⌬ Відгуки ⌬ Тріп-репорти ⌬ Побажання

M. Stanfield

Команда Секти
VIP Seller
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
170
Репутація
309
Вподобайки
549
Бали
314
Депозит
1000 $
Вітаю на куті Марло!
Тут будуть опубліковані усі нові тріп-репорти.
Дуже шкода, що втратили все, що встигло накопичілись за всі ці роки... Але я знаю, що мір район підтримає мене та напише цілу купу відгуків про мою роботу!
Давайте, ріднесенькі, зараз ви мені потрібні як ніколи! Я знаю, що разом ми незламна сила та подалаємо ці труднощі разом.


TRIP-REPORTS LIST 2024 NEW

MDMA CRYSTAL:

27/03/2024 | MOPEKNTOB - Шампанское от Marlo

28/03/2024 | HappyNow - Мдма від Марло - політ душі

29/03/2024 | Шоеку - Трип репорт на MDMA “Champagne” от магазина MARLO STANFIELD

01/04/2024 | Паликарп - Трип репорт на МДМА кристаллы от ❚█ MARLO STANFIELD █❚


ХТС:
01/04/2024 | ПятоЧКА® - трип репорт на ешку от ❚█ MARLO STANFIELD █❚
04/04/2024 | happy story -
trip XTC Marlo

Гриби:

31/03/2024 |SiriusWhite - Тріп-репорт на Psilocybe Cubensis Golden Teacher від Марло
01/04/2024 |MOPEKNTOB - Кубенсисы GoldenTeacher от Marlo

Амфетамiн:
01/04/2024 | © happy story - Trip amf Marlo
02/04/2024 |
AlphaCasanova - Трип репортаж по амфетамину (Сульфат) от MARLO

06/04/2024 | abradox -
Трип-репорт по амфетамину сульфат от MARLO
D-METH
04/04/2024 | BOoMB -
Трип репорт на д-мет от Марло
06/04/2024 | Booble - D-Meth MARLO STANFIELD

Шишки А.К.А. Марiхуана:
28/03/2024 | Demitond - Шишка sour d от marlo stanfield
30/03/2024 | Rejoice - Sour Diesel от Marlo Stanfield

04/04/2024 | Кот Бегемот -
Трип репорт на шишку Diesel от Marlo

Mephedrone crystal:
02/04/2024 | RTUTNUY - Мефедрон от M. Stanfield
02/04/2024 | Glebii - Трип репорт на меф от Marlo Stanfield
02/04/2024 | Онуфрий - Проба мефедрона (кристалл) от M.Stenfield

06/04/2024 | Пяточка -
трип репорт на меф от ❚█ MARLO STANFIELD █

Кетамін S-ізомер:
02/04/2024 | SiriusWhite - Тріп-репорт на Кетамін від Марло
02/04/2024 | MOPEKNTOB - KETAMINE от ❚█ MARLO STANFIELD █❚

Кокаїн:

02/04/2024 | yuliac - Кокаин от Marlo Stanfield
06/04/2024 | TEYA - Сocaine by Marlo Stanfield
 
Останнє редагування:
Бажаю міцного здоров'я!
 
всегда отличный сервис и вкусный товар 👍
 
Вітаю на куті Марло!
Тут будуть опубліковані усі нові тріп-репорти.
Дуже шкода, що втратили все, що встигло накопичілись за всі ці роки... Але я знаю, що мір район підтримає мене та напише цілу купу відгуків про мою роботу!
Давайте, ріднесенькі, зараз ви мені потрібні як ніколи! Я знаю, що разом ми незламна сила та подалаємо ці труднощі разом.

Трохи оговтаємось і почнемо наводити двіж на районі, очікуйте, Марло зробить такий підпал, якого раніше не було!
Давай Марло газуем
 
Великое множество раз одерживал стаф от этого селлера, небыло никогда никаких проблем, по весу всёгда отлично, оператор вежливый, селлер работает на репутацию, всегда контролирует качество веществ у себя на витрине, если вы здесь покупаете определенное вещество то вы можете быть уверены на 100% что вам прийдёт именно оно и самого высшего качества на рынке. Получил оплату за баннер (MDMA), ЛУЧШИЙ селер, всём рекомендую.
ТУТ нех*й думать надо брать.
IMG_20240327_205743_943.jpg
IMG_20240327_205741_838.jpg
 
Великое множество раз одерживал стаф от этого селлера, небыло никогда никаких проблем, по весу всёгда отлично, оператор вежливый, селлер работает на репутацию, всегда контролирует качество веществ у себя на витрине, если вы здесь покупаете определенное вещество то вы можете быть уверены на 100% что вам прийдёт именно оно и самого высшего качества на рынке. Получил оплату за баннер (MDMA), хороший селер, всём рекомендую.
ТУТ нех*й думать надо брать.
Переглянути вкладення 248
Переглянути вкладення 250
Марло топ
 
D4FEEB02-4F26-42CB-836C-9FA0382E451D.jpeg
Мой любимый кетамин от Марло, как всегда высокого качества. Беру кет в этом шопе с десяток раз, качество и цена приятно радует, рекомендую всем попробовать
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так же трип репорт на мдма:
https://labrc.name/threads/shampanskoe-ot-marlo.62/
 
Переглянути вкладення 251
Мой любимый кетамин от Марло, как всегда высокого качества. Беру кет в этом шопе с десяток раз, качество и цена приятно радует, рекомендую всем попробовать
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так же трип репорт на мдма:
https://labrc.name/threads/shampanskoe-ot-marlo.62/
соглашусь полностью.
сам беру тут кет периодически и сервис-цена-качество тут топчик!
 
Магазин поважає і цінить клієнтів, магазин не годує сніданками, магазин який робить все вчасно, магазин де завжди висока якість. Поважаю та високо оцінюю працю Марло, вважаю, що багатьом потрібно брати приклад з методології роботи Стенфілда. Номер один на цій площадці.
 
Получил на прошлой секте от M. Stanfield за баннер 1.5 кета, рришло ОЧЕНЬ БЫСТРО, стелс бомба, _20240328_002727.JPG
кетамин хорош

Процветания вам на новой секте!
 
Работа оператора 10/10
Работа курьера 9/10
Качество товара 9/10
Лучший магазин Украины!
 
Найкращий шоп в Україні. Ніколи не підводив. Якість завжди на високому рівні. Пробував усе, що є в асортименті)
 
У Марло весь ассортимент товара ТОП,а убиваюсь многим! МДМА, ХТС, марки, кокс-вообще зашёл так чётко,только плохо что заканчивается очень быстро,так-же и с амфом и аддералом всё всегда в ёлочку! Спасибо Всей команде Марло за то,что Вы-есть! Всем хорошего настроения и мирного неба нам Всем!
 
Назад
Зверху