Етеншн пліз

maxxanax

Посвященный
Лайки
2.414
Баллы
1.600
Вітаю шановні!
спробую коротко, наскільки це можливо (в моєму розумінні)
по перше :
White_Doctor своїми статтями ви мене пугаєте до чортіків😓 тепер я наче живу в країні під назвою "Priyom"

Пару слів щодо безпеки :
Інсайд (трушний)
завтра/післязавтра посилення в рядах поліцаєв, оскільки дуже ймовірно , що Київ увійде до червоної зони.
Всім любителям природничих куточків (озер, скверів, місць де тусуються лигани і малолітні піздюки) я раджу утриматися від відвідування таких. З тих же достовірних джерел маю інфо. Схема роботи мужчин з "аксесуарами на плечах" має наступний вигляд (і що доволі ймовірно буде активно використовуватися аж до зими) , отже : 2 лягавих по "гражданці", 2 лягавих по формі чекають сигналу десь поблизу. Ті хто по гражданці імутують звичайних волоцюг шо чіляться на "точкє" , або мають вигляд мужчин за 30,котрі вихваляються успіхами свого життя (ну визнаєте. пляшечка півасіка, зп 10-12к, секс раз у 2 місяці, і професійний погляд на зовнішній вигляд оточуючих)
Смішки смішками, а по факту гандолєри прийняли знайому мені людину і ця х схема доволі робоча!.
Тому будьте обачні коли бачите здавалося б звичайних тіпів які облизують 0,5 Чернігівського (б/а☝🏻)

ну а тепер перейду до того, чому я власне і створив цю тему :
Я завжди підтримую заходи аля "Допоможи ближньому" , але нажаль не завжди маю на це час. Тому коротко:
в моєму районі є притулок для сиріт "Малятко".
я особисто дуже бережно ношу свої речі , та маю деякий інший стаф, який викидати на смітник я вважаю бездумно і дибілізмом.
Завтра я планую відвідати притулок та віддати туди деякі речі.
Всім кому цікаво, та ті хто хоче долучитись, прошу писати в приватні повідомлення.

Наголошую :
Люди тільки не треба бути отими мудаками, хто приносить дрантя, яке навіть бухающий бомж не одягне. Я не вперше роблю подібні штуки, і скажу вам які в нас кончані люди. Шо хоч несуть, але це у фіналі виглядає наче я безкоштовне сміттєзвалище.
тому я уточнюю!☝🏻 хто має бажання долучитися, хто має старі речі, які не буде носити, але вони НОРМАЛЬНОГО вигляду, та цілі,будь ласка долучайтесь до допомоги.
всім дякую за увагу.

P.S
на всі повідомлення відповім вже завтра.
добраніч😴

Le Chiffre

Помощник Silk R0AD
Команда Секты
Seller Helper
Лайки
7.591
Баллы
3.110
Депозит
400 $

Le Chiffre

Помощник Silk R0AD
Команда Секты
Seller Helper
Лайки
7.591
Баллы
3.110
Депозит
400 $

Blind Witness

Адепт
Лайки
2.208
Баллы
1.190
у тебя слишком особый случай. почта тоже попайка,как жить то?
Ну если тебя не сольет отправшик селлера, то можно быть спокойной. Я же говорил, все эти паранойи насчет шмона посылок самой почтой выдумки и не больше

Lolaboom

Адепт
Лайки
1.359
Баллы
1.180
Вітаю шановні!
по перше :
White_Doctor своїми статтями ви мене пугаєте до чортіків😓 тепер я наче живу в країні під назвою "Priyom"

Пару слів щодо безпеки :
Інсайд (трушний)
завтра/післязавтра посилення в рядах поліцаєв, оскільки дуже ймовірно , що Київ увійде до червоної зони.
Всім любителям природничих куточків (озер, скверів, місць де тусуються лигани і малолітні піздюки) я раджу утриматися від відвідування таких. З тих же достовірних джерел маю інфо. Схема роботи мужчин з "аксесуарами на плечах" має наступний вигляд (і що доволі ймовірно буде активно використовуватися аж до зими) , отже : 2 лягавих по "гражданці", 2 лягавих по формі чекають сигналу десь поблизу. Ті хто по гражданці імутують звичайних волоцюг шо чіляться на "точкє" , або мають вигляд мужчин за 30,котрі вихваляються успіхами свого життя (ну визнаєте. пляшечка півасіка, зп 10-12к, секс раз у 2 місяці, і професійний погляд на зовнішній вигляд оточуючих)
Смішки смішками, а по факту гандолєри прийняли знайому мені людину і ця х схема доволі робоча!.
Тому будьте обачні коли бачите здавалося б звичайних тіпів які облизують 0,5 Чернігівського (б/а☝🏻)

Я завжди підтримую заходи аля "Допоможи ближньому" , але нажаль не завжди маю на це час. Тому коротко:
я особисто дуже бережно ношу свої речі , та маю деякий інший стаф, який викидати на смітник я вважаю бездумно і дибілізмом.
Всім кому цікаво, та ті хто хоче долучитись, прошу писати в приватні повідомлення.

Наголошую :
Люди тільки не треба бути отими мудаками, хто приносить дрантя, яке навіть бухающий бомж не одягне. Я не вперше роблю подібні штуки, і скажу вам які в нас кончані люди. Шо хоч несуть, але це у фіналі виглядає наче я безкоштовне сміттєзвалище.
тому я уточнюю!☝🏻 хто має бажання долучитися, хто має старі речі, які не буде носити, але вони НОРМАЛЬНОГО вигляду, та цілі,будь ласка долучайтесь до допомоги.
всім дякую за увагу.

P.S
добраніч😴
Ну вот молодец. Прямо слов нет что кроме себя на площадке с тематикой аля маля Вася где наш движ. Есть сознательные не эгоистичные ребята. С детскими домами я не сталкивалась. Но из за этих подкормлю разок котиков у меня возле парадного две здоровые бутки для котиков утеплённые с всякими перегородками что бы собаки их не достали два кошачьих домика) и три кота в квартире, а четвертый с больной лапкой сегодня отнесла в ветеринарную клинику. Я к тому что может кто то хочет котика в отдам в хорошие руки. После ветеренарки бо поймите меня правильно совсем недавно 3 кота было много но 4 я просто не прокормлю. А ещё есть совсем взрослые которые совсем не контактные уличные которых тоже нужно подкармливать на постоянной основе. Если у кого-то есть возможность взять в семью пушистый серый комочек счастья. В ЛС пожалуйста.
Всем Добра!)

ZaZa

Чайка-пробу не давать!
Лайки
11.906
Баллы
3.780
Вітаю шановні!
по перше :

Пару слів щодо безпеки :
Інсайд (трушний)

Наголошую :
всім дякую за увагу.

P.S
добраніч😴
Могу собрать вещи малой, если там есть детвора..

Артем Баночка

Конфуций
Лайки
5.859
Баллы
2.880
Ти молодець)
Пізніше ще роби тему на форумі, і можливо це знайде свій відгук, взагалі тут багато гарних і добрих людей, я в цьому впевнений, не всі тут кончені наркомани у яких в житті тільки одна мета - обторчатися

УЗВАР

Чайка-пробу не давать!
Лайки
5.773
Баллы
3.020
Нормальные люди
клады не снимают
и даже не смотрят в их сторону

Lolaboom

Адепт
Лайки
1.359
Баллы
1.180
Нормальные люди
клады не снимают
и даже не смотрят в их сторону
Так как в основном предпочитают преобретать наркотики ? Удобней и как мне кажется практичней это почтоматы и такси. А в плане безопасности все ровно мне кажется это клады. Только сделанные с головой а не отьебись ( прикоп в центре клумбы прямо возле парадного лавочек во круг этой клумбы) мне страшно даже представить как он его делал. А снять его нормально не реально просто.

_badtrip_

Кривой Рог
PRO-тестер
Лайки
3.115
Баллы
1.834
Та шо вы всё про наркотики, да про наркотики? maxxanax ты где пропал?

Сверху