• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Амнезія

GoddessMar

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
742
Репутація
555
Вподобайки
967
Бали
594
Амнезія - прекрасне поєднання букв, за якими ховається мій щирий страх.

Світ ділиться на миті моєї слабкості і прощення, на ті речі, за які можна стерти памʼять, та заради яких не страшно навіть вбити себе.

Твої сльози не видно під дощем, а паласолька насправді зайва.

Моя точка апогею — ти, в кольорах мокрої гортензії.

Хтось обовʼязково врятує нас від цього каліченого життя. Хворий холець, з синдромом рятувальника, і дівчинка, яка втекла з лікарні.

Вони обидва хронічно...

Вони обидва залежні один від одного.
Одного разу, зіткнувшись з кометами, вони точно притягнуті один до одного магнітами.

Хворий хлопчик, з діагнозом: прогресуючий розлад памʼяті, і дівчинка, яка боїться бути його першим забутим спогадом.
 
Амнезія - прекрасне поєднання букв, за якими ховається мій щирий страх.

Світ ділиться на миті моєї слабкості і прощення, на ті речі, за які можна стерти памʼять, та заради яких не страшно навіть вбити себе.

Твої сльози не видно під дощем, а паласолька насправді зайва.

Моя точка апогею — ти, в кольорах мокрої гортензії.

Хтось обовʼязково врятує нас від цього каліченого життя. Хворий холець, з синдромом ретувальника, і дівчинка, яка втекла з лікарні.

Вони обидва хронічно...

Вони обидва залежні один від одного. Одного разу, зіткнувшись з кометами, вони точно притягнуті один до одного магнітами.

Хворий хлопчик, з діагнозом: прогресуючий порад памʼяті, і дівчинка, яка боїться бути його першим забутим спогадом.
Харе паятись)))
 
Амнезия то шмаль така
 
забыть о всех проблемах
 
Ето да...
 
Назад
Зверху