Satan New Year

R3dF0x

Тернополь
PRO-тестер
Лайки
9.837
Баллы
3.020
Без назви-1.png

Вітаю вас шановні друзі, любі сектанти та сектантки.
Хоч вже і минуло трохи багацько часу, але совість не дозволяє не поділитись із вами своїм святкуванням Нового року, що так вчасно було проспонсовано оплатою за банер від Baphomet_fun .
Святкування пройшло насичено, так що я сам опинився в місці куди навіть не планував потрапити.
Там багато чого відбулось, сподіваюсь зможу про це цікаво розповісти, так щоб вам сподобалось.
Отож займайте зручну позу, робіть олів’є та відкривайте шампанське, скоро Новий Старий Рік.
З вами Рудий Лис і ми починаємо, одразу після салюту.

ХариктеристикиNEW2.png

Тестер
Селлер
Гілка продавця
Характеристики
Лис/178см/70 кг.​
Речовина
Мефедрон + мдма​
Вага проби
10г +1г​
Толерантність
середня ( місяць без мефедрону)​
Інші речовини
2.5г грибів за 6 дні до тесту, амфетамін за 12 днів до тесту​
Дозування
Не підлягає обрахуванню​
Спосіб вживання
інтроназально (меф)​

Стелс NEW2 .png

Стелс з числа тих що трапляються досить часто і взагалі є широко поширеним, проте це не виключає його актуальності.
Все акуратно запаковано та гарно замасковано, одразу після відкриття посилки її основний для нас зміст, віднайти не вдасться .
Так само як не вдасться його промацати, пронюхати чи врешті-решт просвітити.
Хоч вакуумне пакування було відсутнім, у цьому конкретному випадку воно не є життєво необхідним.
Виставляймо заслужені бали та прямуймо далі.
8/10

Органолептика NEW2.png

Сьогодні на порядку денному у нас дві речовини які ми і розглянемо гарненько.

Почнемо з меншої позиції, але те що вона менша не означає що вона гірша, камон ви тільки гляньте на ці кристали.
Грам першокласного мдма... вот тільки я його не куштував, кому і де я його роздав ви дізнаєтесь далі по тексту, але собі я теж лишив десь 0.25 які зараз лежать та чекають підходящої миті.
Тож речовина представлена різнокаліберними білими, мутнуватими кристалами.
Запах хімічний, характерний але слабко виражений.

1642171172074.png
IMG_3018.JPG

Ну і гвоздь нашої програми, від кількості якого моя щелепа почала рухатись у сторону центру землі та оглушливо йобнулась об підлогу.
Мефедрон... 10 грам мефедрону ... це блядь вбивство ?
Речовина представлена білим, сухим порошком із невеликою кількістю грудочок.
Запах у речовини хімічний, характерно мефедроновий та добре виражений.

1642170820274.png

TRIP NEW2.png

Бере наша історія початок о 11 годині вечора, перед настанням Нового, уже в печінках усіх відкладеного і в голові похміллям відстріляного Року.
За столом розмістилась дружня компанія і я в її числі, між приготованих страв та стаканів наповнених коктелями розмістилось невеличке скло, на якому я парадіював Пікасо.
Ну дороги я малював, хіба не зрозуміло ? Це мій верх в художньому мистецтві, але не суть.
Скручена купюра заходить до носа, є контакт. Слизовою оболонкою розноситься хвиля приємного хімічного полум’я, що обпікає та змушує виступити сльози на очах.
Звісно не варто запивати алкоголем, але раз в рік можна дозволити собі таку вільність, правда ?
Тим більш коли заморочився та замішав піна-коладу, вийшло не дурну, принаймні підходяще щоб запити мефові ліфти.

Минулі 5 годин я провів на кухні : варячи, жарячи, ріжучи і в кінці-кінців хапаючи та причащаючись домашнім виноградним вином, тож я твердо заєбався.
Але під впливом ейфорії, що плавно розносилась тілом все напруження відносилось у далечінь, наповнюючи тіло ватним розслабленням та ігривим спококоєм.
Я пригорнув до себе дівчину та відкинувся на кріслі слухаючи діалог товариша з своєю половинкою напроти, яких саме брало мдма.

Через 25 хвилин коли сила ефектів від рознюху досягла максимуму я … звісно ж нахилився щоб намалювати ще. В планах на цю ніч було досягти стану обовбаного овоча і я вже впевнено прямував по цьому шляху.
Друга дорога затопила все навколо мазаниною, за нею була третя, привітання коміка по 1+1 та канонада феєрверків, що була прекрасно видно із балкону 9 поверху.
Світло бенгальських вогнів та різнобарвне сяйво у небі, що розносилось хлопками по вулицях підхоплюючи крики людей і їх не потрібні нікому привітання.

Потім продовження застілля, сварка з дівчиною через певне непорозуміння та знову нахил над склом та дорога у центр міста.
Де від кількості поліцейських розбігались очі, просто куди не подивись ти бачиш мусор що шеренгами іде біля святкової ялинки, ледь не стикаючись з ще одною шеренгою.
Дівчина відправилась додому, а я зі своєю командою мрії попрямував продовжувати святкування, адже новорічний настрій грав у сраці і хотілось підняти трохи впавший настрій.

Як виявилось святкування ще не завершилось і було в місті місце де ще танцювали до впаду да шморгали носом. Рейв у самісінькому центрі міста, куди дівчина мого товариша загорілась потрапити.
Все б нічого якби не вартість вхідного білету, більшість діджеїв уже встигли відіграти свої сети а люди почали розходитись та прямувати до своїх домівок.
Проте охородець на вході стояв на своєму як вкопаний та дивлячись на нас, як баран на нові ворота вимагав оплату за вхід в розмірі 350 гривень з людини.
Мене та друга жаба давила, ну серйозно, коли лише двоє діджеїв лишилось та грати вони мають 4 години від сили (з 9ти початкових) то це не напрочуд раціональна витрата коштів.
Проте як зазначалось вище одна леді із нашої дрім тім загорілась бажання увійти, щей друга капсула мдма та дорога мефедрону відкрила у ній неймовірні приховані сили дипломата та перемовника.
Вона увійшла в середину наче ніндзя, прошмигнула мимо охорони та знайшла одного із діджеїв, що мали виступати останнім.
Слово за слово і вона вже веде його до входу, де ми торгуємо єблом поруч із охороною.
Досі не можу зрозуміти як, не чув я їх дипломатичних зносин, надто вже музика голосно грала, але ми увійшли у середину заплативши за 400 гривень, за 4х.

А в середині душа пішла в пляс, я взагалі не питущий, але після недавньої сварки на душі було гидко тож за звичаєм я обрав найбільш само-деструктивний спосіб заспокоєння у вигляді поєднання алкоголю та мефедрону.
Після кількох чарок стало веселіше і підпитим оком я визирав знайомі обличчя, які одразу ж виловлював з толпи та відводив у сторонку.
Когось із них під кінець рейву уже попустило та вони були такі ж сумні, як і я на вході. І я без сумніву міг покращити для них ситуацію, що і робив витягуючи із кишені пляшку води та пакетик мдма, щоб почастувати їх шматочком кристального пирога.

1642171578134.png
1642171637659.png
1642171710194.png

Якщо вірити словам тих кому пощасливилось отримати кусень, то якість мдма зашкалює, хтось із них говорив навіть про візуали.
А я зберіг собі близько четвертої частини грама, щоб згодом переконатися сам.

Танці шманці й рознюханці тривали до 8ї ранку, вони б продовжувались і довше але сили почали покидати мене і повільно насувалась розплата за веселу та насичену ніч

Через кілька годин я звалюсь з похміллям, відходняком та температурою, але це вже зовсім інша історія.

Висновки new2.png

Селлер 10/10
Про бафомета знають всі, він апасний як не крути.
- В мене ніс болить
- Підходь і ще дорогу бери.​
Стелс 8/10
Робочий та широко поширений стел, який роками зберігає свою безпечність та актуальність​
Речовина
Органолептика
9
Cила дії
8
Уже не вперше мені доводиться куштувати мефедрон від цього продавця і він не залишає мене байдужим своєю силою.
Що правда на мій погляд ця партія вийшла трошки слабшою за минулу, котру я тестував у жовтні.
Але найкраще буде переконатись самостійно, чи не так ?​
Вага 10\10
По балу за грам, думаю цілком чесно​

ps new 2.png

Дякую всім за увагу та приділений час !
Сподіваюсь вам сподобалось, якщо це так не соромтесь ставити свою королівську вподобайку та імператорський коментар.
Схоже бути здоровим мені у січні не світить, щойно я вилікував простуду з’явилась підозра на той-вірус-який-краще-не-називати, а то ще зурочиш.
Ну тест я здав - чекаєм результати.
Користуючись можливістю вітаю вас зі Старим Новим Роком, хто бля взагалі придумав таке свято, та щиро зичу здоров’я усім Василям, адже як каже народна мудрість «Вася то діагноз».
З вами був Рудий Лис, скоро почуємось !

Последнее редактирование:

R3dF0x

Тернополь
PRO-тестер
Лайки
9.837
Баллы
3.020

Lol bavy

Сектант
Лайки
89
Баллы
588
Может я ошибаюсь, но в какой-то таблице, видала шо меф плюс эмдыч=смэрть. Походу наипалово

R3dF0x

Тернополь
PRO-тестер
Лайки
9.837
Баллы
3.020

Inkognito18

Киев
PRO-тестер
Лайки
23.792
Баллы
3.780
Мож плюс, ещё от качества вещества зависит. Хотя хэзэ. Но , коктейль интересный вообщем)
Не смерть точно. Я хавал эху с мдма а потом полировал +-гешкой мефа себя. И вот ещё пишу эти строчки как видишь.
Токсичное воздействие на организм разве что возрастает, а так вряд ли прям все дохнут

Lol bavy

Сектант
Лайки
89
Баллы
588
Не смерть точно. Я хавал эху с мдма а потом полировал +-гешкой мефа себя. И вот ещё пишу эти строчки как видишь.
Токсичное воздействие на организм разве что возрастает, а так вряд ли прям все дохнут
Та мне уже, после выше написанного кажется, что тебе и в космонавты можно))) богатырское здоровье. Меня уже от 1.60 грибов бэдит. Как перестала юзать все кроме шиш

R3dF0x

Тернополь
PRO-тестер
Лайки
9.837
Баллы
3.020
Та мне уже, после выше написанного кажется, что тебе и в космонавты можно))) богатырское здоровье. Меня уже от 1.60 грибов бэдит. Как перестала юзать все кроме шиш
Та ну 1.60 це дуже низьке дозування, є якісь проблеми з здоров'ям ?

OverSuicide

Конфуций
Лайки
1.827
Баллы
2.456
Бляяя я хоть и не поклонник мефа, но сейчас бы не отказался от парочки грамулек на хороший вечерочек)

Последнее редактирование:

Le Chiffre

Помощник Silk R0AD
Команда Секты
Seller Helper
Лайки
7.405
Баллы
3.110
Депозит
400 $
Может я ошибаюсь, но в какой-то таблице, видала шо меф плюс эмдыч=смэрть. Походу наипалово
смерть нейромедиаторам скорее. тут был Шегги сектант он регулярно употреблял микс меф+мдма.
но я считаю это глупо очень

Gurmanol

Конфуций
Лайки
5.133
Баллы
2.670
Даааа, Рыжик, погулял на славу, у нас это называется "козу водить"))) Так совпало, что я тоже, тем же, по тому месту, но, правда, без алко) Подтверждаю, эта партия сильно отличается от предыдущих, длиннющий стимовый хвост, эйфо только с первых двух дорог ощущается. Далее даже при значительном увеличении дозировки интроназально (в моем случае, до 270мг) эффекты сглажены до полного отсутствия ощущения прихода Areyoukiddingme
Твой отмаз про дозировки
Не підлягає обрахуванню
не канает) твой опытный протестерский глаз подскажет мне размер твоей первой трассы, я со 150 и до... ну ты уже в курсе)
невеличке скло, на якому я парадіював Пікасо.
Аххах
від кількості поліцейських розбігались очі, просто куди не подивись ти бачиш мусор що шеренгами іде біля святкової ялинки, ледь не стикаючись з ще одною шеренгою.
У меня тоже от мефа все двоится и плывёт))))
Мои соболезнования твоему носу, я после второй перешла на альтернативные способы введения... Кстати, при пероральном приёме даже с 270мг эффект по силе не отличался и продлился больше 3х часов.
Выхода... они очень странные, как после приёма мдма на утро плюс похмелье, как после пьянки. Вооть

Lol bavy

Сектант
Лайки
89
Баллы
588
смерть нейромедиаторам скорее. тут был Шегги сектант он регулярно употреблял микс меф+мдма.
но я считаю это глупо очень
Употреблял? Шарю чела, который на конец марафона въебал меда( наигрался(

R3dF0x

Тернополь
PRO-тестер
Лайки
9.837
Баллы
3.020
не канает) твой опытный протестерский глаз подскажет мне размер твоей первой трассы, я со 150 и до... ну ты уже в курсе)
Ну перша ≈150 + 100 + дохуя + допізди

У меня тоже от мефа все двоится и плывёт)))
Та ні реально багато патрулів було, я за пів години прогулянки нарахував десь 8 по 4 людини в кожному

Сверху