• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Гашиш від #ADV/ My HaSh Pipe [r]

R3dF0x

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
246
Репутація
696
Вподобайки
504
Бали
319
e662d3cbb0b3cc474318b9f42aeec79e.png
*репост від 23.01.2023*

Вітаю вас любі сектанти, сектантки та всі інші причетні та дотичні.
Сьогодні ми поговоримо про гашиш від нового продавця на ресурсі, Adventure.tm

І пригоди присутні не тільки в назві крамниці, пригоди мене супроводжували буквально в процесі отримання, але про все по порядку.
Всідайтесь чи влягайтесь зручніше, не забудьте про гарячий запашний чай.

На зв’язку як і завше отой Рудий Лис і зараз ми починаємо

fef97ee8ec3543d7cb133454cc0ce774.png

Тестер
R3dF0x​
Селлер
Гілка продавця
Характеристики
Лис/178см/73 кг.​
Речовина
Гашиш​
Вага проби
заявлено 0.5 г​
Толерантність
середня​
Інші речовини
мефедрон за 8 дні до тестування​
Дозування
±0.1​
Спосіб вживання
Сигарета+ пляшка, глинян​
42621e04206e24e4f757a500a50673c8.png

Стелс якісний та продуманий, доводять це не тільки слова продавця чи інших тестерів, але й пригода що сталася зі мною в день отримання, про неї я вам і повідаю зараз.

Через годину після отримання повідомлення про пробуття посилки я відправився на відділення для її отримання і ...
Посилку загубили, більше п’ятнадцяти хвилин я простояв в очікуванні, хуйові думки вже з перших хвилин лізли в голову, але спілкування між касиром та комірником на підвищених тонах які включали фрази « рагуль де ти посилку запхав, її немає на місці» « посилка годину як приїхала як ви могли її проїбати» та напружений перегляд відео з камер спостереження, переконали мене не в мусорській причині виникнення затримки.
Виявилось що мою посилку віддали за кільканадцять хвилин до мого приходу іншій людині, через помилку іншого касира.
Сумно пішов я до дому, розуміючи що навряд відправку я отримаю, а якщо і отримаю то швидше за все без цікавого для мене вмісту, адже якість стелсу мені була не відома.
Варто мені було зайти до дому, як мені передзвонили і сказали що посилку вже повернули на відділення. Повернувся я на відділення за лічені хвилини до закриття, де і благополучно отримав її на руки. Оператор відділення порадила оглянути вміст, адже поштове пакувавання було пошкоджено та замінене на інше.
Як би там не було, але не дивлячись на огляд посилки сторонньою особою все було на містці.
Стелс не масивний та доволі простий, однак гарно мімікрує під споживче відправлення, та вимагає прискіпливого огляду для виявлення бажаного.
Продавець користується вакуумним пакуванням.

9/10

21cd81d849b46ad7c5e3f52d26840160.png

Речовина представлена зіплоком з субстанцією світло коричневого забарвлення, при яскравому освітленні забарвлення значно темніше. Помітна значна кількість вкраплень трихом
Гашиш м’ягкий, швидко нагрівається від тепла рук та стає пластичним, класичний пластилін.
Дещо липкий, не рекомендую носити в кишені близько до тіла ( я витягнув його зі стелсу щойно вдалося усамітнитись в безлюдному місці неподалік від пошти І ніс до дому в кишені).

Запах приємний, однак не хвойний ледь віддає кавою на мій погляд.

При тлінні виділяє аромат, що моя дівчина охарактеризувала, як ладан, не берусь судити про схожість, та її думці я довіряю.

95e74ba517fe599822686688ebb93441.jpg
b07697ebba2494ea80c31f6a99512c61.jpg
d799426506b8d1696eea37167ef62387.jpg
fc412cddd79b118d8f2d7b3024a8fa23.jpg

b58f910cae043c636a9dd3181981cb42.png

Тестування почалося в середу одразу опісля описаної вище ситуації.
Близько 150мг, було поділено навпіл та сформовано в дві апетитні тоненькі ковбаски, які легко приліпились на цигарку.
Пів літри коли, дирочка збоку і магія починає вирувати в межах пластикової пляшки малюючи димні візерунки
Кілька хвилин в очікуванні кондиції димної суміші пройшли в діалозі з товаришем який ще був в ахуї від моїх пригод.
Та пробив час х, хвилина у і секунд... Так бля це здається вже було.


А до біса, вдих і затримка повітря в легенях, секунд 15 і видих з легким, віддаленим присмаком спецій.
Допоки я докурював цигарку, товариш проводив аналогічний ритуал, а кімната наповнювалася пахощами ладану, як церква в яку варто сходити.
Ефект почався швидко, через хвилину після вживання тіло наповнювалося легкістю, настільки що аж думки в голові рухались ніби не хотячи.

Після вживання розмова не в'язалась, ми обоє намагалися вхопитись, осідлати хвилю яка на нас сунулась.
На свій пік оця хвиля вийшла протягом 15 хвилин після вживання, коли на екрані транслювались смішні, та місцями дурнуваті анімаційні пародії по Зоряних війнах

В загальному високий період дії гашишу тривав близько 3х годин, протягом яких ми зіграли одну довгу та насичену тупняками з обох сторін, партію в настільну гру.
В подальшому цей пластилін курився мною за допомогою глиняної трубки, без ніяких домішок.
Дим достатньо м’який, речовина рівномірно тліє залишаючи по собі ледь сіруватий попіл.
З висоти свого ( насправді не дуже великого) досвіду з гашишем, можу резюмувати сказане вище простою тезою – це натуральний гашиш з нахилом в індіку, досить хорошої якості.
Не можу сказати що це вишка, однак виходячи з ситуації на ринку в військовий час це хороший варіант, який може додати вашому вечору ноток лінивого споглядання у супроводі з стійким запахом ладану в квартирі.
Не пропускайте цю мессу.


d380e74e86ddbdd3e39b3d089e97be64.png

Селлер 10/10
Швидка відправка, приємне спілкування​
Стелс 9/10
Продуманий та дідько перевірений в стресових умовах. Є місце для покращення, проте цілком безпечний​
Речовина
Органолептика
9/10
Суб’єктивна сила ефектів
8/10
Хороший, мягкий та натуральний гашиш
Більше мені додати нічого​
Вага 10/10
Відповідає заявленому​

108c627e025ccddf786c510d87339799.png

Ага черговий репост, сподіваюсь вони вам не набридли.
Та на свій захист скажу, що стараюсь не кидати їх частіше ніж раз в день, а то і рідше.
Поза як, старе оформлення пішло разом з форумом, я тут шось наклепав на швидку руку, а як воно маю надію скажете ви.
Тут був Рудий Лис, скоро почуємось
 
Останнє редагування:
Гуд Трип бро
 
Побачив би десь вир шив би шо Миша
 
Миша насрала
 
Назад
Зверху