PatriotStore - НАЙКРАЩА В УКРАЇНІ Альфа-PVP, Амфетамін, Мефедрон - КИЇВ, НОВА ПОШТА

Вопрос закрыли . Получил свой заказ и доже больше с бонусом за не удобство. Не обессудьте если был резок.
Всем добра и мирного неба!
 

    PatriotSupp

    Балів: -2
    Клієнт по своїй вині був затриманий при отриманні посилки. Так як на 1 данні він отримував посилки з реагентами і раніше. Це все було пояснено, але після цього клієнт постійно пише недоречні повідомлення в темах магазину. За останній час крім нього, таких ситуацій не було.
магазин зняв 2 бали репутації за відгук, що приняли на посилці.
ВАККУМ ВІДСУТНІЙ
СТЕЛС НІЯКИЙ
ШШ НА 10 ГРАМ І НА 100 ГРАМ ПРИСИЛАЮТЬ РІЗНИЙ ТОВАР
В ЄШКАХ НЕ МАЄ 300 МГ МДМА
За 4 місяці було 7 ПРИЙОМІВ
СІМ про які на минулому форумі у відгуках про це писали. А скільки не писали про прийоми, невідомо
Також був арбітраж, де шоп хотів кинути на 1000 $ оператора/співробітника
ШУКАЙТЕ НОРМ ШОП
 
Останнє редагування:
хороших клиентов ;)
 
Всем доброго дня. Всем проб и не ипёт 🎃
 
🥶 Бля колись робив норм 🥶
 
Беру завжди в цьому магазі, і ніколи ніяких нюансів не було. І вчасно відправка, і кількість норм. Замовила 3 числа ще...ого я їх дістала де моя посилка, 3 неділі мене терпіли. Каже оператор за незручності бонус кине...ну думаю трохи накинути, а може ні....і шо блядь??? Я АХУЄЛА ЗАБОНУСИЛИ..😳 ПІВ РАЙОНА ПРІВЄТ ПІЗДАТОМУ ОПЄРУ ПЕРЕДАВАЛИ)
20240426_135410.jpg
Повідомлення об'єднано автоматично:

Беру завжди в цьому магазі, і ніколи ніяких нюансів не було. І вчасно відправка, і кількість норм. Замовила 3 числа ще...ого я їх дістала де моя посилка, 3 неділі мене терпіли. Каже оператор за незручності бонус кине...ну думаю трохи накинути, а може ні....і шо блядь??? Я АХУЄЛА ЗАБОНУСИЛИ..😳 ПІВ РАЙОНА ПРІВЄТ ПІЗДАТОМУ ОПЄРУ ПЕРЕДАВАЛИ)
0

Беру завжди в цьому магазі, і ніколи ніяких нюансів не було. І вчасно відправка, і кількість норм. Замовила 3 числа ще...ого я їх дістала де моя посилка, 3 неділі мене терпіли. Каже оператор за незручності бонус кине...ну думаю трохи накинути, а може ні....і шо блядь??? Я АХУЄЛА ЗАБОНУСИЛИ..😳 ПІВ РАЙОНА ПРІВЄТ ПІЗДАТОМУ ОПЄРУ ПЕРЕДАВАЛИ)
20240426_135410.jpg
Там 0.5 мало бути

Я ж знала шо ви кращі)
 
  • Вподобайка
Реакції: vasa
Беру завжди в цьому магазі, і ніколи ніяких нюансів не було. І вчасно відправка, і кількість норм. Замовила 3 числа ще...ого я їх дістала де моя посилка, 3 неділі мене терпіли. Каже оператор за незручності бонус кине...ну думаю трохи накинути, а може ні....і шо блядь??? Я АХУЄЛА ЗАБОНУСИЛИ..😳 ПІВ РАЙОНА ПРІВЄТ ПІЗДАТОМУ ОПЄРУ ПЕРЕДАВАЛИ)
Переглянути вкладення 11817
Повідомлення об'єднано автоматично:




Там 0.5 мало бути

Я ж знала шо ви кращі)
Так тут іноді юонуси в пару раз більше ніж заказ
 
Назад
Зверху