• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

10 міфів про наркотики, в які продовжують вірити

Для начала надо пройти нормальное тестирование у специалиста, подтвердить диагноз (как и с депрессией)
чувак, специалиста ті уже нашел, єто я)
вот тебе буквально сегодняшний от пациентика моего с СДВГ ине только

Screenshot_20240409_205715_Plus.jpg
Повідомлення об'єднано автоматично:

Психіатри без направлення приймають наче
я без жінок не приймаю))
 
чувак, специалиста ті уже нашел, єто я)
вот тебе буквально сегодняшний от пациентика моего с СДВГ ине только
А постоянный голос который в голове мысли переключает тоже выключает?) Я пробовал "Brown Noise" - ваще не приглушает.
Та и самое офигенное решение - недосып. Нет сил фокусироваться на несколько вещей. А вообще - я шо, псих какой-то адероллом и антидепрессантами закидываться? :D
Повідомлення об'єднано автоматично:

А сам, без жінки до лікаря сходити не можеш ? Психіатри без направлення приймають наче
Абьюзивные отношения))0))0)))0))0)) (Шучу, у меня хорошая жена)
 
чувак, специалиста ті уже нашел, єто я)
вот тебе буквально сегодняшний от пациентика моего с СДВГ ине только

Переглянути вкладення 4849
Повідомлення об'єднано автоматично:


я без жінок не приймаю))
Сначало подумал что это то что мне надо, а потом узнал что он дороже моей почки
 
Сначало подумал что это то что мне надо, а потом узнал что он дороже моей почки
мало того что прайс ахуевший, так его еще и в аптеках нет. а если и появляется, то вжух и его снова нигде нет)

НО! решение есть - контрабас из Польши и Турции. Полторуня за пачку которой тебе хватит на месяц. Вроде даже есть дешевле полторуни варианты
 
Тут многое зависит от человека. И от продукции, которую потребляют.
Потребление районной дешевой травы через водник и испарение качественных отборных бошек через вапорайзер - 2 огромнейшие разницы.
Не важно что и как, на постоянке все даёт о себе знать
 

Як допомогти наркоману не зірватися після лікування​

Варто зазначити, що замало просто вилікувати наркозалежного.
Після цього періоду йому ще потрібна реабілітація, котра б допомогла не "зірватися".

Людина, яка регулярно приймає наркотики, поступово втрачає зв'язок із реальним світом. До лікування він більшу частину часу проводив серед таких же хворих людей, а інтереси зводилися до отримання дози і короткого періоду «кайфу» після її вживання. Для надбання нових здорових інтересів та цілей у житті недостатньо ізоляції у спеціальній установі та припинення ломок, і соціальна та медична реабілітація мають бути нерозривними. Тому період реабілітації після виписки з наркологічної клініки дуже важливий. Адже саме від нього залежить, чи повернеться людина до нормального життя або знову зірветься, опинившись без цілодобового спостереження медиків.

Відразу після виходу з клініки така можливість велика. Адже наркоманія – це хронічне захворювання, що може давати рецидиви. А постійний контроль за станом людини, який здійснюється фахівцями під час амбулаторного лікування, дозволяє вчасно застосувати засоби фармакологічної корекції або надати психотерапевтичну допомогу.

Без етапу реабілітації лікування наркоманії неможливе – адже після виходу зі стін стаціонару людина знову може повернутися до вживання наркотиків. У цей період наркоман перебуває під постійним контролем фахівців, спілкується в групах колишніх товаришів по нещастю та отримує можливість знову почати вчитися та працювати.

І потрібно нагадати, що наркозалежна людина постійно потребує вашої допомоги на цьому шляху.
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
 
Кстати на тему рецидива наркоманов. Вот челик "вылечился", но раз в пол года на тусе может дунуть косячок (без возвращения к привычки)?
 
Назад
Зверху