ІЛОН МАСК | ПРАЙСИ | ОСНОВНА ТЕМА

Ви де?

• Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1 463

течение

Сэнсэй
Повідомлення
5 775
Вподобайки
5 205
Бали
3 410
Репутація
147
Заказывал 10г амнезии, при переводе денег биржа наебнулась и платёж задержался + сумма получилась меньше, оператор вошел в положение и сделал скидку, шш пришли в хорошем стелсе, по весам всё хорошо. 10/10
ого, ну хорошо,что оператор вас понял и вошёл в ваше положение,сейчас мало кто этому придерживается.

punk_ass

У меня не покупать!
Повідомлення
1
Вподобайки
1
Бали
18
Репутація
0
- Якісний продукт
- Професійний опертор
- Дуже сильний стелс
- Відправляють швидко
Рекомендую

Weedsman

Сектант
Повідомлення
179
Вподобайки
228
Бали
294
Репутація
0
Амнезия просто сказка !)) Заминируйте голосуху пожалуйста))

течение

Сэнсэй
Повідомлення
5 775
Вподобайки
5 205
Бали
3 410
Репутація
147

GSPDbt

Посвященный
Повідомлення
381
Вподобайки
577
Бали
1 225
Репутація
680
Трип-репорт парт 2 критикал кушшшш
Так как его удалили добавлю прост как отзыв сюда он маленький Всем привет, второй опыт с магазом трип-репорт на 0.5 шишки критикал куш, клад удобный и быстрый вышел, снял пришел на работу, покурил, и так релакснуло, что не заметил как уже 5 утра, а курил в 23:00 дето. Особо ничего не делал так как сил не было вообще, у меня в подписи есть репорт последний внизу, на соль, из него всё будет ясно, в общем явная уверенность, сила чувствуется индика, особо не спал но и не сказать что я был в бодрости. Пришел домой, ну и скурил остаток, вышло в сумме 3 банки одну вечером и вот две шишка с жёстким дымом и сильно впёрло настолько что лег спать мобила села во сне и я встал аж в 21:45 пропустив работу. Перед сном слушал музон и уснул забыв кинуть на провод. Выхожу, а метро до 21 я в ахуе. И уже в 3 часа опять спал, крч реально критический куш это был который очень сильно обыграл ситуацию, спасибо продавцу вот его ветка ilon mask
Ноли Скам, крч сорт лютый мощный, я впервые тип ночью покурил до этого думал мб дать вторую с солью, но сижу и выкупаю шо нифига, хз мб зассал, а днём вообще идиллия но чувство что Трип время проёбую и всё...

Останнє редагування:

thellevisaur

Адепт
Повідомлення
34
Вподобайки
86
Бали
654
Репутація
10
брав 2 сорти шишок. в шишках я, на мою думку, розуміюсь (я шишкойоб). що крітікал, що мазар 9 з 10. під час куріння навіть сказав би 10 з 10))) бадилля нема, насіння теж. може з 10 насінин на 50 г стафу. був прикол з доставкою незначний, але то нп трохи накидала хуйні на мою психику. все пройшло чудово. брав тут вперше (чомусь кожен раз в кожного продавця останнім часом другий раз не виходить взяти, то нема в наявності, то перестав продавати, то довго не відправляють). сподіваюсь це позаду і чекаю з нетерпінням нових сортів шишок від Ілона) шишки ідеально висушені, мають гарну структуру та запах. стелс чудовий, вакуум є. хоча стелс такий, що і без вакууму було б норм. на фото дві рандомні (чесно і спеціально не вибирав і взяв в сліпу) шишечки. тих, що більше - то крітікал. там якось 50\50 великі і поменше. у мазара всі бльш-менш однакові. я більше прихильник сорту крітікал, але мазар мене надзвичайно здивував. шкода, що не було грибочків. якщо грибочки відповідають по якості шишечкам, має бути просто чудово (я гробойоб також ще).

Вкладення

• 1.jpg
    1.jpg
    57.9 КБ · Перегляди: 65
  • 3.jpg
    3.jpg
    77.1 КБ · Перегляди: 66
  • 2.jpg
    2.jpg
    106.1 КБ · Перегляди: 66
  • 4.jpg
    4.jpg
    81.9 КБ · Перегляди: 67

GSPDbt

Посвященный
Повідомлення
381
Вподобайки
577
Бали
1 225
Репутація
680
брав 2 сорти шишок. в шишках я, на мою думку, розуміюсь (я шишкойоб). що крітікал, що мазар 9 з 10. під час куріння навіть сказав би 10 з 10))) бадилля нема, насіння теж. може з 10 насінин на 50 г стафу. був прикол з доставкою незначний, але то нп трохи накидала хуйні на мою психику. все пройшло чудово. брав тут вперше (чомусь кожен раз в кожного продавця останнім часом другий раз не виходить взяти, то нема в наявності, то перестав продавати, то довго не відправляють). сподіваюсь це позаду і чекаю з нетерпінням нових сортів шишок від Ілона) шишки ідеально висушені, мають гарну структуру та запах. стелс чудовий, вакуум є. хоча стелс такий, що і без вакууму було б норм. на фото дві рандомні (чесно і спеціально не вибирав і взяв в сліпу) шишечки. тих, що більше - то крітікал. там якось 50\50 великі і поменше. у мазара всі бльш-менш однакові. я більше прихильник сорту крітікал, але мазар мене надзвичайно здивував. шкода, що не було грибочків. якщо грибочки відповідають по якості шишечкам, має бути просто чудово (я гробойоб також ще).
Ну вроде и после покура критикал на десять,
до(покура)в(покурі)бо(потому ЧТО)йоб(ебал)

GSPDbt

Посвященный
Повідомлення
381
Вподобайки
577
Бали
1 225
Репутація
680

popravilo

Сектант
Повідомлення
62
Вподобайки
32
Бали
394
Репутація
15
Шоп працює? Опер був тиждень тому онлайн...

ElonMusk

Команда форуму
VIP SELLER
Повідомлення
183
Вподобайки
395
Бали
308
Репутація
0
Депозит
1600 $

masterkey

У меня не покупать!
Повідомлення
9
Вподобайки
17
Бали
1 364
Репутація
0
Купив Critical Kush. Стелс як завжди на висоті, але фото не буде – секрет 😉 Дістав зі стелсу вакуумний пакет із товаром. Все на фото, кількість та якість – дуже норм.
!IMG_20220831_181939.jpg

!IMG_20220831_182051.jpg

Я всі шиші досушую на невеликій температурі виходить взагалі супер, ці також.

Толер низький. Зараз курю дуже невелику кількість, прийшов до цього після багаторічного лютого накуру. Результат: не зростає витрата і немає прикуру, але головне стримувати себе)) Шишек досить трішки. Шиші вогонь - це сильна і люта індика.
Розслаблює дуже сильно.
Після важкого робочого дня саме те, що потрібне.
Апетит валить просто звірячий - їжа дуже смачна.
Покуривши перед сном, зранку відчуваєш добряком. Товар і селер супер - рекомендую!

Вкладення

• !IMG_20220831_182257.jpg
    !IMG_20220831_182257.jpg
    79.2 КБ · Перегляди: 28

yleed

У меня не покупать!
Повідомлення
1
Вподобайки
2
Бали
698
Репутація
0
Купував critical kush та mazar. Стелс на рівні, питань ніяких немаю. Шишки вогонь! Шо то шо то сильна індика, то ж рекомендується щось не напряжне робити коли покуриш! Рекомендую селлера однозначно!

Kefir4ik

Адепт
Повідомлення
69
Вподобайки
56
Бали
654
Репутація
15
Купував critical kush та mazar. Стелс на рівні, питань ніяких немаю. Шишки вогонь! Шо то шо то сильна індика, то ж рекомендується щось не напряжне робити коли покуриш! Рекомендую селлера однозначно!
Критикал куш топовый у илона
Сколько раз покупал всегда доволен

emporer

Гуру
Повідомлення
5 222
Вподобайки
13 109
Бали
3 780
Репутація
4 110
Гриби є в наявності у Львові?

thellevisaur

Адепт
Повідомлення
34
Вподобайки
86
Бали
654
Репутація
10
нещодавно взяв два сорти шишок у Ілона. Неперевершена сатіва VHQ Satori та VHQ Beyond the Brain. Оператор як завжди на висоті, стелс на п'ятірку, вага збігається з космічною точністю (я давно граюся з точною вагою, тому маю сказати, що було на 0,05г більше).
Важливо зупинитися на самих шишечках. Висушені саме так як потрібно, дехто сказав би, що можливо варто досушити, але, на мою думку, це тільки зіпсує шишку. Обидва сорти мають неперевершиний сильний аромат з легкими нотками цедри та квітів. Спершу я спробував Саторі (давно хотів скуштувати цей сорт). Одна козацька (хоча радше отаманська) банка посадила мене на диван.Зазвичай для такого потрібно 2-2,5 таких баночки. Дивовижно, що ні дертя горла ні кашлю не було. Буквально через хвилинку сатіва дала про себе знати. Чудово зашло грання на музичних інструментах та гра в плойку, захотілося піти на прогулянку. Хай сильний, людям з невисокою толерантістю варто брати пів баночки для початку. Через хвилин 40 активності вдома, взяв ще одну потужну банку і пішов гуляти. точніше почав збирартися гуляти, так як накрило настільки, що я вдягався і збирав все необхідне до кишень хвилин зі 20. Ходити парком і дивитися на качок було весело і не втомлювало зовсім. В процесі гуляння було скурено ще один чистий косяк Саторі, погода так і казала, що потрібно курити шишечки і любуватись нею. Ввечері, вже замовивши достувку їжі (яка звісно зашла на всі 100), підкурився ще баночкою на ніч. загалом ця проба Саторі тривала (з усіма підкурками до напаяного сну) годин з 5. Яскраво виражений смак і домінуюча сатива чудово поєднуться, що робить цей сорт однозначно вартим уваги. На шишечках є трохи бадилля, тому гріндером перекрутити нелегко. Однак, на мою думку, вся справа у вакууматорі. На фотках це має бути видно. Шишки сильно зажаті вакуумом, але саме бадилля не компресується. Оцінка шишки - 9,7/10 (0,3 змінусував за занадто сильну компресію шишечки, на смак, хай, запах і інші речі то не впливає, але впливає на зовнішній вигляд).
Наступно для ми з дівчиною мали зустрітися в центрі. Перед виходом з дому я взяв потужну отаманську банку сорту VHQ Beyond the Brain. Аромат шишки дещо відрізняється від Саторі. Відчувається легкий післясмак весняних квітів в поєднанні з чимось терпким і освіжаючим. Банка зашла легко, але можливо то все діло досвіду. Ефект від Beyond the Brain не менший від Саторі, але дещо інший. Замість великого бажання щось робити і активно проводити час, все стало надзвичайно цікавим і захопливим. Поїздка на метро перетворилася на велику пригоду. Під час прогулянки підкурились ще косячками. Загальний тріп з підкурками косячками - близко 4 годин, наприкінці вже відчувалась втома і бажання взяти баночку безпосередньо біля дивану перед екраном). Що і було зроблено) Оцінка шишки - 9,6/10 (-0,4 за копмпресію і просто тому що я певен, що на моєму шляху будуть ще кращі шишки і їх теж треба буде якось оцінити).
Beyond the Brain заслуговує не меншої уваги ніж Саторі. Як на мене, обидва сорти мають тільки один невеликий мінус - занадто скомпресовані. Два сорти для різних цілей - якщо хочете щось інтелектульне робити або робити щось більш-менш активне (грати музику, писати картину, грати з м'ячем) - Саторі ідельно допоможе. Якщо ж на меті споглядання фільму, похід на стендап (на таких тіпів як Свят Загайкевич наприклад), гра в приставку чи настолки - Beyond the Brain буде чудовим вибором.
П.С. на фотках саторі підписана, бейонд зе брейн - ніт. карти для масштабу і антуражу. дякую за увагу!)

Вкладення

• 11.jpg
    11.jpg
    148.3 КБ · Перегляди: 14
  • 12.jpg
    12.jpg
    166.5 КБ · Перегляди: 17
  • 22.jpg
    22.jpg
    136.3 КБ · Перегляди: 15
  • 21.jpg
    21.jpg
    150.5 КБ · Перегляди: 15
Останнє редагування:

Сакура цвет

У меня не покупать!
Повідомлення
1
Вподобайки
0
Бали
1
Репутація
0
Доброго времени суток, запишусь на критикал куш отправкой в Ивано-Франковск
С меня причитается, гарантирую от себя написать репортаж в кратчайшие сроки.

Зверху Знизу