Black Lotus частина (1)

Lazy Lady

Адепт
Лайки
601
Баллы
635
что за отражатели на одежде?
Ну типо катофот на велосипедах, что бы в ночное время пешехода было лучше видно.
Кабинет министров Украины принял решение о введении обязательного ношения пешеходами, находящимися около проезжей части, светоотражающих элементов. Соответствующий проект приняли на заседании 11 ноября.

BHAD BHABIE

Мудрец
Лайки
4.131
Баллы
2.044
Бля,я тупо хуею 😂
С момента собственной регистрации такого не читала)это был целый квестo_O😂
И это ещё вторую часть ожидать?))

Mike

Посвященный
Лайки
167
Баллы
1.540
Ну типо катофот на велосипедах, что бы в ночное время пешехода было лучше видно.
Кабинет министров Украины принял решение о введении обязательного ношения пешеходами, находящимися около проезжей части, светоотражающих элементов. Соответствующий проект приняли на заседании 11 ноября.
Вот это новость!
и они за это докопались? ппц

Я думал, что дворники такое должны носить, полицаи подумали, что они дворники, а отражателей нет - вот и докопались
Тоесть, это когда чел с велосипедом или вообще просто так должны быть?

Последнее редактирование:

fijne dag

Сэнсэй
Лайки
2.642
Баллы
3.250
Итак погнали !!! На Лаберсі побачив тему роздача проб від Black Lotus за тріп, думаю собі и незаписатись , Але в темі получив відповідь в вас маленька репутація.... Акаунта думаю ладно нет то не вже забув про проби.Через неділю беру клад ,0.25 слива, лечу на кумарі радості по самі вуха проходжу +- 3 км. В 1 сторону ,місце находжу сразу но нет шось тут нетак рванули сука чайки.пишу ненаход беру ще 1 клад А-ПВП Кола бегу єсть .все супер прибіжав до братана напалильсь все норм .за ненанохд невідписують но через 2 дня приходе смс в телезі скиньте фото с места і так дальше.вопщем їду туда по точці так як фото неробою неношу запалів в телефоні. Приходе переклад аж здивувався думав що небуде.Оказалось Шеф своя людина таких дуже мало їду забирати і тут я ахуєл прилітає смс як зеберете відпишите дам ще бонусом 025 но так як я пізно поїхав шеф вже спав напевно
Зранку просинаюсь опять смс 0.25 . І згадую за пробніки . Думаю адмін пацан свій чом би і ні нада написати трип для ровного магазина
Беру 025 і иду до сусіда сиплю +- 0.7-.0.10. Він засипає в машину я біжу в магазин за зажигалкою так як сам курю прихожу вертаюсь дивлюсь а пакет пустий його нема ніде і тут чую звук за ліжком я туда а він на колінах з мокрим рушником збився виуглу і аре ховайся мусара ! Ну якось получилось його успокоїти , вже трохи підспустило його і каже бля мол чо ти несказав шо то яд яб неїв стільки , я , яж тобі насипав нормально нахера досипав, ? А внього доза реально 025 1 заход ,небуду говорити а якого селера брав, атут 0.25 на 3 можна .+ Приход просто шикарний тримає 4-5 годин, щей ціна бомба.берем ще 2 , їдемо і третього з собою їддемо забирати знімаємо 1 йдем за другим вмене включена навігація підходимо до точки і через дорогу до нас кричить мусарша агов хлопці де ваші атражателі на одежі, я о відповідь ти собі наголосу вчипи атражателі і почалось в залі підлітає 2 пріуса і крутять нас двох так як 1 в гармонії з кладом сидів, вопшем вбивають наші дані і сразу обшук ненаходять нічо і тут телефон базаре ви прибули на місце ,єбать біда їбать розблокувує трубку а там клад фото ,зразу в голові тільки не піти туда зними ,але вийшло розказати шо 2 ненахода мол кинули нас на таксі попали кладів нема ,відпускають нас віддаємо 20 метрів я таксісту сори вибігаю біжу зриваю клад і назат ,бачили би ви мусарів морди))))). Дякую кладмена за чоткий зєм.
Отличное солевое чтиво

Fuckedup

Мудрец
Лайки
2.396
Баллы
1.870
сорян господа но я не осилил потомучто текс такой что нихера не понятно как и у меня совершенно отсутствуют знаки припинания но нахера они вообще нужни и так понятно не правда ли
дочитай, оно того стоит))

Даже не указывая о чем рассказ можно сразу понять))

Lazy Lady

Адепт
Лайки
601
Баллы
635
Вот это новость!
и они за это докопались? ппц

Я думал, что дворники такое должны носить, полицаи подумали, что они дворники, а отражателей нет - вот и докопались
Тоесть, это когда чел с велосипедом или вообще просто так должны быть?
На сколько я понимаю, то хоть с велосипедом, хоть пешком, но возле проезжей части.(а вообще ради интереса посмотрю в инете,точнось закона этого)

Mike

Посвященный
Лайки
167
Баллы
1.540
На сколько я понимаю, то хоть с велосипедом, хоть пешком, но возле проезжей части.(а вообще ради интереса посмотрю в инете,точнось закона этого)
и за это реально штрафуют теперь?
Очень странный закон, как по мне

Егор Letov

чайка-олигофрен
Лайки
652
Баллы
684
Итак погнали !!! На Лаберсі побачив тему роздача проб від Black Lotus за тріп, думаю собі и незаписатись , Але в темі получив відповідь в вас маленька репутація.... Акаунта думаю ладно нет то не вже забув про проби.Через неділю беру клад ,0.25 слива, лечу на кумарі радості по самі вуха проходжу +- 3 км. В 1 сторону ,місце находжу сразу но нет шось тут нетак рванули сука чайки.пишу ненаход беру ще 1 клад А-ПВП Кола бегу єсть .все супер прибіжав до братана напалильсь все норм .за ненанохд невідписують но через 2 дня приходе смс в телезі скиньте фото с места і так дальше.вопщем їду туда по точці так як фото неробою неношу запалів в телефоні. Приходе переклад аж здивувався думав що небуде.Оказалось Шеф своя людина таких дуже мало їду забирати і тут я ахуєл прилітає смс як зеберете відпишите дам ще бонусом 025 но так як я пізно поїхав шеф вже спав напевно
Зранку просинаюсь опять смс 0.25 . І згадую за пробніки . Думаю адмін пацан свій чом би і ні нада написати трип для ровного магазина
Беру 025 і иду до сусіда сиплю +- 0.7-.0.10. Він засипає в машину я біжу в магазин за зажигалкою так як сам курю прихожу вертаюсь дивлюсь а пакет пустий його нема ніде і тут чую звук за ліжком я туда а він на колінах з мокрим рушником збився виуглу і аре ховайся мусара ! Ну якось получилось його успокоїти , вже трохи підспустило його і каже бля мол чо ти несказав шо то яд яб неїв стільки , я , яж тобі насипав нормально нахера досипав, ? А внього доза реально 025 1 заход ,небуду говорити а якого селера брав, атут 0.25 на 3 можна . + Приход просто шикарний тримає 4-5 годин, щей ціна бомба.берем ще 2 , їдемо і третього з собою їддемо забирати знімаємо 1 йдем за другим вмене включена навігація підходимо до точки і через дорогу до нас кричить мусарша агов хлопці де ваші атражателі на одежі, я о відповідь ти собі наголосу вчипи атражателі і почалось в залі підлітає 2 пріуса і крутять нас двох так як 1 в гармонії з кладом сидів, вопшем вбивають наші дані і сразу обшук ненаходять нічо і тут телефон базаре ви прибули на місце ,єбать біда їбать розблокувує трубку а там клад фото ,зразу в голові тільки не піти туда зними ,але вийшло розказати шо 2 ненахода мол кинули нас на таксі попали кладів нема ,відпускають нас віддаємо 20 метрів я таксісту сори вибігаю біжу зриваю клад і назат ,бачили би ви мусарів морди))))). Дякую кладмена за чоткий зєм.
ах ну и история

Jokua

Сектант
Лайки
52
Баллы
244

OverSuicide

Конфуций
Лайки
1.596
Баллы