Коли Україна поверне собі південь та Крим

daddydwarf

Support VISA
Команда форуму
Заместитель
Реєстрація
12.06.19
Повідомлення
4 458
Вподобайки
23 250
Бали
3 230
Репутація
5 221
Депозит
1800 $
1661330731241.png


Інститут вивчення війни прогнозує, що через серію вибухів у Криму росія почне перекидати солдатів на південь України з інших ділянок фронту.

Інформатор розбирався, чому збройні сили України не переходять у контрнаступ та як допомагає українській армії кримська «бавовна».

Крим повертається додому

Відтепер мапа повітряних тривог України сповіщає про небезпеку ракетних ударів і в анексованому Криму. Водночас на тлі низки вибухів на території півострову російський диктатор володимир путін шукає шляхи, як схилити Україну до перемир’я та «зберегти обличчя». Так аналізує ситуацію військовий експерт Олег Жданов.

«Крим починає повертатися в Україну. Наступ росіян на півдні неможливий, у російської армії немає ресурсів, там ведуться тактичні бойові дії. І через серію вибухів можливість поповнювати ресурси армії рф майже дорівнює нулю», - каже Олег Жданов.
Полковник ЗСУ Владислав Селезньов підкреслює, що понад 8 років Крим для росії був потужним військовим хабом, тепер же ситуація докорінно змінюється.

«Росія каже, що все добре, але пошкоджена ППО над Севастополем. І, звичайно, чим більше ворожої техніки задіяно в Криму, тим менше вони можуть задіяти проти України», - розповідає про користь кримської «бавовни» Владислав Селезньов.
Але попри такі стратегічні успіхи на території українського півострову, військовий аналітик та голова фонду «Повернись живим» Тарас Чмут запевняє, що українська армія ще не готова до контрнаступу.

Чи можливий контрнаступ?

На думку Олега Жданова, вибухи у Криму, по-перше, чинять психологічний тиск на росію та військове керівництво держави-агресора зокрема, а, по-друге, треба вже знищити той Антонівський міст, щоб об’єкт не підлягав швидкому відновленню.

А секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов загадково натякає, мовляв, вибухи на військових об’єкта Криму - то лише початок.

«Треба дочекатися, те, що нам готує ЗСУ та наші оборонні відомства. Тоді будемо говорити. А те, що наша армія показала їм у Криму, росії й у кошмарному сні не снилося, що лунатимуть такі вибухи», - каже Данілов.
Що саме «готує» ЗСУ сказати важко, але військові експерти підкреслюють контрнаступу чекати не варто. По-перше, як вже писав Інформатор, справжній контрнаступ, на думку військових, ніхто анонсувати не буде. А, по-друге, як наголошує Тарас Чмут, наступ супроводжується великими втратами, на що Україна в жодному разі погодитись не може.

Чого добивається Україна на Півдні?

Проте Тарас Чмут припускає, що українським військовим, може, й взагалі не доведеться йти у контрнаступ.

«З іншого боку, ситуація на Херсонщині може сприяти тому, що росіяни покинуть правобережжя, відступлять самостійно, як вони це зробили на півночі, і закріпляться за Дніпром», - каже Чмут.
Такі ж припущення висловив і Олег Жданов, оскільки всім зрозуміло, що без бронетехніки Україна не може йти в контрнаступ на жодному напрямку.

«Знищуючи військові об’єкти ворога в тилу, можна не нести великі втрати особового складу, можна планомірно знищувати різні угруповання російської армії, поки вони не побіжать або не здадуться. Ось це і є військова майстерність нашого військового штабу. У перспективі, після нанесення вдалих ударів партнери можуть дати Україні більше зброї, тоді ми дійсно зможемо взяти більший темп наступу і піти у контрнаступ», - пояснює Олег Жданов.
Тим часом Пентагон анонсував, що надсилає в Україну нову зброю та обладнання, що дозволить українцям воювати з російськими військами на ближчих відстанях. Тобто, ймовірно, партнери вже побачили можливість повернення Україною втрачених позицій після тижнів важких артилерійських дуелей на лінії фронту. Але коли ця допомога надійде, питання часу.
 

ОШО

⭐⭐⭐⭐⭐
Реєстрація
28.10.13
Повідомлення
14 453
Вподобайки
33 111
Бали
4 676
Репутація
11 225
Жданов такой же сказочник как и Арестович, но у Жданова хотя бы рожа не такая отвратительная, поэтому я иногда смотрю его интервью на URKLIFE.
 

ОШО

⭐⭐⭐⭐⭐
Реєстрація
28.10.13
Повідомлення
14 453
Вподобайки
33 111
Бали
4 676
Репутація
11 225

babayko

Посвященный
Реєстрація
28.05.21
Повідомлення
1 217
Вподобайки
1 909
Бали
1 200
Репутація
402
Вы там держитесь если что Are.you.serious

932c77f1859061b77617662ebb0e104f.jpg
 
Зверху Знизу