• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

"Дуже страшне кіно 6", - Deadline

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 499
Репутація
2 559
Вподобайки
3 762
Бали
1 484
Стартувало виробництво культової комедійної франшизи "Дуже страшне кіно 6", - Deadline

Зйомки стрічки мають розпочатися вже цієї осені, а прем'єра очікується у 2025 році.

Перші деталі стануть відомі ближче до початку виробництва.

Ого 😅🤯, мені дуже подобається ця трилогія) потрібно буде передаватись!) як вам ?
 
Стартувало виробництво культової комедійної франшизи "Дуже страшне кіно 6", - Deadline

Зйомки стрічки мають розпочатися вже цієї осені, а прем'єра очікується у 2025 році.

Перші деталі стануть відомі ближче до початку виробництва.

Ого 😅🤯, мені дуже подобається ця трилогія) потрібно буде передаватись!) як вам ?
обязательно надо будет заценить
 
З першої по четверту частину норм.П'ята вже якась люта хрінь.Шоста впевнений буде не краще🤷‍♂️
 
Только первая и вторая часть. «Понюхай мои пальцы - так пахнут пальцы настоящего мужчины, понюхай и ты мои пальцы - что это? - так пахнет из моей жопы»
 
последнее нормальное вроде третье было! сейчас чтобы это было смешно надо спайса накурится разве шо)))

а вот Не грози Южному централу я тока ради танца Калича пересмотрел бы :D
 
все что снимают сейчас это шлак высшего уровня
+++ , та раніше не було таких технологій , і в фільмах була душа , це справді видео , а так як зараз більшість спец ефектів роблять на компьютері та через програми , то про яку душу може йти річ … технології витиснули з фільмів тей самий душевний вайб … це як на мою думку, згоден з вами , мені більшість нових фільмів не заходить
 
Назад
Зверху