трип-репорт по А-ПВП от неизвестного Секте магазина

Jokua

Сектант
Лайки
52
Баллы
244
Трип для магазина від братви
Діло було так!
Сидів дома думаю нада курнуть шишок іду до братана беру 5 .Курнули по банці думаю зайду в телегу з його трубки,і бачу смс від одної поважної людини.регеструйся на конкурс і ссилка на групу магазина,Заходжудивлюсь а тут мій любимий конкурс трип за пробу, всього 10 місць і залишилось 2 записуюсь і братан теж встигає.

Чекаємо фотку з геолокацією

І тут звоне телефон. На дроті брадяга дедок.Братанчик може маєш солішку ато хуєвато чото мне бухал бадун.Я йому, крути руру роби лижу скоро будемо! Виходимо в путь пішки 10 хв.просто шикарно., знімаємо 2 клади в касаніє на ізі. місця просто бомба .кладмену респект.знає своє діло!

Кількість чотка 1 клад 0.31 мій 0.36)))

Головне сухенька

4 ночі на годиннику а мусара вже 4 рази приїжали,Дедок з братаном немогли тихо сидіти роти незакривались братана рамсило дед вєбашив музончик ш я аж ахуєл який

Заряжен баян

5 ранку пора додому ремонт робити пробувати ) який ніяк незакінчу, розбіжалися сасіді тоже хай віддихнуть ато впереді довгий марафончик,

11:00 ранок заходе братан каже зарамсило його почало глюкавити одним словом прийшли донього гості яких він небачив про це причитаєте детальніше вйого репорті (пiд номером 10)

Заходимо до дедка поправити його і тут шок😱😱😱😱😱😱

ДЕДУЛЮ вночі хапнули "ХОБАТА" ХАТУ РОЗНІС ВГАВНО 😂😂😂причому повне))))

Словами непередати покажу вам))

Поправили дєдулю) кстате пагримуха внього "БЕЛЬМАНДО"

По водному опустили.доречі дим дуже гарно розганяє Альфу)) попробуйте непожалієте Дед гарантірує))

3 дня докурили останньєя кажу шо спати го вечер змаячемось . Тут Бельмандо ви чл ахуєлі яке спати я хочу ще смак кокосу попробувати )) спати будемо сам незнаю коли але ще 2 дня як мінімум ))

І ми вже в гарсоні вдорозі за наступним кладом правда тіки двоє вже братана вкрали внас побіг додом .

Приєжаємо на місце дислокації дед вдіває без рукавку і пиздує за кдадом 😁😁

Fransua:
А бельмандо збирався ще за 1 кладом їхати.)) Але я вже недав цього зробити бо ітак вже жостокі перебори.та і роки не ті, через 5 днів стукне 74роки. Хоть і він говоре що нашому здоровю ще далеко до його і нехуй рівняти ))

Доречі зара сиджу пишу репост братан паяє магнітафон а бельмонда єбашуть харі аж викручує його аре опять тільки вже не мне все пахую, а дайте мені поспати некричить заєбали😂😂😂😂 або дайте солі😂😂😂

Але недам😔 хватить 3 суткі вже гаситься до дня народженя хай відходе можливо подарок виграє 😜😜

О а до братана знов тіп якийсь говоре але небаче його😝😱😱😱

Підзасинае 😂😂😂😂 нестягнув😂😂

И натому поки стоп
Итог
Кладмен 10-10
Якість 10-10
Адміністрація 10-10
Одним словом на все оценка 10

Вложения

Последнее редактирование модератором:

Ligeia

Конфуций
Лайки
5.448
Баллы
2.670

Булка

Конфуций
Лайки
8.692
Баллы
2.880

maxxanax

Посвященный
Лайки
2.323
Баллы
1.450
по моєму вищезазначений магаз залишив секту після першої хвилі карантину

Original

Мудрец
Лайки
538
Баллы
1.825
Ахуевший дед

Jancins

Посвященный
Лайки
719
Баллы
1.200
О, многострадальный русский... /украинский... Какой это язык?

Ligeia

Конфуций
Лайки
5.448
Баллы
2.670

Ligeia

Конфуций
Лайки
5.448
Баллы
2.670
Где горит свет Уде да пацаны пришли проповедать пенсию
Вообще сама история не о чем, скомкано и скудно написано.
Желаю автору более детально описывать сам трип, а истории можно оставить для внуков.

Последнее редактирование:

БабаНiна

Сэнсэй
Лайки
7.777
Баллы
3.570
Бля деда на этот движ подсадили,с одной стороны интересно как это получилось,а с другой если это вы то вы кончитосы. В 70 лет человеку дать стимуляторов а ещё и альфы ну вы индейцы откуда гарантии что он там же и не отъехал бы?

Ущербно такое делать и хвастаться на всем село.

Хотя я этого дела знаю,видела синим видео для лотоса..

Надеюсь это проделки вашей никчёмной фантазии

ChinaR

Посвященный
Лайки
1.470
Баллы
1.350
Эттошо мне?

ProTesT

Помощник Fine Store
Команда Секты
Seller Helper
Лайки
3.913
Баллы
3.276
Депозит
777$
ну такое

ChinaR

Посвященный
Лайки
1.470
Баллы
1.350
Базара зиро

ᗫᏒöק∇ĐěᎯ₫

Конфуций
Лайки
1.821
Баллы
2.456
Репорты по соляге - кайф для глаз

Jokua

Сектант
Лайки
52
Баллы
244
Бля деда на этот движ подсадили,с одной стороны интересно как это получилось,а с другой если это вы то вы кончитосы. В 70 лет человеку дать стимуляторов а ещё и альфы ну вы индейцы откуда гарантии что он там же и не отъехал бы?

Ущербно такое делать и хвастаться на всем село.

Хотя я этого дела знаю,видела синим видео для лотоса..

Надеюсь это проделки вашей никчёмной фантазии
Дед прошол крым и рым всю жызнь тарчит он сам кого хоч присажет)))

OverSuicide

Конфуций
Лайки
1.596
Баллы
2.456
Вахахахаха
Угар
Спасибо за чтиво

Jokua

Сектант
Лайки
52
Баллы
244
Трип для магазина від братви
Діло було так!
Сидів дома думаю нада курнуть шишок іду до братана беру 5 .Курнули по банці думаю зайду в телегу з його трубки,і бачу смс від одної поважної людини.регеструйся на конкурс і ссилка на групу магазина,Заходжудивлюсь а тут мій любимий конкурс трип за пробу, всього 10 місць і залишилось 2 записуюсь і братан теж встигає.

Чекаємо фотку з геолокацією

І тут звоне телефон. На дроті брадяга дедок.Братанчик може маєш солішку ато хуєвато чото мне бухал бадун.Я йому, крути руру роби лижу скоро будемо! Виходимо в путь пішки 10 хв.просто шикарно., знімаємо 2 клади в касаніє на ізі. місця просто бомба .кладмену респект.знає своє діло!

Кількість чотка 1 клад 0.31 мій 0.36)))

Головне сухенька

4 ночі на годиннику а мусара вже 4 рази приїжали,Дедок з братаном немогли тихо сидіти роти незакривались братана рамсило дед вєбашив музончик ш я аж ахуєл який

Заряжен баян

5 ранку пора додому ремонт робити пробувати ) який ніяк незакінчу, розбіжалися сасіді тоже хай віддихнуть ато впереді довгий марафончик,

11:00 ранок заходе братан каже зарамсило його почало глюкавити одним словом прийшли донього гості яких він небачив про це причитаєте детальніше вйого репорті (пiд номером 10)

Заходимо до дедка поправити його і тут шок😱😱😱😱😱😱

ДЕДУЛЮ вночі хапнули "ХОБАТА" ХАТУ РОЗНІС ВГАВНО 😂😂😂причому повне))))

Словами непередати покажу вам))

Поправили дєдулю) кстате пагримуха внього "БЕЛЬМАНДО"

По водному опустили.доречі дим дуже гарно розганяє Альфу)) попробуйте непожалієте Дед гарантірує))

3 дня докурили останньєя кажу шо спати го вечер змаячемось . Тут Бельмандо ви чл ахуєлі яке спати я хочу ще смак кокосу попробувати )) спати будемо сам незнаю коли але ще 2 дня як мінімум ))

І ми вже в гарсоні вдорозі за наступним кладом правда тіки двоє вже братана вкрали внас побіг додом .

Приєжаємо на місце дислокації дед вдіває без рукавку і пиздує за кдадом 😁😁

Fransua:
А бельмандо збирався ще за 1 кладом їхати.)) Але я вже недав цього зробити бо ітак вже жостокі перебори.та і роки не ті, через 5 днів стукне 74роки. Хоть і він говоре що нашому здоровю ще далеко до його і нехуй рівняти ))

Доречі зара сиджу пишу репост братан паяє магнітафон а бельмонда єбашуть харі аж викручує його аре опять тільки вже не мне все пахую, а дайте мені поспати некричить заєбали😂😂😂😂 або дайте солі😂😂😂

Але недам😔 хватить 3 суткі вже гаситься до дня народженя хай відходе можливо подарок виграє 😜😜

О а до братана знов тіп якийсь говоре але небаче його😝😱😱😱

Підзасинае 😂😂😂😂 нестягнув😂😂

И натому поки стоп
Итог
Кладмен 10-10
Якість 10-10
Адміністрація 10-10
Одним словом на все оценка 10

Original

Мудрец
Лайки
538