• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Big Bang від SEROTONIN

Ви такі нудні
Повідомлення об'єднано автоматично:

18 лет, 60 вес. Жопатая по ходу +++

Но бля я все равно ебал такой движ чтоб проснувшись утром подруга сорвалась в лес на такси за кладом чтоб потом весь день долбить
Что с ней будет через 5 лет?
Шишка убийца мотивации. Так можно бросить учебу, работу, тягу к знаниям
В топку кароч
За ліс і слова не було))
 
С первым трип репортом ! )
У меня было очень волнительно.
Как воспримут.
Интересно читать личные переживания и восприятие в трип репорте.
Все разные, через всех по разному пишется.
Интересно же, когда умеют историю рассказывать, правда?
Так и с репортами. Это умение перенести на слова субъективные переживания от воздействия каннабиса. Очень интересно бывает читать репорты бывалых .
 
Нормас)
 
С первым трип репортом ! )
У меня было очень волнительно.
Как воспримут.
Интересно читать личные переживания и восприятие в трип репорте.
Все разные, через всех по разному пишется.
Интересно же, когда умеют историю рассказывать, правда?
Так и с репортами. Это умение перенести на слова субъективные переживания от воздействия каннабиса. Очень интересно бывает читать репорты бывалых .
Дякую
Повідомлення об'єднано автоматично:

Дякс
 
День добрий🤙 , це мій перший репортаж тому суворо прошу не судити‼️
Тестер : Дівчина 18+ 60 кг 170 см
Вещество: шш Big Bang /2 Грама
Продавець: SEROTONINПереглянути вкладення 11716
Записали на пробу і сказали трохи почекати. Прокинувшись на ранок я побачила фото , зібралась , заказала таксі . Приїхавши на місце, воді таксі, здивовано спитав мене, чи точно мені тут треба вийти😄 кажу так і вийшла з машини , повторно прочитавши опис кладу я без зайвих рухів зняла клад в касаніє , упаковка просто супер для кладів! Розмотую чорну ізо і бачу ще вакумну упаковку з зіпом в середині!Переглянути вкладення 11715Опинившись дома , відкрила упаковку і відчула приємний та дуже сильний аромат шишки . На вид шишки гарні покрити трихомами, спресовані в камінчики але упругі.. в гріндері б'ються добре( але краще дати подихати 5хвл перед цим)Відміряла пів наперсутка курю... Дуже легко зайшло, вирішила потримати довше звичного, вийшло теж дуже лайтово зі смаком землянистості та якогось коріння. Не довго думаю курю другу таку ж саму , зайшло теж легко. Закурила цигарку , і почала відчувати перші потоки накурки по тілу та розуму. Відчула умиротворення та спокій , але думки генеруються швидко. Перебравшись в крісло воно стало зручніше звичного та якимсь рідним( квартира орендована) почала писати репортаж . Шишки Big Bang відкриваються не одразу а десь на протязі 20-30 хвл . Хвиля 🌊 накриває повільно тому немає різкого переходу зі стану трезвості в стан накуру , але вже через 30 хвилин ви відчуєте спокій , всі тривоги відійдуть, задоволення, ейфорію, бажання чимось займатись, спілкуватись при цьому ви буде накурені. Весь єфект триває приблизно 2:30-3:00 години, Спадання єфекту теж непомітне.Дуже велике дякую SEROTONIN за те що вибрали мене на тест шиш в місті Черкаси.
Оцінки
Оператор 10/10
Курьер 10/10(тихе місце в центрі міста )
Пакування 11/10
Шишки 9/10 трошки просушка мені не сподобалась ( але це моє
)Переглянути вкладення 11712Переглянути вкладення 11710Переглянути вкладення 11711
Гуд трип как для 1 раза!
 
18 лет, 60 вес. Жопатая по ходу +++

Но бля я все равно ебал такой движ чтоб проснувшись утром подруга сорвалась в лес на такси за кладом чтоб потом весь день долбить
Что с ней будет через 5 лет?
Шишка убийца мотивации. Так можно бросить учебу, работу, тягу к знаниям
В топку кароч
За собой следи
Повідомлення об'єднано автоматично:

может и в этой плоскости наеб. так и будем гадать... или что 170 см это обхват... вариантов куча!
прямо не репорт а викторина - как нас могут на#бать))
А ты трип читаешь или параметры ?
 
еще вариант что это Пранк-репорт! типа мы такие уши развесили, а это все шутка, никуда она не ездила и с магазином ваще не списывалась))
пиздец, это ты думаешь человеку настолько нехуй летать?) я не пойму, вам тут обязательно доебываться к людям?
 
Не ну ты солевая, к тебе вопросов нет, могу фольги оторвать
Можешь ебало стулить🙃
Повідомлення об'єднано автоматично:

Не ну ты солевая, к тебе вопросов нет, могу фольги оторвать
Прежде чем под трипами писать какие-то осуждения человека и переходить на личности вруби свою башку и пойми что это во первых не уместно, во вторых не тактично, а в третьих никого не ебет🥳
 
Назад
Зверху