• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Apple робить усе, щоб ви не заважали додаткам шпигувати!

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 499
Репутація
2 559
Вподобайки
3 762
Бали
1 484
( якщо у вас мало часу , нижче буде коротка версія теми! )
Нове дослідження університету Аалто у Фінляндії викликає сумніви в заявах Apple про конфіденційність даних користувачів 📱.

Дослідники виявили, що вбудовані додатки Apple, такі як Safari, Siri та інші, продовжують збирати дані про користувачів навіть за вимкнених функцій 🕵️‍♂️.

Налаштування параметрів конфіденційності для кожного додатка виявляється складним і заплутаним, що ускладнює користувачів у захисті своєї приватності 🔄.

Рекомендації вчених включають використання сторонніх додатків замість стандартних, однак навіть це не гарантує повної безпеки даних 🛡.

Дослідження буде представлено на конференції CHI у травні 2024 року.

1712771927262.png

( якщо у вас э більше часу , можете почитати повну тему! )

Apple робить усе, щоб ви не заважали додаткам шпигувати

iOS і macOS: лабіринти налаштувань, у яких занадто легко заблукати.

Нове
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
Університету Аалто у Фінляндії кидає виклик заявам Apple про те, що користувачі її пристроїв повністю контролюють свою конфіденційність. Як з'ясувалося, вбудовані в iOS, iPadOS і macOS додатки продовжують збирати дані про власників навіть тоді, коли відповідні функції, здавалося б, вимкнені.

Група вчених під керівництвом доцента Янне Ліндквіста вивчила вісім ключових додатків Apple: Safari, Siri, Family Sharing, iMessage, FaceTime, Location Services, Find My і Touch ID. За їхніми словами, ці програми "нерозривно пов'язані з екосистемою, і їх практично неможливо позбутися".

"Користувацький інтерфейс вводить людей в оману, - пояснює Ліндквіст. - Наприклад, під час відключення Siri користувачеві здається, що голосовий помічник перервав збір інформації, але насправді він продовжує збирати дані з інших активних додатків".

Щоб обмежити доступ до даних, доводиться ретельно налаштовувати параметри конфіденційності для кожного застосунку окремо. Інструкції в інтернеті "складні та неповні", через що люди часто губляться в процесі та не розуміють, чи вийшло досягти бажаного результату.

"Інструкції з обмеження доступу до даних плутають людей, - каже докторант Амель Бурдукен. - Вони розкидані по різних місцях, і незрозуміло, куди саме потрібно дивитися - у налаштування застосунків, у загальні налаштування пристрою або в обидва розділи".

Щоб оцінити, наскільки доступні для пересічних користувачів налаштування конфіденційності, дослідники провели експеримент із добровольцями. Хоча учасники робили деякі кроки у правильному напрямку, нікому з них у підсумку не вдалося повністю запобігти передачі даних з досліджуваних додатків стороннім сервісам. При цьому процес виявився досить трудомістким.

Вчені припускають, що Apple може використовувати зібрані дані для навчання ШІ-асистента Siri і персоналізації користувацького досвіду. Однак точно про це судити не можна, адже компанія не розкриває повної інформації.

Фахівці рекомендують як альтернативу використовувати сторонні додатки замість стандартних, наприклад, замінити Safari на Firefox. Однак, очевидно, навіть це не гарантує повної безпеки.

Повні результати дослідження буде представлено на конференції CHI в Гонолулу в травні 2024 року.



P.S : Всім доброго вечора LABRC , Аве секта , Дякую за увагу! Бажаю всім чудового вечора та турбо гарного вечора!
 
Полезная инфа, я сам владелец айфона, щас вообще не понятно чем надо пользоваться чтобы про тебя инфу не собирали
 
Полезная инфа, я сам владелец айфона, щас вообще не понятно чем надо пользоваться чтобы про тебя инфу не собирали
Так воно і є , тотальна сліжка , коли вже найдеться тей новий сноуден якій вїбе всю цю систему! Дякую вам за коментар!
 
коли вживаю швидкість спочатку відкладаю телефони то відразу починаю лізти у налаштування)
 
Назад
Зверху