❤Отзывы и репорты❤

koka1737

У меня не покупать!
Лайки
0
Баллы
6
Приветик снова/опять. Немного о себе: валерьянка меня не берет, спасают только шишечки. Спасибо за понимание - работает проверенный шоп. Последний отзыв о вас оставляла 25-26 декабря (точно не помню день, да и расте ж можно одним деньком ошибиться?;))
От заказа до доставки 3 часа +- (Киев). Скорость та же, что и до...
Стафф хороший, но и не "козырный", который мне обещают на следующей неделе.
Мирного неба, крепких нервов и процветания вам, ребят.
С уважением, я)
P.S.: Магнитик - это тема. а) Красивый. б) Напомнит о Волке в нужный момент - с 25-26 декабря ждал своего часа.

tomas🚬

У меня не покупать!
Лайки
3
Баллы
13
Замовив чисто для себе, то суті трип репорт не обов'язково писати. Але я за надто довго не курив і хочу з цими переживаннями поділитись з усімаHappycry

tomas🚬

У меня не покупать!
Лайки
3
Баллы
13
І так вітання всім любителям розважити свою свідомість🥴👋
Почну з того що я давно не курив близько 2 років, я чисто за природу і для себе вирішив що нічого окрім марихуани сильнішого вживати не буду( хоча є такі сорти що зносять башню за 1 банку). Но не суть, давно хотів покурити постійно відкладував і згадав про Лабу, тут я довго вибирав але мені до вподоби прийшов Ну, погоди) Також дуже важливий момент для тих хто замовляє перші рази: - Будьте уважні і переходьте тільки по прямій силці!!! Так як зло не спить і прилюбій можливості норовить спиздити ваші кошти, тому не втрачаємо пильності🧐
Замовив для себе АК - 47, але там вийшла не велика заминка з сортом і мені запропонували Lemon Haze. Я не відмовився, навіть був за) Довго чекав на свою посилочку так як замовляв поштою, але вона таки до мене прийшла😍
Ви не уявляєте як я чекав, я кожного дня уявляв як розфарбую свої сірі будні веселкою вражень, морем задоволення і ніжним релаксом... Кароч досить уявляти пора употребляти😁
В загальному про мене:
75кг
Ріст 178
22 р
Про шишки:
Lemon Haze
Тгк 19-25%
75 сативи і 25 індійки
Саме через сативу і погодився на цей сорт так як перші мої накури були саме сативні, це дуже було позитивно і заряджало мене на цілий день, індіка більше підходить для спокійного і умиротворенного відпочинку( з ахуєвшими мозгами від залипонів і пупняка))
Короче забрав я посилочку направився до дому щоб там все гарненько подробити і зробити фото.
Відправили чотко, запакували просто збс. З першого погляду я подумав що там нічого немає але я знайшов. Коли відкрив вся кімната заповнилась термоядерним запахом ганджі. Запах хвойний з легкими нотками полину, короче по запаху я ахуєл і поняв що шмаль убіственна. На вигляд добре висушена з виблискуючими кристалами. Я все не дробив, тому сказати точно скільки насіння було не можу, але як тільки розпакував одне зернятко випало одразу на фото видно воно з краю.
Я вирішив що не буду чекати і тому взяв бонг і приступив тестувати даний сорт. На смак важко сказати, видих з легка пробирає на кашель який швидко переносить нову частоту мислення. Я не важив скільки буду употребляти, насипав в трубку і затягнувся... Перші хвилини не зрозумілі, довго не думаючи насипаю другу хапку і відчуваю як перша починає брати, я витягнув ще другу. Тут я точно зрозумів що їбашить. Не знаю як хто, є такі що табачать є такі що ні, я з тих хто табак взалі не любить. Я так то не курящий, але банку хапаю.
Сам ефект почався легко і плавно, з кожною хвилиною сила наростала. Я почав прислухатись до звуків, в мене почалась зближуватись то віддалялась земля з під ніг. Вирішив засікти час, таких тупняків я ще не хапав) Я хотів зробити одне, але просто тримав телефон в руках і думав про життя 😁
‌Маю зауважи
ти що продовж всього трипу не сушило і очі були нормальні. В моїй підсвідомості я прекрасно розумів що я це я. За вікном лаяли собаки, я подумав що почули шмаль. Трохи підвищилась параноя, але я з легкістю з нею справився. Хоча думки не стихали, переосмислення всього життя, розуміння природи, будь хто про кого думав я розумів справжню сутність його особистості. Також виніс для себе мораль що в нашому житті є постійна брехня, яку створюємо ми або для нас.
Трип тривав 3 години,
після 2,5 години ефекти пішли на спад. Після цього ти получаєш розуміння проблем, і тепер переосмисленим знаю що покуривши ми відкриваємо свою свідомість і сприйняття життя набаго ширше ніж у тих хто не хапає.
Кому в дитинстві говорили що:
-Це тобі зайчик передав. Я поняв що передав він мені убіственні шишки від яких я знатно від'їхав. По відчуттях індіка була активніша.

Моя загальна оцінка!
Запах -15 з 10. Настільки ядерний що за кілька хвилин вся кімната пахнула розпакованими шишками.
Смак норм, плюс що мягко заходить.

Трип - 9 з 10. Хотів більше посміятись так що мінус бал, це ж сативний гібрид а було відчутно набагато більше індіки.

Відправка - 8 з 10. Дуже довго чекав на замовлення, мали досипати + напасік, за то що довго чекав але на вагах все видно( замовляв 4г). Але я не нарікаю, шишки норм. Особливо упаковка за неї +.
Мій вердикт такий... Замовляйте і не партесь, шишки супер тгк на висоті.
Всім удачі в житті!!!

IMG_20220609_180801.jpg

Вложения

Indicud

Сектант
Лайки
308
Баллы
374
Заказывал у магазина два сорта индора, Sweet valley и lemon. Выглядят почти одинаково, только Лемон более салатовый, а свит коричневым отдаёт(он ниже на фото). Свит немного суше лемона, крошился ужас, но накур отличный. Ну а Лемон всегда отличный) также решился попробовать таблу Барсу, 6 лет назад примерно пробовал ее) по табле тоже все супер, боялся что будет хреново, если такой перерыв, но нет. Единственное что Табла начинает действовать через час, читал что 20-30 мин. Поэтому думал что уже не прет по началу)

Вложения

Closed

Сектант
Лайки
34
Баллы
128
Поздравляю с возвращением бота! Заряжайте правый берег/центр Киева, пожалуйста

Сверху Снизу