Анонимные записки с кодами на 10 баксов ЕЖЕДНЕВНО!

.... сказав той хто на скріптах висне іледь не щоденно цхей чірік вихвачує, короч, ПРАВДУ КАЖЕ🦷, бт всі в щось на рохіграші в щось вірять допоки откуда нє возьмісь заскакує це козарлюга і ім'я йому LinuxSU, бо всі яківіриои до цього пишуть "привіт, бро, ти тут" при цьому думаючи:
-"Блять як ти заїбав"....
Мрвчики капіиулюють залишаючи гілку. БРО БЕЗ ШАНСІВ, ЦІЛА БОТОФЕРМА МАЛЬЧІКОВ В ТРУСІКАХ НА ТІПА В' ЯБУЄ, ЗАБУДЬ ПРО ЧІРІК$$КРАЩЕ В ПЕКАРА ЗАШПІЛЬ😂😂😂😂☠️🥳🤙🥰❤️🖤♠️👁️‍🗨️
🥳☠️😂
Ой скільки цікавого я ще дізнаюсь
 
.... сказав той хто на скріптах висне іледь не щоденно цхей чірік вихвачує, короч, ПРАВДУ КАЖЕ🦷, бт всі в щось на рохіграші в щось вірять допоки откуда нє возьмісь заскакує це козарлюга і ім'я йому LinuxSU, бо всі яківіриои до цього пишуть "привіт, бро, ти тут" при цьому думаючи:
-"Блять як ти заїбав"....
Мрвчики капіиулюють залишаючи гілку. БРО БЕЗ ШАНСІВ, ЦІЛА БОТОФЕРМА МАЛЬЧІКОВ В ТРУСІКАХ НА ТІПА В' ЯБУЄ, ЗАБУДЬ ПРО ЧІРІК$$КРАЩЕ В ПЕКАРА ЗАШПІЛЬ😂😂😂😂☠️🥳🤙🥰❤️🖤♠️👁️‍🗨️
🥳☠️😂
ботоферма это не знаю у кого, но не у меня) Я один все тащу
 
Та хоьь за сєкєль, аби впіймав знайшов другу половину, склаа, в саме хард зробити це швидше заLinuxSU,..... Краще в рулю там шанс хоть є, але удачі нівний кафарику... Маладой, що сказати😂😂😂😂🤘🤘☠️
 
Ботофермой обычно у нас называют чувачков с такиами синими статусами))
 
ботоферма это не знаю у кого, но не у меня) Я один все тащу
одІн, чи Одін, (як раби називають свого білого хазяїна??!!)) Харе скромнічати, могьош шпілить на Winn-КРАСАВА, ПОВАЖУХА, ЧК І ЩО ТО ХАЙ НІКОГ НЕ ІПЕ, В УМОВАХ І ПРАВИЛАХ НІЦ МОВИ ЗА ЦЕ, ТОЖ ПЕРЕМОЖЦЯ НЕ СУДЯТЬ, А ЗАЗДРЯТЬ МОВЧИКИ В ГАНЧІРОЧКУ))) Успіхів, бро, гарного дня ахуйних вихідних))) т9
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ботофермой обычно у нас называют чувачков с такиами синими статусами))
Якими саме, я кантудене списане ваєнний, щрсь пропусиив палюбе, 2рочки не був тут, не ятрим соблазном растєрзану душу, проясни
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ой скільки цікавого я ще дізнаюсь
Да, і це я ще в адекваті
 
Всем привет. Добра вам и тепла в этот не погожий день. 😁🤗
 
Может замутить сообщество на тему повседневного скриптинга?)) Может научу своих патронов так же?)
 
Всем привет! Сегодня в течении дня будет выдано 7 записок на сумму 70 $. Ранее не смог, так как заболел, температура была и не мог работать.
 
оп-па
Повідомлення об'єднано автоматично:

Всем привет! Сегодня в течении дня будет выдано 7 записок на сумму 70 $. Ранее не смог, так как заболел, температура была и не мог работать.
Хорошо что я тут)
 
Сегодня мы разыгрываем среди вас 10 $ через сервис одноразовых записок
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
. В сообщении в данной теме вы найдете полноценную ссылку c одним пробелом, пример:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
b3agtv8g3nyc26464thzml3ycuskinj . Ваша задача состоит в том, чтобы объединить все в одну ссылку и сообщить кодовую фразу, которую вы увидите перейдя по ссылке. Кто первым это сделает, того и бонус в эквиваленте 10 $!
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
7y3mp4c3myu9qe
 
Назад
Зверху