Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

MDMA

Chris Partlow

Support M.Stanfield
Команда Секти
VIP Support
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
10
Репутація
10
Вподобайки
20
Бали
3
Депозит
1000 $
iu


Екстазі (МДМА) – один із найпоширеніших наркотиків у світі та Україні, що викликає залежність. За популярністю його можна порівняти з кокаїном і марихуаною. Спочатку МДМА розроблявся як препарат для поліпшення згортання крові, але в результаті був малоефективним і не отримав великої популярності в медичних цілях. Екстазі також випробовували в армії США, як психотропний препарат до тих пір, поки один з піддослідних не загинув від передозування.
Сьогодні екстазі є популярним наркотиком, що за своєю структурою та впливом нагадує метамфетамін і амфетамін, а наслідки можна порівняти з
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
. Серед споживачів його часто називають «адам», «манді», «молі», «єшки», «круглі», «диско-тістечка» та ін. Найчастіше його продають у вигляді кольорових капсул або таблеток вагою від 200 до 400мг. Найпопулярнішим місцем розповсюдження екстазі є нічні клуби, дискотеки, вечірки та інші місця масового молодіжного відпочинку – від сюди МДМА отримав прізвисько «наркотик вечірок». Єкстазі це таблетована форма МДМА, зазвичай таблетки мають коктель ще з різних речовин. Тому не можна насправді знати що в таблетці яку ти іш. МДМА кристали як на фото вище, це чиста форма продукту.


iu

Як його використовують?

Найчастіша форма вживання, що кристалів, що пігулок - пероральна. Дуже рідко люди нюхають МДМА, ще рідше вводять інєкціоно. Оскільки це не дуже безпечно вводити МДМА внутривено, краще за все перорально та інтраназально. Найвища біодоступність речовини, тобто кайф від вживання буде від перорального застосування.

Як це відчувається?

Наркотичний ефект екстазі проявляється: уявним відчуттям щастя та благополуччя, загострюються органи почуттів (колір стає яскравішим, звуки чіткішими), з’являється почуття міжособистісної близькості з абсолютно незнайомими або малознайомими людьми, формується почуття співпереживання. Часто відразу після вживання МДМА залежний чує шум, після якого формуються очікувані наркотичні ефекти. У деяких випадках можливі панічні атаки та підвищена тривожність.
iu


Як довго триває ефект?
Перший ефект вживання екстазі (МДМА) проявляється через 20-40 хвилин після прийому препарату, а тривалість зберігається до 3-4 годин (у поодиноких випадках, через особливості залежного організму, ефект з постєффектом може зберігатися кілька діб). Зазвичай з толерантністю це не більш ніж 2.5-3 години. Якщо її немає, то може бути і 4, це найвище що можна отримати.


ТРІП-РЕПОРТ НА MDMA
Всім привіт)

Чуваки: Я (собсно я) і Б (братанчик)
Параметри: 190/80 і 190/100
Дядя Толя: шиш (кожного дня)
Тестуємо: Табл Blue Punisher і Шиш

Короче, був звичайний суботній день.
До мене залетів мій братан і ми подумали, може затесити малость?)
Було вже доволі пізно, близько 22.00 і щось придумувати було не варіант.

Братан взагалі нічого не юзає (навіть цигарки), коли тусив то всякого було.
В мене лише досвід з шиш, років 10 як..
Ну це чисто для розуміння вхідних даних і шо за персонажі будуть сьогодні зажигать))
Короче, "всьо там єсть, тебя не хватает, старичок, идем на пикничок".

00.00 - закидуєм по половинці.

Сидим, спілкуємся на різні теми, я ще і баночку дав, короче в очікуванні.

00.50 - ефекту майже немає, я вже починаю угорать типу що якщо в цьому весь прикол, то не розумію приколу єшок.
Було прийнято рішення закинути ще по половинці. Всьо, в тіпах по таблу, "туса має бути заєбісь, я знаю всіх хто буде на тій двіжухі".

01.10 - це пздц, я так сильно починаю угорати з якоїсь фігні.
В цілому настрій доволі хороший, чимось нагадує стан закоханості (а по суті до дофімін в мозку шурує шо жесть)
Ейфорія. Музика звучить якось по другому. А відос, це пздц. Ввімкнув братану відос в якості 4K HDR10+ 60 кадрів/сек і ми офігіли. Там в принципі картинка дуже якісна і плавна на професійному моніторі, а під таблом так пздц. Я не міг відірватись від картинки о_О

01.30 - я ввімкнув фронталку типу подивитись на очі. Це дивно, бо дзеркало в 5 секундах ходу.
І тут я офігів. Обличчя то наче моє, а наче і ні. Чесно кажучи це злякало.
Бо, знаєте, коли похорон і покійник він наче на себе схожий, а наче якісь елементи обличчі ні, не так як при житті.
Ото в мене такий глюк був. Братан заспокоїв. Ми ще так з того угорали потім.

01.50 - кажу типу а давай чисто десь камеру поставим в кімнаті, чисто хай пише, а ми передивимось потім.
Це була дуже класна ідея, бо потім ми так ржали.
Все почалось з того, що ми рандомно поставили тел, ну типу знімати відос на фронталку.
Поставили і пішли.
Але блін... то так орно вишло. Там був такий ракурс типу моя голова маленька (лише голова зліва знизу екрана) і фрагмент подушки, а так весь відос це по суті стіна, кусок шафи і знизу зліва видно мою голову на подушці яку я поставив типу як спинка стільця... і все.. моментами братан проходив в кадрі, так був як великан..

2.30 - в основному угорали з усього, чого тільки було можна. Настрій - дуже класний. Враховуючи, що останній рік в мене була сильна депресуха, то ця емоція одна з найбільш кайфових. Тепер буду генерувати цей емоційний фон і надалі (всякі активні двіжі, квадрики, пляжний відпочинок, SPA, різні стендапи і т.д).
Взагалі зловив себе на тому, що цей вечір перезавантажив мене.
Останні пару місяців я курив багато трави, чисто збити стрес і наче провалитись в зону комфорту. Тим паче я одинокий чел, це допомагає розрядитись.
А одинокість вибрав сам: це паршиво, коли ти розумієш, що твоя наречена це просто шмара якій я вірив роками і врешті це завершилось (про шмару догнав пізніше), друзі це холодні емоційні люди. Краще вже самому)) .. ну як, з братанами...

03-30 - вирішили подивитись, що писала камера весь той час. Це така люта крінжа.
Братак постійно бігав до дзеркала, я постійно хотів піти погуляти (ага-ага, коменданська година все ламає).
Далі побачив такий прикол. Дуже часто мене пробивало попросити пробачення в братана за випадок, якому вже років 10.
Колись братана приняли з травку, я міг допомогти, але лише гірше зробив. Братан давно образи не тримає, та й наслідків вже немає з того випадку... але якось мені так соромно було перед ним.

04-00 - ото сидимо дивимось ті відоси, покурили шиш, бо розуміли що вже під ранок справа йде.
Далі там завісали в музичку, розмови різні, весело було.

06-00 - все ж пішли спати. Сон прийшов сам собою, заснув наче легко.
Після 6 годин сну прокинулись о 12:00, все було найс. Дуже бадьоре пробудження. Таке як і зазвичай.
Вдень відчувалась якась лінь, бажання не сильно напрягатись фізично, короче був звичайний домашній день))
Дуже хотілось ще таблу, але головне вчасно зупинитись, тому ми нічого такого і не замовляли.
Але реально дуже хотілось знову


А гарне MDMA та гарні таблетки єкстазі ти завжди можешь придбати у найкращого селлера форуму MARLO STANFIELD. Наші контакти в банері чи в цій темі НАТИСНИ.
full

full


Або знизу, якщо не впевнені - просіть підтвердження на форумі!!!

Контакти:
Telegram:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
[ вимагайте підтвердження на форумі, щоб не потрапити на фейка ]

Jabber OTR (основний): [email protected]
Jabber OTR (додатковий): [email protected]
Jabber OMEMO: [email protected]


З вами був Chris Partlow, чекайте новин від мене, як завжди побачимось на блоці!
 
О надеюсь попаду не его пробу у вас;)
 
панишер мои любимые келы и бургер кинги) но что то их сейчас не видно)
 
люблю мдма, жаль что у меня толлер на него
 
МДМА в кристалах намного лдучше.и больше способой в крисах юзануть)
 
Назад
Зверху