• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Кабинет переговоров от G-Lab|Приз каждые 1000 СМС|Общий призовой фонд 33 000+$|Общение и Флудилка|Цель 1млн сообщений!

Без конструктивного FUCKтажу-нікуди🫡🤭🤫;)))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Тупо суне, тупо лішака взяв, іпатій я обморок. ЛЯЯ иплан, MadLiner тобі дядя, вже 40-кет, роки проходять, а прибувають дозняки і ассортимент, астанавісь, бро)) 🫠🙃😶‍🌫️🫥🤨😐🥴😵‍💫🤯, іпать, є Київ куренів? Требе допомога
Повідомлення об'єднано автоматично:

Помогти дошатать те зло, що залишилось в чікєтє сам не годен,охохо маи гада майо багацтва)))
Повідомлення об'єднано автоматично:

На Ломике у негров ;)
Уобичних, чихуястих??? це важлива складова частина)))
 
Пиздец долго придется ждать
А комусь може, це крайній мотиватор щоб рухатись далі, ілі сущєствовать дальше))) не будь таким скурпульозним меланхоліком- писімістом) не наломуй чиюсь ціль та мрію)))
 
Тупо суне, тупо лішака взяв, іпатій я обморок. ЛЯЯ иплан, MadLiner тобі дядя, вже 40-кет, роки проходять, а прибувають дозняки і ассортимент, астанавісь, бро)) 🫠🙃😶‍🌫️🫥🤨😐🥴😵‍💫🤯, іпать, є Київ куренів? Требе допомога
Повідомлення об'єднано автоматично:

Помогти дошатать те зло, що залишилось в чікєтє сам не годен,охохо маи гада майо багацтва)))
Повідомлення об'єднано автоматично:


Уобичних, чихуястих??? це важлива складова частина)))
Тебе по кайфу он?
 
Не розрахував, не навмисне,після віпочину на паузі, різі виробники безліч дрібних нюнсів, а дозняк старий, от і чуть не від'їхав)))))) але мені нра, я адреналінова ломка сама страшна, бо адреналін самий страшний наркотик нанасильнодіючий без фарманалогів, не лікується а доза росте нестримною динамікою....підсів ще на АТО, на WAR, нагнав дозняк жесть який, блябо це вам, друже, рудий, не ато, а повний пісдєц, кожна секунда лотерея dedline 50%50,смерть і біль.саме хірове, звикаєш майже відразу за чуть чуть, а потім шукаєш на цивілці, чим, ким, як отримати тойтріпзісмертю... я так завжди балдю, ахєрєнні враження)))
 
Тупо суне, тупо лішака взяв, іпатій я обморок. ЛЯЯ иплан, MadLiner тобі дядя, вже 40-кет, роки проходять, а прибувають дозняки і ассортимент, астанавісь, бро)) 🫠🙃😶‍🌫️🫥🤨😐🥴😵‍💫🤯, іпать, є Київ куренів? Требе допомога
Повідомлення об'єднано автоматично:

Помогти дошатать те зло, що залишилось в чікєтє сам не годен,охохо маи гада майо багацтва)))
Повідомлення об'єднано автоматично:


Уобичних, чихуястих??? це важлива складова частина)))
что употребляешь?
 
доброе утро)
 
что употребляешь?
Багатоборець, крім фармметалу, не хочу бути прозрачним, не шарю тяги спати, коли вирує житья тим паче дали ще трлхи часу пожити. А так, все &їм по троху іне до обіззяни т. е не ліпну а падікє на сіжці)))
Повідомлення об'єднано автоматично:

доброго раночку
уебал 3 тяги вейпа вместо баночки)
Nice choice bro🤙
 
Багатоборець, крім фармметалу, не хочу бути прозрачним, не шарю тяги спати, коли вирує житья тим паче дали ще трлхи часу пожити. А так, все &їм по троху іне до обіззяни т. е не ліпну а падікє на сіжці)))
Повідомлення об'єднано автоматично:


Nice choice bro🤙
найс_)
 
Добрий ранок
 
Назад
Зверху