Чорна Вдова від Львівської Майстерні Кайфу

Crowley

Сэнсэй
Лайки
16.486
Баллы
3.460
116803349325d512fef4eee6dc2c1dd7 (1).jpg

Об'єкт для тесту:
Шишка Black Widow
Тестер :
Crowley canata 25, 184/96
Толерантність: Виcока
Кростолерантність: Амфетамін
Вага: 0,95
Спосіб вживання: Водний

Магазин привернув до себе мою увагу своїм оформленням ще тільки з'явившись на перевірці. В той момент я навіть трохи заздрив жителям Львова де відкрився цей чудовий магазин. Але статус про-тестера творить чудеса і мене записали на відправку до Києва. Списавшись для уточнення деталей, я дізнався що можливий також і клад в Києві. Продавець ввічливий, готовий іти назустріч. Домовилися про закладку в моєму районі. І ось ввечері відіспавшись після чергового швидкісного марафону заходжу на форум і в лс мене вже чекають фото з координатами. Клад надійний, зручне безлюдне місце, знімається миттєво.
Повернувшись додому розпаковую шишечку та зважую.
20180807_233337.jpg

Дві невеличкі шишки, гарно спресовані та просушені, мають світло-зелене забарвлення, рясно вкриті світло-коричневими трихомами та білим пилком.Присутні 2 гілочки. Аромат сильний приємний, з яскраво вираженим відтінком хвої. Аромат і пилок залишаються на пальцях при нарізанні, через високу щільність шишки, подрібнювати краще ножицями або у гріндері. Тепер залишилося дочекатися ранку коли залишуся вдома один на один зі старим другом бульбулятором.

9:00 Збираю водний і засипаю в ковпак вже подрібнені шишки 100 мг. Дим приємний, горло не дере, викашляти його не хочеться. Хочеться навпаки потримати його в собі та насолодитись присмаком який він залишає. Добиваю не вигорівший з першого разу "вторячок" і роблю ще один напас. Нагрібає плавно. Хай вже поселився в моїй голові, тоді як все інше тіло окутало павутиною індіки. Не вперше помічаю що так накурившись в голову приходять цікаві ідеї, але тоді не до того щоб їх записати чи виконати, а потім вони забуваються до наступної накурки.
10:30 Потроху починає відпускати. Змін в аппетиті майже не помічено, а от сушняк особливо в комбінації з пекельною спекою дав про себе знати. Добре що в мене в холодильнику вже підготовлена 2-літрова бутилка освіжаючого м'ятного чаю. а по дорозі прихопив і парочку бутербродів щоб лишній раз не бігати за ними.
11:00 Магія шишки розвіялась. Було велике бажання заново зібрати бульбулятор і прийняти в себе ще пару напасів, але вирішив що краще пізніше і ліг дрімати.

Підсумок
Файна гібридна шишка дуже схожа як по зовнішньому вигляду так і по ефекту зі своєю родичкою White Widow. Час дії 2 години

Продавець: 10/10
Закладка: 9/10
Стелс: 8/10

Сатіва/Індіка: 50/50
Шишки: 9/10

Щиро вдячний Львівській Майстерні за можливість насолодитися шишками і бажаю успіхів у цьому непростому в нашій країні бізнесі.

halden

Мудрец
Лайки
3.013
Баллы
2.274

Zevs

Конфуций
Лайки
3.610
Баллы
2.610
Четко
Ua Rc )

luigi

Сектант
Лайки
108
Баллы
444
Прекрасно розкрытый репорт броs_u_ps_u_p

ProstoSlojnoI

Адепт
Лайки
121
Баллы
654
Красивый Трип , особо красивый скрин с пауком и шышкой , накуренный кажется что у паука трихомы

Сверху