Аут Дор 2024 | ГроуРепорт | Де краще замовити брендове насіння?

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 444
Репутація
2 491
Вподобайки
3 691
Бали
1 484
71B66D71-B125-42B4-919C-599F6B017B1C.png
Добрий вечір молоді люди та люди прихильного віку , звертаюсь до вас з такім питанням , вам було б цікаво спостерігати за партизанським весіньо-літнім гровом !) Вже планую по чуть закупати все до грова і починати , тобто закупати насіння , землю , добрива і.т.д , суть теми будет полягати в тому що ми підрахуємо всі витрати і взагалі зробимо такій собі повний розбір аут дору цього року , і звісно ж з вашою допомогою і рекомендаціями! Як вам взагалі така ідея ? Вам буде цікаво ?) ( нижче закріплю фото одного з кустів минулого року , *це був перший гров, і було багато траблів і помилок , але я всеж такі зняв грамів 50, друзі говорили що накурює : D , а що може бути важливіше :3 )

Саме цю тему я зробив не просто так. А щоб звернутися до сектантів з питанням , де можна купити брендове насіння ? Хочу спробувати імениті бренди і топову генетику ! ⚡✨💥🔥🌪️ Думав замовити насіння на сайті “
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
“ ( не реклама ) , може хтось знає за цей сайт , та підскаже чи можна там замовляти , ще начеб то є сайт Canna seeds ua там також э брендове насіння. Може ви підскажете де краще б було замовити , цього року хочу спробувати саме топові бренди і генетики , того року просто замовляв з першого рандомного сайта з Гугла) ось такі пироги !) дякую дуже за уважу ! Аве секта , LABRC - Непереможний! Бажаю всім гарного та тихого вечора і турбо вдалого настрою!

Один із тих самих кустиків з минулого грову.
F3C4E5E5-FBAE-4A04-9FB7-770BE13E17D7.jpeg

C88F0DE7-F434-4B20-A25D-3F730D19BF10.jpeg
8F963053-4EBD-48E5-8190-FE4C103C8CAE.jpeg
 
Естественно в барабашки бери,лучший в украине поставщик семок
 
Саме цю тему я зробив не просто так. А щоб звернутися до сектантів з питанням , де можна купити брендове насіння ?
Бро, ну с семкой ты уже опоздал.
13 апреля, пока закажешь, пока доедет..
Бери клоны
https://labrc.name/threads/dzha-rastafaraj-nekommercheskaja-tema.1835/
 
Бро, ну с семкой ты уже опоздал.
13 апреля, пока закажешь, пока доедет..
Бери клоны
https://labrc.name/threads/dzha-rastafaraj-nekommercheskaja-tema.1835/
Та ні , як раз норм буде) дуже дякую вам за коментар ! Клони у вас турбо гарні , але очково таке замовляти поштою : 3
 
Назад
Зверху