Безпека в телеграмі (БАЗОВЕ FAQ)

daddydwarf

Support Visa_White
Команда Секти
Ветерана RC Support
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
165
Репутація
516
Вподобайки
367
Бали
213
Депозит
1800 $
40322_thumb.jpg

Налаштуй конфіденційність облікового запису.

Заходь в розділ Приватність і безпека (Settings – Privacy and Security) або Конфіденційність та змінюй налаштування, як вказано нижче⬇️
✔Номер телефону → Хто може бачити номер телефону – Ніхто
(Phone Number – Who can see my phone number? – Nobody)
✔Номер телефону → Хто може знайти за номером – Мої контакти
(Phone Number – Who can find me by my number? – My Contacts)
✔Остання активність → Хто може бачити час моєї останньої активності – Ніхто
(Last Seen & Online – Who can see your Last Seen time? – Nobody)
✔Фотографії профілю → Хто може бачити фото та відео мого профілю – Мої контакти
(Profile Photos – Who can see my profile photos & videos? – My Contacts)
✔Дзвінки → Хто може мені телефонувати – Мої контакти (або Ніхто, якщо хочете)
(Calls – Who can call me? – My Contacts (або Nobody))
✔Дзвінки → Peer-to-Peer – Мої контакти (або Ніхто, якщо ви волієте не повідомляти свою IP-адресу абонентам, що викликають)
(Calls – Peer-to-Peer – My Contacts (або Nobody))
✔Пересилання повідомлень → Хто може додавати посилання на мій обліковий запис під час надсилання моїх повідомлень – Мої контакти
(Forwarded Messages – Who can add a link to my account when forwarding my messages? – My Contacts)
Налаштуй захист облікового запису.
✔Установи пароль для розблокування входу в Телеграм.
Розділ Приватність і безпека (Конфіденційність) – Безпека – Включити код-пароль. Двічі введи свій пароль і натисни Зберегти. Тепер для блокування Телеграм досить натиснути на іконку замка над списком чатів.
(Settings – Privacy and Security – Security – Passcode Lock – введи пароль)
✔Увімкни Автоблокування Телеграм на одну хвилину чи 5 хвилин.
Приватність і безпека (Конфіденційність) – Безпека – Включити код-пароль. Після введення паролю відкривається сторінка з полем Автоблокування. Обираємо бажаний час блокування (1 хв, 5 хв).
(Settings – Privacy and Security – Security – Passcode Lock – після введення паролю відкривається сторінка з полем Auto-lock)
✔Увімкни двофакторну автентифікацію для свого облікового запису.
Приватність і безпека (Конфіденційність) – Безпека – Двофакторна автентифікація.
(Settings – Privacy and Security – Security – Two-Step Verification – On)
Для безпеки ІР-адреси використовуй сервіси VPN​
 
FAQ too
 
Так здесь не идиоты сидят же. Думаете кто-то не знаешь об этом, серьезно?)
 
Так здесь не идиоты сидят же. Думаете кто-то не знаешь об этом, серьезно?)
та много очень разного уровня навыков людей, надо подтягивать средний уровень по палате. как уже замечал daddydwarf не каждый опытный пользователь пк про peer-2-peer знает. хотя сейчас эта опция по дефолту в ТГ
Повідомлення об'єднано автоматично:

да и двойную авторизацию не все ставят. а стоило бы
 
та много очень разного уровня навыков людей, надо подтягивать средний уровень по палате. как уже замечал daddydwarf не каждый опытный пользователь пк про peer-2-peer знает. хотя сейчас эта опция по дефолту в ТГ
Повідомлення об'єднано автоматично:

да и двойную авторизацию не все ставят. а стоило бы
Это конечно да) Но у Telegram - с шифрованием и безопасностью все плохо, я конечно ни в чем не обвиняю Telegram - но хранить ключи расшифровки на своих же серверах и называть себя безопасным мессенджером - это ж писец. Если третьи лица получат доступ к серверам, то все наши переписки - могут быть ими просмотрены, ну, как собственно и сотрудниками Telegram.

Нормальное шифрование (End-To-End) только в секретных чатах.
 
Это конечно да) Но у Telegram - с шифрованием и безопасностью все плохо, я конечно ни в чем не обвиняю Telegram - но хранить ключи расшифровки на своих же серверах и называть себя безопасным мессенджером - это ж писец. Если третьи лица получат доступ к серверам, то все наши переписки - могут быть ими просмотрены, ну, как собственно и сотрудниками Telegram.

Нормальное шифрование (End-To-End) только в секретных чатах.
та да. для секурной переписки надо не забывать включать эти секретные чаты или юзать другие мессенджеры, где сквозное шифроване по умолчанию. Тот же Whatsapp, цукерберга за ногу, или Signal. Если уж совсем шифру давать то Element
 
та да. для секурной переписки надо не забывать включать эти секрентые чаты или юзать другие мессенджеры где сквозное шифроване по умолчанию. Тот же Whatsapp, цукерберга за ногу, или Signal. Если уж совсем шифру давать то Element
Signal вполне себе неплохой, работает хорошо и в целом он простой в использовании.
Да, Matrix тоже вариант интересный, но уверена что люди ни за что в жизни не пойдут туда с Telegram)
 
Назад
Зверху