• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Будинок біля Дороги! КІНО-ТЕМА! Діліться гарним кіно в цій темі!

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 499
Репутація
2 559
Вподобайки
3 762
Бали
1 484
ТЕМА ДЛЯ КІНО!

( Секстанти діліться в цій темі гарним кіно , що дивилися останнім часом , якій фільм вам сподобався , та діліться своїми улюбленими фільмами? ) Взагалі дивитесь кіно?
Всі гарні коментарі отримають Вподобайкі (y) гарантовано! Всім турбо гарного настрою, та чудового дня! Дякую вам за увагу!


Йоу , всім привіт , вчора дивився відносно новий фільм " Дом у дороги " , хто його дивися ? взагалі як вам цей фільм ?) На мою думку якщо під накурочку то було б топ переглянути ввечері коли дав добрячу банку і тобі уже байдужу що там ти дивися) , серед акторів в цьому фільму мій улюблений " Джилленхол, Джейк " , був ще начеб то Post Malone і Конор Макгрегор : D , Були ще відомі актори , але це саме ті кого я хотів виділити. Взагалі фільм типу такой , що головний герой Приїжджає на острів , дає пізди бандюкам , а в кінці фільму просто поїде собі геть... ( цікаво чи варто чекати продовження цього фільму ? : 3 ) , також цікаво які гарні фільмі ви ( сектанти ) дивилися останнім часом , може якесь кіно можете по особливому виділити? : ) Я виділив цей фільм тому що він відносно новий і думав що він ще не вийшов , але як почав гуглити , то найшов його в інеті в хорошій якості( HD + ) , відразу говорю що це кіно більше підійде під накурку ввечері) чисто почілити та сильно не замислюватися над кіно!


1712830105104.png

Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
( фото знизу )
1712829742854.png

Post Malone ( фото знизу )

1712829872068.png

(Магрегор)
1712830052238.png
 
Дивився.Ну таке.Можливо якби цей фільм був знятий в 80-і то все що відбувалось на екрані відповідало б часу(хоча заждіть,здається це рімейк)А так,драчки кожен вечір в барі виглядають якось дивно,тим паче в квітучий ЮесА.Але під mj мож і піде)
Мені більше таке кіно заходитьМама_2017.jpg
 
Дивився.Ну таке.Можливо якби цей фільм був знятий в 80-і то все що відбувалось на екрані відповідало б часу(хоча заждіть,здається це рімейк)А так,драчки кожен вечір в барі виглядають якось дивно,тим паче в квітучий ЮесА.Але під mj мож і піде)
Мені більше таке кіно заходитьПереглянути вкладення 5431
Дякую за коментар! Згоден з вами!
 
The_Pledge_poster.jpeg
 
Вау , якщо це цей актор що був у головній ролі у фільмі « пролетая над гнездом кукушки» то я 100% гляну ! Дуже подобається цей актор! Дякую вам за коментар!
Він, Джек Ніколсон, а режисер - Шон Пенн
 
оо наконец то моя тема))
фильмы смотрю очень часто
вот выделил топ 5 которые посмотрел в течении последнего месяца
Black_Swan_movie.jpgThe_Hateful_Eight.jpgv11ff543b61a5gf24f47r.jpgПостер_фильма_«Далласский_клуб_покупателей».jpgbednye-neschastnye-2_1874-720x1024.jpg
Конечно есть еще уйма годноты но это вот из последних которые хорошо запомнились))
 
Назад
Зверху