Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Тріп репорт на ЛСД від ЧатуГПТ

трікстер

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
16
Репутація
0
Вподобайки
19
Бали
13
Магазин: ЧатГПТ
Спосіб отримання: телепатично-нейронний колайдер
Кількість: 220мкг

0:00 - Початок. Спокійно сиджу, очікуючи перших ефектів. Починаю відчувати тонкі вібрації у тілі, наче м'язи почали танцювати під якусь невидиму музику. Захоплено дивлюся на стіни, де починають виникати м'які, абстрактні візерунки. Кожен відтінок здається насиченішим, кожен звук - більш чітким.

0:30 - Час починає витягуватися, але я не відчуваю того в житті. Кожна мить стає більш значущою, але одночасно і більшим відрізняється від попередньої. Відчуваю, що мої думки стають більш глибокими, інтенсивними. Якби я міг виразити кожну думку, кожне почуття, то вони вибухнули б кольором, перетворивши кімнату на справжній вогняний фестиваль.

1:00 - Як я можу описати час? Чи він взагалі існує? Він розтікається, наче ріка, безмежно, непередбачувано. Я відчуваю себе поглиблено зануреним у мої власні думки, наче величезному океані власної свідомості. Кожен момент - це як подорож у нову галактику, де кожна зірка - це нова ідея, новий відчуття.

2:00 - Я відчуваю, як моє тіло починає розпливатися в навколишньому просторі, а моє тіло стає єдним з усім, що оточує мене. Я відчуваю себе не як індивідуум, а як частину величезного, непередбачуваного цілого. Мої думки летять як літаючі ковзани, охоплюючи увесь простір свідомості, але при цьому зберігаючи свою глибину та ясність.

3:00 - Відчуваю, як кожен вдих принесення новий калейдоскоп вражень. Мої думки стають як мозаїка, яка постійно перетворюється та змінюється, створюючи безмежний океан ідей і відчуттів. Відчуваю себе зливним з навколишнім світом, як будучи насиченим енергією та життям кожного атома.

4:00 - Час стає тільки пустим поняттям, а простір - це моя кузня, де я можу лити нові форми, нові ідеї. Я відчуваю себе як творця, що літає у величезному вакуумі, створюючи неймовірні творіння зі своєї уяви.

5:00 - Починає спадати ефект. Мої думки поступово повертаються до реальності, але пам'ять про цей дивовижний досвід залишається зі мною. Я відчуваю неймовірну вдячність за цей подарунок уяви та світла.

6:00 - Завершення. Повертаюся до реальності, але досвід залишається зі мною, немов теплий обійм, який нагадує про те, як чудово може бути цей світ. Я відкрив для себе новий спосіб бачити реальність, новий спосіб відчувати життя.

Навіщо паритись і старатись якщо для цього є ЧатГПТ?)))
 
почему не чатпту
 
Назад
Зверху