Добрий ранок LABRC , Допоможіть написати Арбітраж - потрапив на 500 баксів

Нічого собі яка заявка.
З приводу продавця, ніби порядний був, можливо адміністрація винесе рішення щоб трішки зачекати на повернення продавця, так як ніби відгуки про нього топові були.
Навіть на створений арбітраж не впевнений що вирішиться відразу ситуація, будемо очікувати відповідача.
 
Добрый день, без арбитража тут не разобраться, обязательно прочитайте правила что-бы сразу всё правильно оформить. И по КПК в порядке очереди по идее должны получить компенсацию.
Дякую вам за відгук! Бажаю гарного дня!

Всім дякую за відгуки Секта ! Згоден с сектантом MrPearson який залишай свій коментар вище , цей продавець за невеликий відрізок часу став для мене одним із топів , напевне що навіть займав топ 1 в моєму списку продавців по натур продукту. Повторюсь що не хочу зводити наклеп і зачекаю на нього ще декілька днів , люди дуже гарно про нього відзиваються и говорять що кинути не може і варто зачекати , але повторюсь що замовлення робив ще 27 числа попереднього місяця , тобто пройшла вже неділя с копійками ) Всім велике Дякую за рекомендації.
 
Останнє редагування:
Янг мафия бизнес 🤣
 
+++ , Так я помилився , взагалі переводиться як " молода мафія бізнес " - yung mafia business , дякую що виправили мене, так воно і є , бажаю вам гарного та вдалого дня!
 
Возьмите меня в мафию, свои умения могу продемонстрировать лично
(Опыт есть)
та я дома сижу під маминою юбкою , ховаюсь від війни , яка мафія мужик) ...
p.s - дякую за коментар , бережіть себе!
 
Если был депозит у продавца то конечно пиши, есть шанс
 
Я думаю продавец вийдет на связь и все решится...
 
На інших майданчиках нема?
Ніби був арбітраж на шоп незадовго до падіння, була присуджена компенсація і ніби зрізана на 50% з за різких висловлювань позивача. Чи отримав він компенсацію - невідомо.
Якщо гілка створена, але продавець не з'являвся - то депозит має бути.
 
На інших майданчиках нема?
Ніби був арбітраж на шоп незадовго до падіння, була присуджена компенсація і ніби зрізана на 50% з за різких висловлювань позивача. Чи отримав він компенсацію - невідомо.
Якщо гілка створена, але продавець не з'являвся - то депозит має бути.
Зараз начебто появився в мережі , буду сьогодні - завтра чекати на відповідь , дуже добре про нього відзиваються люди і я такоїж думки про нього , так що чекаємо.) дякую вам за коментар , гарного дня!
 
@guap.68 , дякую за підтримку друже.

і взагалі сетка всім дякую за рекомендації , зачекаю ще 1-2 дня якщо селлер не вийде на звязок то напишу арбітраж в надії повернути пару баксів.) Всім дякую , гарного та мирного дня!

Проебал пятихатку и в замен пару баксов на сигареты))
 
Доброго ранку. Сьогоднішні новини не надихають оптимізму. Сталася неприємна ситуація: я втратив 500 доларів. Все відбулося в середу, 27 березня. Минулого місяця я вирішив замовити товар у продавця MikeTuson. Я оплатив замовлення, але після цього продавець просто зник і не відповідає на зв'язок. Це точно цей продавець, так як адреса USDT, на яку я здійснював оплату, була та сама, яку я використовував раніше.

Вже пройшла неділя з копійками, і він все ще не з'являється. Раніше він також пропадав, але відповідав, якщо виникали які-небудь непорозуміння. Іноді відправка затримувалася, але в таких випадках він повідомляв, що має проблеми , і наступного дня товар відправлявся. Це перший раз, коли відбувається така ситуація. Я пам'ятаю, що він мав депозит на форумі. Можливо, є шанс отримати частину грошей назад? І що робити в такій ситуації?
Підкажіть, де описані правила, як і куди писати арбітраж? В мене теж трабл, треба туди ж
 
Запитай в когось з модераторів форуму
Дякую вам за коментар , ситуація вже вирішилась ,якщо можна так сказати ) я вже просто забив ) тут простіше вже забути чим писати арбітражі і щось спробувати повернути.) дякую вам , гарного та мирного неба.
 
Назад
Зверху