Кетамін: чим він відрізняється від інших психоактивних речовин.

Пчёлкин

Адепт
Реєстрація
26.02.19
Повідомлення
469
Репутація
694
Бали
995
31112_1_thumb.jpg

Кетамін та викликані ним ефекти
Поговоримо, чим кетамін відрізняється від інших психоактивних речовин.

Кетамін
– це дисоціативна речовина та галюциноген.

31215_567.jpg


Дисоціативними речовинами (дисоціативами) називають психоактивні речовини, які порушують нормальну роботу свідомості та сприйняття зовнішнього світу. Найпоширенішими ефектами від вживання дисоціативів є сенсорна дисоціація, галюцинації, манії (це може виражатися в різноманітних звукових і візуальних викривленнях, незвичайному сприйнятті речей навколо себе та власного тіла), а також знеболювання, втрата чутливості, амнезія.

Кетамін є синтетичним анестетиком неширокого застосування, розроблений у середині 1960-х років. Сфера його використання в легальній площині – переважно анестезія у ветеринарії, а також у медицині, зокрема у випадках великих кровотеч. Кетамін підвищує артеріальний тиск (на 20-30%), прискорює ритм серцевих скорочень, збільшує хвилинний об’єм серця.

Наразі активно ведуться дослідження, які вивчають можливості кетаміну як антидепресанта.

А ще його досить широко використовують як рекреаційну психоактивну речовину.

Розповсюджується кетамін у вигляді порошку та рідини.

ДОЗУВАННЯ ТА ЕФЕКТИ

ВАЖЛИВО! При вживанні психоактивної речовини завжди мають велике значення такі фактори, як індивідуальне сприйняття, маса тіла, метаболізм. Тож починайте з невеликої дози, особливо якщо ви не маєте попереднього досвіду.

При оральному вживанні

 • Невелика доза: 50-100 мг
 • Середня доза: 100-300 мг
 • Велика доза: 300-450 мг
При інтраназальному вживанні:

 • Невелика доза: 10-30 мг
 • Середня доза: 30-75 мг
 • Велика доза: 75-150 мг
31107_4.jpg
Як правило, дія кетаміну починається протягом:

 • при оральному прийомі – приблизно за 20 хвилин;
 • при інтраназальному – від 5 до 10 хвилин;
 • при ін’єкційному введенні – від 30 секунд до 1 хвилини.
Тріп триває 45-90 хвилин, залежно від дози та способу вживання.

Пост-ефекти кетаміну можуть тривати до 3 годин після закінчення основної дії.

31107_3.jpg


Якщо описувати в загальному, то при низьких дозах виникає сп’яніння та розслабленості – нагадує відчуття після малих доз алкоголю.

При вживанні великої дози можна досягнути ефекту «K-hole» – стан, для якого притаманні галюцинації та дуже специфічні фізичні відчуття («позатілесний досвід»). При цьому можливі втрата здатності відчувати смак і запах, зниження чутливості до болю, оніміння тіла. Дуже високі дози (передозування) можуть викликати раптову втрату свідомості (переважно при відкритих очах; очі при цьому пересихають), судомні напади та кому.

Короткочасні побічні ефекти (часто виникають під час, коли речовина починає діяти, але ще не розгорнулася на повну дію):

 • підвищення або зниження артеріального тиску та пульсу;
 • нудота і блювання (особливо при русі);
 • втрата контролю над координацією фізичних рухів і рухів м’язів (атаксія);
 • тривожність, руховий неспокій;
 • слабкість;
 • порушення зору, запаморочення;
 • посилене слиновиділення.
Віддалені побічні ефекти:

 • проблеми з пам’яттю;
 • розвиток толерантності;
 • психологічна залежність ;
 • параноя та егоцентризм;
 • проблеми зі сном – кошмари, делірій;
 • часте вживання може спричинити уронефрологічні ураження, такі як гематурія (виділення крові із сечею), гостра ниркова недостатність, неінфекційний цистит, інтерстиціальний цистит (синдром хворобливого сечового міхура) та гідронефроз (хвороба, яка характеризується підвищенням розмірів нирки, її щільності, пов'язане з ускладненням відтоку сечі з нирки). Будьте обережні з кетаміном, якщо ви чутливі до інфекцій сечовивідних шляхів або сечового міхура;
 • є випадки ендокринних уражень, такі як підвищення рівня кортизолу або пролактину, а також ураження печінки.
ЩО ТАКЕ «K-HOLE»​

«K-hole», «K-holing», кетамінова діра – це сильний своєрідний ефект від вживання кетаміну.

Фізично – відбувається таким чином: кетамін блокує глутамат, нейромедіатор у мозку. Своєю чергою, це блокує сигнали між свідомістю та іншими частинами мозку, що і призводить до дисоціативного відчуття окремості себе від іншого світу.

Зазвичай цей стан приходить при вживанні досить великої дози речовини, проте далеко не завжди. Буває, що людина ловить «K-hole» і від маленького дозування. Так стається через те, що кожен організм реагує на будь-яку психоактивну речовину індивідуально, та завжди залишається шанс, що на вас речовина подіє абсолютно не так, як ви того очікували. Про це слід не забувати.

Найчастіше «K-hole» описують як позатілесний досвід, відчуття відокремленості свідомості від тіла. Люди розповідають, як вони «піднімаються над своїми тілами» , «телепортуються в інші місця» , «розчиняються в навколишньому світі» , «єднаються з Всесвітом» тощо. Суб’єктивне сприйняття цього досвіду різне. Для одних людей такий тріп цікавий та пізнавальний, для інших – вкрай неприємний.

Серед неприємних психологічних ефектів можуть проявитися паніка та занепокоєння, тривожні галюцинації, параноя, дезорієнтація, відчуття безпорадності, неможливість говорити. З фізичних – це загальмованість, оніміння тіла, запаморочення, нудота, підвищений тиск, прискорений пульс.

Здебільшого саме через цей незвичайний ефект кетамін і популярний. При цьому бед тріп може бути дуже важким і травматичним.

МІКС ІЗ ІНШИМИ ПСИХОАКТИВНИМИ РЕЧОВИНАМИ

Нагадуємо, що змішування психоактивних речовин завжди небезпечніше, ніж вживання однієї речовини.

До того ж слід пам’ятати, що такими речовинами можуть бути не тільки наркотичні речовини, а й те, що наркотиками не вважається, наприклад ліки. Дуже часто при змішуванні з іншими хімічними речовинами ліки можуть давати різні ефекти, як у фізичному, так і в психологічному планах.

Дія кетаміну проявляється по-різному, іноді непередбачувано. Саме через непередбачуваність ця речовина становить значну небезпеку. Його не можна поєднувати з алкоголем та іншими депресантами.

Кетамін + алкоголь, GHB/GBL, опіоїди, трамадол, а також бензодіазепіни: речовини посилюють дію одна одної; дуже високий ризик того, що людина почне блювати та втратить свідомість. Існує серйозна небезпека задихнутися від блювотних мас, якщо не помістити потерпілого/потерпілу в правильну позу (поверніть його чи її на бік, під спину можна підкласти валик з одягу, подушку, щоб уникнути задушення). Утруднення дихання та дихальна недостатність.

Кетамін + амфетамін, кокаїн, МДМА: ймовірне підвищення артеріального тиску. При вживанні високих доз росте ризик фізичних травм.

Відомий мікс кетаміну та кокаїну під назвою Calvin Klein (також Cable, CK1). Ця суміш є сильнодіючою речовиною, яка може значно погіршувати функціонування мозку. Таке поєднання посилює відчуття ейфорії, але водночас часто веде до бед тріпу, страшних галюцинацій, а також уже згаданих підвищення артеріального тиску та прискорення серцевого ритму.

Кетамін + психоделіки: можливе посилення психоделічного досвіду та бед тріп.

ЯК ЗНИЗИТИ РИЗИКИ

1. Експериментувати з речовиною слід у відповідній обстановці. Дуже ймовірно, що після прийому почнеться запаморочення чи оніміння кінцівок. Тому треба перебувати в комфортній обстановці та з надійними людьми. Місце має бути таким, що у разі необхідності була змога сісти або лягти – через вплив речовини на координацію. Краще мати поруч тверезого друга чи досвідченого юзера.

2. У жодному разі НЕ МОЖНА ВЖИВАТИ КЕТАМІН ЗА КЕРМОМ або в іншій ситуації, що вимагає концентрації та уважності!

3. Не їжте протягом мінімум 1,5 години перед прийомом.
Один із досить поширених побічних ефектів кетаміну – нудота, іноді блювання. Це може бути небезпечним, оскільки людина часом втрачає здатність нормально рухатися. За 1,5-2 години до тріпу припиняй їсти.

4. Будьте обережні з дозуванням. Починайте з невеликої дози, особливо це актуально для новачків. Не піддавайтеся спокусі швидко додати. Будьте обережні з повторним дозуванням, оскільки ваше сприйняття ефектів може бути викривлене. Ніколи не бери наступну дозу більшу за попередню!

5. Людям із нирковою недостатністю, проблемами із сечовивідними шляхами, схильними до інфекцій сечового міхура, високим тиском, епілепсією, глаукомою варто відмовитися від кетаміну!

6. Якщо ви вживаєте кетамін інтраназально
– не забувайте дбати про свій ніс:

 • використовуйте тільки свою власну чисту трубочку (щоб уникнути вірусів, котрі передаються через кров, як наприклад, гепатит С – через мікроскопічні краплини крові);
 • не використовуйте банкноти – на них купа бактерій та іншого бруду;
 • регулярно зволожуйте слизову носа (підійде звичайний назальний спрей).
7. Уникайте ін’єкційного вживання будь-яких речовин – це найнебезпечніший спосіб! При ін'єкційному введенні використовуй нову стерильну голку та ніколи не діліться шприцом з іншими, навіть зі своїм партнером. Спільне використання голок збільшує ризик заразитися цілою низкою хвороб: гепатитом В, С та ВІЛ.

8. Будьте готові до можливих неприємностей. Вивчайте інформацію про дію речовини та можливі неприємні наслідки. Враховуйте всі фактори, які можуть вплинути на досвід: розмір дози, вплив інших речовин, загальний стан здоров'я, як фізичного, так і психологічного.

9. Переконайтеся, що у вас у руках не підробка. За допомогою спеціального тест-набору можна перевірити зразок психоактивної речовини. Як це зробити – дивіться тут.

ДОПОМОГА ПРИ ПЕРЕДОЗУВАННІ

Інформацію про те, як діяти при передозуванні різними психоактивними речовинами, можна знайти в Телеграм-боті @OverdoseHelpBot. Там розписано, як надавати першу допомогу людині в такій ситуації.

Симптоми передозування кетаміном (один або декілька з перелічених):

 • Дезорієнтація, сплутаність свідомості;
 • Сонливість;
 • Порушення серцевого ритму (уповільнені або прискорені серцебиття та пульс; щоб порахувати дихальні рухи, покладіть руку на грудну клітку; рахуйте за секундною стрілкою або таймером; середня норма пульсу в дорослої людини повинна бути близько 60-80 ударів за хвилину);
 • Підвищений тиск;
 • Нудота, блювота;
 • Страшні галюцинації;
 • Біль у грудях;
 • Спазми в горлі;
 • Зупинка дихання.
При передозуванні кетаміном можливий летальний випадок у результаті зупинки дихання.

Не бійтеся викликати швидку
– від цього може залежати життя людини. У разі, коли з якихось причин ви дуже боїтеся викликати невідкладну допомогу, телефонуйте батькам або близьким потерпілого.

Викликати безкоштовну швидку допомогу можна за телефонами 103 або 112.

За виклик швидкої допомоги при передозуванні немає кримінальної відповідальності
. Всупереч поширеному міфу, лікарі швидкої допомоги не зобов’язані повідомляти в поліцію про випадок вживання психоактивних речовин. Поліцію викликають тільки якщо бригада швидкої допомоги стала свідком кримінального злочину, пов’язаного з вживанням ПАР.

До приїзду швидкої:

 • Якщо потерпілий при свідомості – не давайте йому заснути, допомагайте залишатися при пам’яті: голосно звертайтеся по імені, говоріть, звільніть від тісного одягу, розстебніть комір, щоб легше дихалося.
 • Якщо потерпілий непритомний – покладіть його на підлогу або іншу тверду рівну поверхню НА БІК, стежте, щоб він не перекочувався на спину; під спину можна підкласти опору – подушку, скручений одяг.
 • Уважно стежте за диханням і пульсом, будьте готові надати першу допомогу, якщо вони зупиняться.
 • У випадку блювання не давайте потерпілому перевернутися на спину; ротову порожнину після блювоти бажано очистити (намотавши на пальці шматок тканини або бинта).
 • У випадку зупинки дихання відразу ж перевіряйте пульс на шиї. Починайте робити непрямий масаж серця і штучне дихання, переходьте до реанімаційних заходів.
Як зробити штучне дихання:

Серцево-легенева реанімація:

Після прибуття швидкої повідомте медикам, що вжив або міг спожити ваш друг. Це допоможе точніше поставити діагноз і надати спеціальну медичну допомогу.ДЖЕРЕЛА

https://knowdrugs.app/substances/ketamine

https://www.verywellmind.com/what-is-a-k-hole-21861

https://bit.ly/3wstqvJ

#пав #кетамин #кетамін
 

kladovka

Конфуций
Реєстрація
14.01.19
Повідомлення
2 327
Репутація
5 219
Бали
2 880
норм ФАК, еще и на ридний, норм..

Кельвин Кляйн прям заинтриговал Fap
 

kladovka

Конфуций
Реєстрація
14.01.19
Повідомлення
2 327
Репутація
5 219
Бали
2 880
долго читать. расскажи подробней про келаин кляин)
Відомий мікс кетаміну та кокаїну під назвою Calvin Klein (також Cable, CK1). Ця суміш є сильнодіючою речовиною, яка може значно погіршувати функціонування мозку. Таке поєднання посилює відчуття ейфорії, але водночас часто веде до бед тріпу, страшних галюцинацій, а також уже згаданих підвищення артеріального тиску та прискорення серцевого ритму.
 

ggell

Конфуций
Реєстрація
11.07.17
Повідомлення
1 648
Репутація
2 182
Бали
2 640
Кокс с кетом подобен китти-флипу (МДМА+кет).
А ещё были винтовые любители добавлять калипсол (типа мет+кет)
 

AlemNepom

Support YourDoctor
Команда форуму
VIP HELPER
Реєстрація
02.05.20
Повідомлення
4 106
Репутація
7 988
Бали
3 020
Депозит
1500 $
Полезная статья , 🙂
 

ggell

Конфуций
Реєстрація
11.07.17
Повідомлення
1 648
Репутація
2 182
Бали
2 640

kladovka

Конфуций
Реєстрація
14.01.19
Повідомлення
2 327
Репутація
5 219
Бали
2 880

Fuckedup

Мудрец
Реєстрація
14.02.19
Повідомлення
2 407
Репутація
2 752
Бали
2 080
а вот касательно тестов наркотиков было бы интересно почитать и ещё интереснее провести лаб тесты веществ продавцов с форума
 

Pepsi_Support

Помощник KFC24
Команда форуму
Seller Helper
Реєстрація
28.10.18
Повідомлення
1 146
Репутація
1 496
Бали
1 560
Депозит
0 $
31112_1_thumb.jpg

Кетамін та викликані ним ефекти
Поговоримо, чим кетамін відрізняється від інших психоактивних речовин.

Кетамін
– це дисоціативна речовина та галюциноген.

31215_567.jpg


Дисоціативними речовинами (дисоціативами) називають психоактивні речовини, які порушують нормальну роботу свідомості та сприйняття зовнішнього світу. Найпоширенішими ефектами від вживання дисоціативів є сенсорна дисоціація, галюцинації, манії (це може виражатися в різноманітних звукових і візуальних викривленнях, незвичайному сприйнятті речей навколо себе та власного тіла), а також знеболювання, втрата чутливості, амнезія.

Кетамін є синтетичним анестетиком неширокого застосування, розроблений у середині 1960-х років. Сфера його використання в легальній площині – переважно анестезія у ветеринарії, а також у медицині, зокрема у випадках великих кровотеч. Кетамін підвищує артеріальний тиск (на 20-30%), прискорює ритм серцевих скорочень, збільшує хвилинний об’єм серця.

Наразі активно ведуться дослідження, які вивчають можливості кетаміну як антидепресанта.

А ще його досить широко використовують як рекреаційну психоактивну речовину.

Розповсюджується кетамін у вигляді порошку та рідини.

ДОЗУВАННЯ ТА ЕФЕКТИ

ВАЖЛИВО! При вживанні психоактивної речовини завжди мають велике значення такі фактори, як індивідуальне сприйняття, маса тіла, метаболізм. Тож починайте з невеликої дози, особливо якщо ви не маєте попереднього досвіду.

При оральному вживанні

 • Невелика доза: 50-100 мг
 • Середня доза: 100-300 мг
 • Велика доза: 300-450 мг
При інтраназальному вживанні:

 • Невелика доза: 10-30 мг
 • Середня доза: 30-75 мг
 • Велика доза: 75-150 мг
31107_4.jpg
Як правило, дія кетаміну починається протягом:

 • при оральному прийомі – приблизно за 20 хвилин;
 • при інтраназальному – від 5 до 10 хвилин;
 • при ін’єкційному введенні – від 30 секунд до 1 хвилини.
Тріп триває 45-90 хвилин, залежно від дози та способу вживання.

Пост-ефекти кетаміну можуть тривати до 3 годин після закінчення основної дії.

31107_3.jpg


Якщо описувати в загальному, то при низьких дозах виникає сп’яніння та розслабленості – нагадує відчуття після малих доз алкоголю.

При вживанні великої дози можна досягнути ефекту «K-hole» – стан, для якого притаманні галюцинації та дуже специфічні фізичні відчуття («позатілесний досвід»). При цьому можливі втрата здатності відчувати смак і запах, зниження чутливості до болю, оніміння тіла. Дуже високі дози (передозування) можуть викликати раптову втрату свідомості (переважно при відкритих очах; очі при цьому пересихають), судомні напади та кому.

Короткочасні побічні ефекти (часто виникають під час, коли речовина починає діяти, але ще не розгорнулася на повну дію):

 • підвищення або зниження артеріального тиску та пульсу;
 • нудота і блювання (особливо при русі);
 • втрата контролю над координацією фізичних рухів і рухів м’язів (атаксія);
 • тривожність, руховий неспокій;
 • слабкість;
 • порушення зору, запаморочення;
 • посилене слиновиділення.
Віддалені побічні ефекти:

 • проблеми з пам’яттю;
 • розвиток толерантності;
 • психологічна залежність ;
 • параноя та егоцентризм;
 • проблеми зі сном – кошмари, делірій;
 • часте вживання може спричинити уронефрологічні ураження, такі як гематурія (виділення крові із сечею), гостра ниркова недостатність, неінфекційний цистит, інтерстиціальний цистит (синдром хворобливого сечового міхура) та гідронефроз (хвороба, яка характеризується підвищенням розмірів нирки, її щільності, пов'язане з ускладненням відтоку сечі з нирки). Будьте обережні з кетаміном, якщо ви чутливі до інфекцій сечовивідних шляхів або сечового міхура;
 • є випадки ендокринних уражень, такі як підвищення рівня кортизолу або пролактину, а також ураження печінки.
ЩО ТАКЕ «K-HOLE»​

«K-hole», «K-holing», кетамінова діра – це сильний своєрідний ефект від вживання кетаміну.

Фізично – відбувається таким чином: кетамін блокує глутамат, нейромедіатор у мозку. Своєю чергою, це блокує сигнали між свідомістю та іншими частинами мозку, що і призводить до дисоціативного відчуття окремості себе від іншого світу.

Зазвичай цей стан приходить при вживанні досить великої дози речовини, проте далеко не завжди. Буває, що людина ловить «K-hole» і від маленького дозування. Так стається через те, що кожен організм реагує на будь-яку психоактивну речовину індивідуально, та завжди залишається шанс, що на вас речовина подіє абсолютно не так, як ви того очікували. Про це слід не забувати.

Найчастіше «K-hole» описують як позатілесний досвід, відчуття відокремленості свідомості від тіла. Люди розповідають, як вони «піднімаються над своїми тілами» , «телепортуються в інші місця» , «розчиняються в навколишньому світі» , «єднаються з Всесвітом» тощо. Суб’єктивне сприйняття цього досвіду різне. Для одних людей такий тріп цікавий та пізнавальний, для інших – вкрай неприємний.

Серед неприємних психологічних ефектів можуть проявитися паніка та занепокоєння, тривожні галюцинації, параноя, дезорієнтація, відчуття безпорадності, неможливість говорити. З фізичних – це загальмованість, оніміння тіла, запаморочення, нудота, підвищений тиск, прискорений пульс.

Здебільшого саме через цей незвичайний ефект кетамін і популярний. При цьому бед тріп може бути дуже важким і травматичним.

МІКС ІЗ ІНШИМИ ПСИХОАКТИВНИМИ РЕЧОВИНАМИ

Нагадуємо, що змішування психоактивних речовин завжди небезпечніше, ніж вживання однієї речовини.

До того ж слід пам’ятати, що такими речовинами можуть бути не тільки наркотичні речовини, а й те, що наркотиками не вважається, наприклад ліки. Дуже часто при змішуванні з іншими хімічними речовинами ліки можуть давати різні ефекти, як у фізичному, так і в психологічному планах.

Дія кетаміну проявляється по-різному, іноді непередбачувано. Саме через непередбачуваність ця речовина становить значну небезпеку. Його не можна поєднувати з алкоголем та іншими депресантами.

Кетамін + алкоголь, GHB/GBL, опіоїди, трамадол, а також бензодіазепіни: речовини посилюють дію одна одної; дуже високий ризик того, що людина почне блювати та втратить свідомість. Існує серйозна небезпека задихнутися від блювотних мас, якщо не помістити потерпілого/потерпілу в правильну позу (поверніть його чи її на бік, під спину можна підкласти валик з одягу, подушку, щоб уникнути задушення). Утруднення дихання та дихальна недостатність.

Кетамін + амфетамін, кокаїн, МДМА: ймовірне підвищення артеріального тиску. При вживанні високих доз росте ризик фізичних травм.

Відомий мікс кетаміну та кокаїну під назвою Calvin Klein (також Cable, CK1). Ця суміш є сильнодіючою речовиною, яка може значно погіршувати функціонування мозку. Таке поєднання посилює відчуття ейфорії, але водночас часто веде до бед тріпу, страшних галюцинацій, а також уже згаданих підвищення артеріального тиску та прискорення серцевого ритму.

Кетамін + психоделіки: можливе посилення психоделічного досвіду та бед тріп.

ЯК ЗНИЗИТИ РИЗИКИ

1. Експериментувати з речовиною слід у відповідній обстановці. Дуже ймовірно, що після прийому почнеться запаморочення чи оніміння кінцівок. Тому треба перебувати в комфортній обстановці та з надійними людьми. Місце має бути таким, що у разі необхідності була змога сісти або лягти – через вплив речовини на координацію. Краще мати поруч тверезого друга чи досвідченого юзера.

2. У жодному разі НЕ МОЖНА ВЖИВАТИ КЕТАМІН ЗА КЕРМОМ або в іншій ситуації, що вимагає концентрації та уважності!

3. Не їжте протягом мінімум 1,5 години перед прийомом.
Один із досить поширених побічних ефектів кетаміну – нудота, іноді блювання. Це може бути небезпечним, оскільки людина часом втрачає здатність нормально рухатися. За 1,5-2 години до тріпу припиняй їсти.

4. Будьте обережні з дозуванням. Починайте з невеликої дози, особливо це актуально для новачків. Не піддавайтеся спокусі швидко додати. Будьте обережні з повторним дозуванням, оскільки ваше сприйняття ефектів може бути викривлене. Ніколи не бери наступну дозу більшу за попередню!

5. Людям із нирковою недостатністю, проблемами із сечовивідними шляхами, схильними до інфекцій сечового міхура, високим тиском, епілепсією, глаукомою варто відмовитися від кетаміну!

6. Якщо ви вживаєте кетамін інтраназально
– не забувайте дбати про свій ніс:

 • використовуйте тільки свою власну чисту трубочку (щоб уникнути вірусів, котрі передаються через кров, як наприклад, гепатит С – через мікроскопічні краплини крові);
 • не використовуйте банкноти – на них купа бактерій та іншого бруду;
 • регулярно зволожуйте слизову носа (підійде звичайний назальний спрей).
7. Уникайте ін’єкційного вживання будь-яких речовин – це найнебезпечніший спосіб! При ін'єкційному введенні використовуй нову стерильну голку та ніколи не діліться шприцом з іншими, навіть зі своїм партнером. Спільне використання голок збільшує ризик заразитися цілою низкою хвороб: гепатитом В, С та ВІЛ.

8. Будьте готові до можливих неприємностей. Вивчайте інформацію про дію речовини та можливі неприємні наслідки. Враховуйте всі фактори, які можуть вплинути на досвід: розмір дози, вплив інших речовин, загальний стан здоров'я, як фізичного, так і психологічного.

9. Переконайтеся, що у вас у руках не підробка. За допомогою спеціального тест-набору можна перевірити зразок психоактивної речовини. Як це зробити – дивіться тут.

ДОПОМОГА ПРИ ПЕРЕДОЗУВАННІ

Інформацію про те, як діяти при передозуванні різними психоактивними речовинами, можна знайти в Телеграм-боті @OverdoseHelpBot. Там розписано, як надавати першу допомогу людині в такій ситуації.

Симптоми передозування кетаміном (один або декілька з перелічених):

 • Дезорієнтація, сплутаність свідомості;
 • Сонливість;
 • Порушення серцевого ритму (уповільнені або прискорені серцебиття та пульс; щоб порахувати дихальні рухи, покладіть руку на грудну клітку; рахуйте за секундною стрілкою або таймером; середня норма пульсу в дорослої людини повинна бути близько 60-80 ударів за хвилину);
 • Підвищений тиск;
 • Нудота, блювота;
 • Страшні галюцинації;
 • Біль у грудях;
 • Спазми в горлі;
 • Зупинка дихання.
При передозуванні кетаміном можливий летальний випадок у результаті зупинки дихання.

Не бійтеся викликати швидку
– від цього може залежати життя людини. У разі, коли з якихось причин ви дуже боїтеся викликати невідкладну допомогу, телефонуйте батькам або близьким потерпілого.

Викликати безкоштовну швидку допомогу можна за телефонами 103 або 112.

За виклик швидкої допомоги при передозуванні немає кримінальної відповідальності
. Всупереч поширеному міфу, лікарі швидкої допомоги не зобов’язані повідомляти в поліцію про випадок вживання психоактивних речовин. Поліцію викликають тільки якщо бригада швидкої допомоги стала свідком кримінального злочину, пов’язаного з вживанням ПАР.

До приїзду швидкої:

 • Якщо потерпілий при свідомості – не давайте йому заснути, допомагайте залишатися при пам’яті: голосно звертайтеся по імені, говоріть, звільніть від тісного одягу, розстебніть комір, щоб легше дихалося.
 • Якщо потерпілий непритомний – покладіть його на підлогу або іншу тверду рівну поверхню НА БІК, стежте, щоб він не перекочувався на спину; під спину можна підкласти опору – подушку, скручений одяг.
 • Уважно стежте за диханням і пульсом, будьте готові надати першу допомогу, якщо вони зупиняться.
 • У випадку блювання не давайте потерпілому перевернутися на спину; ротову порожнину після блювоти бажано очистити (намотавши на пальці шматок тканини або бинта).
 • У випадку зупинки дихання відразу ж перевіряйте пульс на шиї. Починайте робити непрямий масаж серця і штучне дихання, переходьте до реанімаційних заходів.
Як зробити штучне дихання:

Серцево-легенева реанімація:

Після прибуття швидкої повідомте медикам, що вжив або міг спожити ваш друг. Це допоможе точніше поставити діагноз і надати спеціальну медичну допомогу.ДЖЕРЕЛА

https://knowdrugs.app/substances/ketamine

https://www.verywellmind.com/what-is-a-k-hole-21861

https://bit.ly/3wstqvJ

#пав #кетамин #кетамін
Молодець! Дякую. Додам до опису нашого кетаміну в ассотрименті, якщо не проти/
UPD
Ахти ж. Треба вказувати джерело
 

Rejoice

Мудрец
Реєстрація
30.01.19
Повідомлення
1 329
Репутація
2 662
Бали
1 810
Та в\м его ставить надо, какое орально.
Уникайте ін’єкційного вживання будь-яких речовин – це найнебезпечніший спосіб!
Кетамин наверное самое безопасное вещество которое можно уколоть. Бля, буду. Лучше уже кетамином колоться, чем курить соля и нюхать фен.
 

Kotvsapogah

Сектант
Реєстрація
24.01.19
Повідомлення
144
Репутація
174
Бали
444
Кетамин,когда то,я тебя попробую и после этой инструкции,буду знать как его применить когда это вещество попадет мне в руки😀
 

Igorigor1987

У меня не покупать!
Реєстрація
25.04.21
Повідомлення
1
Репутація
0
Бали
96
Кокс с кетом подобен китти-флипу (МДМА+кет).
А ещё были винтовые любители добавлять калипсол (типа мет+кет)
Да, Бро! Читаю это спустя 2 года, как ты написал))) и вспоминаю, как в далёких 2000-х именно так и развлекались))хороший винт + кет, а чаще всего калипсовет, достать проще было,да и поярче он) мммммимм. Ностальгия
 
Зверху Знизу