• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

А что если. .

Booble ᵘᵃ

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 116
Репутація
773
Вподобайки
1 080
Бали
954
Дополнительные данные встраивать в уже существующий и усвоенный контент и формировать таким образом другую информацию в существующей среде.
Как бы это выглядело?🤔
 
Наведи приклад
 
Спасибо за ответ.
Дело в том, что это можно только представить. (да?)
Например, когда смотришь старый клип, а там другой смысл, хотя раньше (как кажется, точно не возможно уже узнать), там его не было.
Дежавю наоборот
Повідомлення об'єднано автоматично:

"Спасибо за ответ" - из методичек НЛП.
Прикол тяну, если что...
 
Эту хуйню отрежим!
 
Та б.б.
👆Не тебе
Повідомлення об'єднано автоматично:

Эту хуйню отрешим!
какая хуйня-то?
Бывает что очень нужна какая-то хуйня. У некоторых они даже сложены отдельно.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Да-да
))
 
Спасибо за ответ.
Дело в том, что это можно только представить. (да?)
Например, когда смотришь старый клип, а там другой смысл, хотя раньше (как кажется, точно не возможно уже узнать), там его не было.
Дежавю наоборот
Повідомлення об'єднано автоматично:

"Спасибо за ответ" - из методичек НЛП.
Прикол тяну, если что...
Ти про "ефект Мандели" чи що?
 
Не знайомий. Що каже? Тезою, плз.
Ефект Мандели — це психологічний феномен, який полягає у спільній помилці багатьох людей, які вважають, що певна подія або деталь мала місце, хоча насправді це не так. Назва походить від випадку, коли багато людей помилково вважали, що Нельсон Мандела помер у в'язниці в 1980-х роках, тоді як насправді він помер у 2013 році. Цей ефект часто пов'язаний з колективними спогадами, що суперечать документально підтвердженим фактам, і може вказувати на цікаві аспекти пам'яті, сприйняття реальності та можливо, навіть, на існування паралельних всесвітів, якщо розглядати його в метафізичному контексті.

Так от, подумаймо на сек – ефект Мандели це як віконце в той багатовимірний вайб нашої колективної свідомості, знаєш? Кожен спогад тут типу як місток між паралельними всесвітами. Цей вайб по суті показує, наскільки тонкою є грань між "тим, шо є", і "тим, шо ніби і не було", кидаючи виклик нашим стандартним уявленням про час і простір.

Коли ми стикаємося з тими спогадами, шо не в'яжуться з реальністю, це мб як погляд крізь тріщини в нашому спільному сприйнятті реалу, типу загляд в альтернативні версії нашого існування. В цьому сенсі, ефект Мандели – не просто ознака того, що пам'ять іноді підводить, а скоріше світлофор, що світить на шляху до розуміння нашої пов'язаності з реальністю, запрошуючи задуматись про неоднозначність історичної достовірності і відносність нашого особистого досвіду.

Таким чином, можна казати, шо ефект Мандели - це типу ключ до дверей в світ, де гуляють альтернативні історії, виткані з того, чим живе наша колективна уява, підкидаючи безліч поводів для роздумів про природу реальності і наше місце в ній.
 
губа опухла
 
Не знайомий. Що каже? Тезою, плз.
Ефект Мандели полягає в збігу спогадів кількох людей, що суперечать реальним фактам. Таким чином, це феномен, пов'язаний з помилковою колективною пам'яттю.
149053942515096760.png
14931399.jpg
image4-6.png
Я пам'ятаю наприклад в школі коли навчався то в контурних картах було дві льодові шапки(на північному і південному полюсах)
 
Я пам'ятаю наприклад в школі коли навчався то в контурних картах було дві льодові шапки(на північному і південному полюсах)
а я пам'ятаю що фєн був по 250 грн, і не будо виходів ніяких. а ще є такі спогади що коліна в мене не болять, і вночі люди гуляли містом😔
 
Ефект Мандели полягає в збігу спогадів кількох людей, що суперечать реальним фактам. Таким чином, це феномен, пов'язаний з помилковою колективною пам'яттю.
Переглянути вкладення 1950
Переглянути вкладення 1952
Переглянути вкладення 1953
Я пам'ятаю наприклад в школі коли навчався то в контурних картах було дві льодові шапки(на північному і південному полюсах)
Сколько лет теории эффекта Манделы?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ефект Мандели полягає в збігу спогадів кількох людей, що суперечать реальним фактам. Таким чином, це феномен, пов'язаний з помилковою колективною пам'яттю.
Переглянути вкладення 1950
Переглянути вкладення 1952
Переглянути вкладення 1953
Я пам'ятаю наприклад в школі коли навчався то в контурних картах було дві льодові шапки(на північному і південному полюсах)
Я говорю об информации, не об ошибочной, а о дополнительной в тех же данных. Которая бывает противоречивой, но не может исключаться ввиду своей объективности.
 
ezgif-com-gif-maker-3.gif
ezgif-com-gif-maker-15.gif

🙄
 
ezgif-com-gif-maker-6.webp

Admin
Блокировки контента.
Генерирования контегсных ссылок на изображения.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Screenshot_2024-03-31-20-24-59-437_org.torproject.torbrowser.pngScreenshot_2024-03-31-20-25-22-615_org.torproject.torbrowser.png
 
taiga, я бы побеспокоился о явных признаках машинного мышления у животных. У птиц например.а не о прагматических дебилах и битках. Хаха.лол.
Потенциально техногенное вымирание видов.
Ахаха
Повідомлення об'єднано автоматично:

ніхуяшеньки не пойняв)
викликайте пояснювальну бригаду, терміново
Неизлечимо.👉👉👆👉👉👉👉
 
Назад
Зверху