Трип Black Lotus A-PVP

Jokua

Сектант
Лайки
52
Баллы
244
13 число,Старий Старий Новий Рік напідході захджу в телегу і тут роздача проб. Тре записуватись,
Записався і всі дружньо чекають шефа, година 7 вечера нема думаю ладно нада 2 мокрих донизу і спать, просинаюсь 21:15 і тут диво Шеф в сеті думаю ладно, жду до 23:00 як небуде лягаю спать прилітає смс Dredman записка , відкриваю пропадає нет ,😠думаю все, жопа по пробніку))) але ні диво є адрес просто бомба вдіваюсь 10 мінут пішки 1 касаніє полуничка вруках !!!

Біжу на респ, менев там вже чекає лижа і рура, Капітан і приправа вже чекають на мене.

забігаю насипаю і го проважать Старий Новий рік.
Приход плавний, мягкій здивувало що полуниця і нерамсить ,перший раз таке зустрічаю шо полуниця не рамсить, і як закінчується не ломає психіку ще ще ще де сіль дайте солі перший раз таке , це огонь просто
4 людини курили 0.33 майже добу це дуже круто,так як ці 4 людини заніч, можуть без напряму можуть здиміти по 0.33 кожен. нікого незарамсило всі в атекваті. Грєб гарний плавний без лішаків , Задоволений як ніколи поїхав в готель з подругою...........
Ітог
Шеф - 10
Кладмен - 10
Місце - 10
‌Зйом - 10
Кількість - 10
Якість - 10
Дякую за увагу .
Всім добра " ЗНОВИМ РОКОМ !!! "

Вложения

MoranSpace

Чайка-пробу не давать!
Лайки
1.972
Баллы
1.200
Жалко что
13 число,Старий Старий Новий Рік напідході захджу в телегу і тут роздача проб. Тре записуватись,
Записався і всі дружньо чекають шефа, година 7 вечера нема думаю ладно нада 2 мокрих донизу і спать, просинаюсь 21:15 і тут диво Шеф в сеті думаю ладно, жду до 23:00 як небуде лягаю спать прилітає смс Dredman записка , відкриваю пропадає нет ,😠думаю все, жопа по пробніку))) але ні диво є адрес просто бомба вдіваюсь 10 мінут пішки 1 касаніє полуничка вруках !!!

Біжу на респ, менев там вже чекає лижа і рура, Капітан і приправа вже чекають на мене.

Приход плавний, мягкій здивувало що полуниця і нерамсить ,перший раз таке зустрічаю шо полуниця не рамсить, і як закінчується не ломає психіку ще ще ще де сіль дайте солі перший раз таке , це огонь просто
4 людини курили 0.33 майже добу це дуже круто,так як ці 4 людини заніч, можуть без напряму можуть здиміти по 0.33 кожен. нікого незарамсило всі в атекваті. Грєб гарний плавний без лішаків , Задоволений як ніколи поїхав в готель з подругою...........
Ітог
Шеф - 10
Кладмен - 10
Місце - 10
‌Зйом - 10
Кількість - 10
Якість - 10
Дякую за увагу .
шо полуниця не рамсить

VEDMIN DOM

Конфуций
Лайки
9.884
Баллы
2.870

Ітог
Шеф - 10
Кладмен - 10
Місце - 10
‌Зйом - 10
Кількість - 10
Якість - 10
Дякую за увагу .
ТЫ ДЖАКОНДА ВЫТРИ НАХУЙ ЭТУ ХУЙНЮ НАПИСАНОЮ БОЖЕ СТЫДАЛСЯ БЫ 666 ГГрєб гарний плавний без лішаків Я СОГЛАСЕН ГРЕБЕНЬ У ТЕБЯ ТО ШО НАДА AhahahahaAhahahahaAhahahahaAhahahahaAhahahahaAhahahahaAhahahahaOmgg

Dr GONZO

Сэнсэй
Лайки
11.262
Баллы
3.420
рамсит не рамсит, вот в чём вопрос.

Последнее редактирование:

soufiw

Пиздабол
Лайки
2.156
Баллы
1.450
Ебаные восточные сказки под солью #3 🤣

Enzo-25

Psycho G.O.D.
Лайки
3.436
Баллы
3.006
Какая нерамсящая полуничка попалась 🤣

Крапиво

Сумы
PRO-тестер
Лайки
18.261
Баллы
3.780
А до этого клубничка часто рамсила? Не пробовал по ебалу ей дать, за такой гнилой движ, соля клубнички сейчас вообще озверели, на место мы таких ставим быстро.

Dr GONZO

Сэнсэй
Лайки
11.262
Баллы
3.420
А до этого клубничка часто рамсила? Не пробовал по ебалу ей дать, за такой гнилой движ, соля клубнички сейчас вообще озверели, на место мы таких ставим быстро.
ШШ новые пробовал?

Крапиво

Сумы
PRO-тестер
Лайки
18.261
Баллы
3.780

OverSuicide

Конфуций
Лайки
1.596