був готовий. Так ось добрався до бази нормально адже був повністю чистий (невживав) уже досить багато часу, ніякого палива тільки дух кладошукача😂 Дістаю зі шкатулки-тайничка синенький згорток, починаю розгортати, але!!! Я зупиняюсь на етапі відриву кінчика ізолюючої стрічки від поліетиленової стінки вмістилища скарбу бо відчув як вона міцно вчіпилася за пакетик "опа!" Подумав я,та вирішив отримавши доступ до зіп замка пакету і пересипати його в інший. Нащастя в мене був запасний пустий пакедж, пересипав. В мене в руках 1г. Мефу... Зробив його фото в пакеті, висипав на дзеркало, зробив собі доріжку, вдихаю... І через хвилин 5-10 я відчув що світлосприйняття в мене змінилося на більш тепле, все мене почало цікавити і потягнуло на поговорити... Вау мене накрило, я почав ремонтувати дверцята підкручуючи петлі в шкафшиках, слухати музику та теревенити до свого друга різні позитивні речі при цьому часом пританцьовуючи- відчув до речі трішки схожий ефект на МДМА, стимул був але мене й розслабило некисло. Пройшло 30 хв. і я підловив себе на думці зробити ще, але ні, треба стримуватись і відчути все... Тримався я ще 40хв. І пішов робити чергову "стежку"- недотерпів, дуже хотілось ще того першого доброго навалу! Ефект сильний, с такої кількості препарату я не чекав настільки сильного ефекту... Минуло ще 50хв. (В суммі приблизно 2 години). Бля*ь!!! Жорстко лупить, дуже, таке враження що я отримав приємний, не злий беттріііп! Не можу їсти, але потрібно... постарався, перекусив, нафіга я це зробив?) Випив води- блін, трохи легше. Тепло по всьому тілу посилилося, мурашки бігали по всій шкірі.я накрутив себе що проводжу над собою якийсь експермент, дуже багато часу провів за екраном компьютера. Читаючи статьї та переглядаючи різні цікаві ролики робив смужки в перервах на дозаправку і перекур... На вулицю взагалі не тягнуло. І я приємно провів час дома в такому темпі слідуючі 4 години та 10хв. (Слідкую за таймером)
С початку тесту речовини пройшло вже 6 годин та 10 хв. Я приліг. Зізнаюсь що десь 20хв. Тому я намагався впихнути в себе жаропонижаюче, не рекомендую нікому так робити. Мефедрон від KAWS судячи з усього дуже чистий і серьозний! Хлопці та дівчата я засвоїв цей урок, раз і назавжди!!! Цей мяу- ЛЕВ який не пропустить в свій, так би мовити прайд, на свою територію навіть муху, не те щоб якусь другу дичину!!! Жаропонижаюче вилетіло з мене дуже швидко- З ПИСКАМИ І КРИКАМИ РЯТУЮЧИСЬ ВІД КЛИКІВ МЕФА! Після процедури спустошення шлунку від води та вкинутих "ліків" я заїбенив собі дорогу і о чудо, зробив її та посміхнувся!!! Ніч, 23:44 уже 6 годин 25 хв. експерименту і я чую що музика (навіть дуже ритмічна!!!) Стає така повільна що я з легкістю попадаю в ритм підспівуючи, але я ніколи не міг навіть і близько це повторити, вотафак?)Хоча тіло ніби-то в слоу мо рухається, як наче мене щось тримає на місці.
Хммм відчуваєте розмах ефекту? Я так! Це блін 10/10.
Далі наступне, толлер дуже швидко росте, але якщо тримати себе в руках то можна споживати розумно, та помірно- продовжуючи ефект...
Час 5:33 ранку, пройшло 12 годин с початку прийому, я роблю доріжку і припиняю сеанс (хочу дочекатися кінця хвостів...)
У підрахунку: зробив 6 доріг, від 80-130 мг.
Ейфорія 70, Стимул 30 по моїм (суб'єктивним) відчуттям
Час дії однієї доріжки 2-4 години, потім дуже хочется ще
5:33 ранку, після тієї запядженої трубочки лягаю з заплющеними очима на ліжко, намагаюсь заснути... ейфорія так і пре в такому положенні, вже здається: ейфор. 98/стимул.2! і я не пам'ятаю як заснув але прокинувся в 8:10 ранку, поки все норм, почуваю себе навідь бадьоро але якась тревожність заважає посміхнутися, ну що ж це таке правило, було дуже добре, будуть і відходики)
Хочу додати що є ефект сексуального потягу, і доволі сильний! Цей МЕФ пролонгує любовний зв'язок та надає більше свободи для фантазій... А це можна і треба, так би мовити😍
Для новачків цей продукт може здатися агресивним.

Можу сміливо рекомендувати цей шоп, якість МЕФа на високому рівні! Навіть дивує що ціна дуже приваблива! (Не віриш подивись) По кількості все як заявлено, тут питаннь немає)
Дякую вам KAWS, за представлену можливість взяти участь в цій події.

P.S. Споживай розумно, знай міру та бережи себе😊

Про всяк випадок:
Сервіс: 10/10
Клад: 9/10
Ефект: 10/10
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    1.8 MБ · Перегляди: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    2.1 MБ · Перегляди: 15
  • 3.jpg
    3.jpg
    2.6 MБ · Перегляди: 17
Переглянути вкладення 4088
Жду ваши отзывы и репорты друзья
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Актуальные контакты :
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!

Главный по всем вопросам :
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
Если рассматривать магазин как оптовый - то все на высшем уровне.
Если рассматривать магазин как розничный - то тут 0из10. Начиная от мягко говоря нулевого без опытного KAWS Support и его похуистическое отношение, продолжая местами где закладчик делает клады ( они просто ужасные ), и заканчивая ненаходом того самого клада в пиздарезах)
 
Если рассматривать магазин как оптовый - то все на высшем уровне.
Если рассматривать магазин как розничный - то тут 0из10. Начиная от мягко говоря нулевого без опытного KAWS Support и его похуистическое отношение, продолжая местами где закладчик делает клады ( они просто ужасные ), и заканчивая ненаходом того самого клада в пиздарезах)
Очень жаль что у вас сложилось такое мнение о нашем сервисе.
Надеюсь вы найдете себе шоп по душе🤝
 
С продавцом была проведена гарант-сделка на 2900 $ и была завершена успешно!
 
С продавцом была проведена гарант-сделка на 5800 $ и была завершена успешно!
 
 
Назад
Зверху