З-під землі або амфетамін сульфат від OPT BOT RUDOKOP

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.415
Баллы
2.870
М.png

Доброго вам недільного дня сектанти, сьогодні ми з вами поговорими про добутий з надр, зварений в темних печерах...
- Лис заїбав, вийди і зайди нормально!
Ладно, поговоримо ми про амфетамін від RUD0K0P, котрий зараз саме проходить перевірку​
Хариктеристики.png

Тестер→ R3dF0x
Селлер → RUD0K0P
Тема перевірки→ https://labrc.net/threads/opt-bot-rudokop.65956/
Характеристики→ Лис/ 178см від матінки землі / 70 кг живої ваги.
Речовина → Амфетамін сульфат
Вага проби→ 1грам
Толерантність → нижче середньої (22 дні від останнього прийому речовини)
Кросс-толер→ д-мєт за 30 годин до тесту
Дозування →150мг
Спосіб вживання → Інтроназально
4.png

Стелс не промацується і не просвічується, але назвати його безпечним складно, він розрахований виключно на лінь людини яка буде вскривати посилку.
Від цілеспрямованих пошуків він не захистить. Я рекомендую продавцю провести серйозну роботу в сторону покращення безпеки відправлення, якщо в цьому потрібна якась допомога то пишіть в лічку, можу підкинути кілька ідей.
А до тих пір 5/10
органолептика-1.png

Мною було отримано комбо сульфат + фосфат, але про другу позицію ми поговоримо наступним разом. Сульфат представлений білими, вологими камінцями маленького розміру.
Він має потужний « запах» іпсу, схоже що амфетамін було зварено буквально перед відправкою і він не встиг до кінця висохнути.
При подрібленні амфетамін розмащується по поверхні скла. Мною було прийнято рішення трішки висушити речовину, хоча б для того щоб мати змогу зформувати нормальну дорогу.
photo_2020-05-17_16-07-34.jpg
photo_2020-05-17_16-07-29.jpg
photo_2020-05-17_16-07-13.jpg
TRIP.png

0.00 - 0.20
Переді мною на склі вже відважена і сформована дорога в 150мг підсушеного амфетаміну, традиційний вдох-видих і в мій ніс відправляється ракетне паливо.
Трішки кривлюсь від неприємного печіння, але воно швидко проходить, як і не довольна мармиза на моєму обличчі.
Через десяток хвилин впали ліфти котрі змусили мене знову скривити своє їбальце та жльопати воду аби перебити цей смак в ротовій порожнині. Бігцем набивши собі цигарку я відправляюсь на балкон де так само швидко розправляюсь з бійцем ракового фронту.
Повернувшись до кімнати я прийняв позу за комп’ютером – треба розбирати завали по роботі.
Настрій поповз в гору, перспектива просидіти увесь залишок дня і можливо частину ночі за таким нудним заняттям вже не здавалась такою жахливою, з’явилась яка-не-яка мотивація.
Ввімкнувши музику я приступив до цього лайна

0.20 – 1.00
Мене вже так непогано стимулює, всидіти на кріслі доволі важко постійно хочеться піднятись з нього і розімняти свої лапки, проте я тримаюсь і вперто продовжую боротись з собою і поставленими задачами.
Не дивлячись на певну збудженність, я максимально уважний і зібраний, швидко оброблюю інформацію та навіть якось її систематизую. Періодично я попиваю водичку аби побороти легкий сушнячок

1.00 - 2.00
Дія речовини виходить на плато, ніколи б не подумав що можу так швидко набирати на клавіатурі текст не роблячи великої купи помилок.
Окрім доволі сильної стимуляції відчувається легка, я б навіть сказав фонова ейфорія. В сумі цей коктель дає мені просто над людські сили – буквалько, уже до половини другої години мною було зроблено більш ніж чверть від всього об’єму роботи, що повірте мені реально дохуя.
Відірвавшись своє посадочне місце від крісла я направився на балкон аби покурити, вдихнути ковток свіжого повітря.

2.00 - 4.00
Ефекти помітно втратили у своїй силі, але і далі були добре відчутніми, виникла думка догнатися але сильним вольовим посилом мені вдалось її відігнати.
Робота непомітно підійшла до кінця, по правді кажучи я навіть був трохи шокований бо не знав, як взагалі братися до неї і з якої сторони, а тут всього чотири наспідовані години тьфу ти!
Далі я прийнявся за картинку для цього репорту та початок його написання, не тільки по роботі у мене строки горіли.

4.00 – 4.30
Ефекти закінчились доволі мягко і плавно, єдиними мінусами було бажання догнатись та лека головна біль, але останнє я відчуваю майже при кожному прийомі швидкісних речовин.
Трішки полежавши у ліжку я зрозумів шо заснути так просто мені не вдасться, довелось застосувати дві шишкобанки котрі швидко зробили свою справу
На ранок після вживання мною не були відчутні жодні пост ефекти
висновки.png

Амфетамін сульфат від RUD0K0P це прекрасний вибір для роботи, не скажу що він ідеальний у нього є мінуси, однак його ефективність це не відміняє.
Якщо продавець попрацює над стелсом та сушкою товару, цей амфетамін зможе зайняти гідне місце на просторах форуму.
ОЦІНКИ.png

Продавець→ 10/10
Приємна у спілкуванні людина, оперативно відповідає на всі поставленні питання
Стелс→ 5/10
Маю надію на покращення безпеки в майбутньому
Речовина→ 8/10
Хороший і якісний амфетамін, однак просушка і сильний запах змушують зняти кілька пунктів.
Відходняк → 10/10
Вага проби→ 9\10

В сухому вигляді дещо нижче заявленої
СЕРЕДНІЙ БАЛ → 8/10
А з вами був Лис, який майже розгріб усі свої борги.
Як завжди відкритий до критики та порад щодо підвищення якості тексту.
Лайкайте, коментуйте - мені цікава думка кожного з вас!
Бережіть себе та до скорих зустрічей.

Последнее редактирование:

Ivaneo

Посвященный
Лайки
1.393
Баллы
1.200
Ответь мне, у тебя много опыта. Под чем работается легче и дольше, амфом или Д-метом?

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.415
Баллы
2.870
Ответь мне, у тебя много опыта. Под чем работается легче и дольше, амфом или Д-метом?
Під д-мєтом, якщо він якісний і ти вгадав з дозуванням то хоботи не будуть відволікати від роботи, імхо

Ivaneo

Посвященный
Лайки
1.393
Баллы
1.200
Під д-мєтом, якщо він якісний і ти вгадав з дозуванням то хоботи не будуть відволікати від роботи, імхо
Купив у панацеї Д-мет, ніколи не юзав до того. Хочу попробувати на роботі. Але робота дуже важлива, якшо все піде не так, буде пльохо. Тому і стрьомаюся.

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.415
Баллы
2.870
Купив у панацеї Д-мет, ніколи не юзав до того. Хочу попробувати на роботі. Але робота дуже важлива, якшо все піде не так, буде пльохо. Тому і стрьомаюся.
Спробуй вперше прийняти вдома у спокійній обстановці, якщо ти не знаєш чого очікувати від речовини у зв'язку відсутності з нею досвіду, то не варто її використовувати в робочому процесі

Ivaneo

Посвященный
Лайки
1.393
Баллы
1.200
Спробуй вперше прийняти вдома у спокійній обстановці, якщо ти не знаєш чого очікувати від речовини у зв'язку відсутності з нею досвіду, то не варто її використовувати в робочому процесі
Ок. Доведеться чекати вихідних(

Grizzly4

Адепт
Лайки
553
Баллы
635
Та чувак , не стоїть використувовувати стафа для роботи , використай краще для відпочинку. Не забувай , що основний час життя ти тверезий , і різні важливі кроки краще робити на трезвяк ( і не на відходах ).

RUD0K0P

Команда Секты
Seller
Лайки
428
Баллы
308
Депозит
300 $
Спасибо за трип репорт, над стелсом будем работять обязательно ну и в дальнейшем просушка будет максимальной. :);)

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.415
Баллы
2.870

maxxanax

Посвященный
Лайки
2.322
Баллы
1.450

Crowley

Сэнсэй
Лайки
15.522
Баллы
3.460
Та чувак , не стоїть використувовувати стафа для роботи , використай краще для відпочинку. Не забувай , що основний час життя ти тверезий , і різні важливі кроки краще робити на трезвяк ( і не на відходах ).
Так для роботы один стаф, для відпочинку інший, потім можна місцями поміняти або перемішати Dumbb А то важливі кроки ще куди не йшло, але основний час життя тверезим це якась жесть нереальна .

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.415
Баллы
2.870
Так для роботы один стаф, для відпочинку інший, потім можна місцями поміняти або перемішати Dumbb А то важливі кроки ще куди не йшло, але основний час життя тверезим це якась жесть нереальна .
Навіть звучить страшно, не приємне таке слово " тверезо", правда ?)

Crowley

Сэнсэй
Лайки
15.522
Баллы
3.460

Феликс

Мудрец
Лайки
2.338
Баллы
1.810
Хороший трип) коротко и по сути, без лишней "воды")

artem4041

Сектант
Лайки
59
Баллы
218
Отличный репортаж, бро)

Сверху